Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution Rishikimi

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution Dhe Ekspert këshilltar FX - 2021 mirë Forex EA

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution

Çmimi: 237 dollarë (Pricemimi i zbritur për 1 LICENSE, UPDATAT FALAS dhe mbështetja)
Palë të monedhës: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, USDCAD, NZDUSD dhe AUDUSD
Afati: M15

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: LIMITED TIME OFFER – $110 DISCOUNT – REGULAR PRICE: $347

P BRFSHIR B BONUSET FALAS (WallStreet Recovery PRO EA + WallStreet ASIA Robot + WallStreet Gold Trade)!

Evolucioni WallStreet 2.0 është gati për Tregu 2021 kushtet! Ju merrni një produkt të azhurnuar dhe të gatshëm për përdorim!

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Evolucioni WallStreet Forex Robot 2.0 - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Rishikimi i Evolucionit WallStreet Forex Robot 2.0 - Këshilltar ekspert fitimprurës i FX

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution është i besueshëm Ekspert këshilltar FX për platformat tregtare Metatrader 4/5 (MT4 / 5).

Ky është një version i modifikuar i Wallstreet Forex robot duke përdorur një SISTEM të MBROJTJES SRO BROKERIT të integruar për të bërë tregtitë edhe më fitimprurëse.

Ne të gjithë e dimë se sa e vështirë është të kthehet një strategji tregtare që punon mirë në testet në një strategji që duhet të sjellë fitim në jetën reale. Nuk është e mjaftueshme që një këshilltar i ekspertëve të bëjë mirë në testet e pasme për të qenë i sigurt për suksesin. një Ekspert Këshilltar është vetëm mirë kur fiton dhe fiton para të vërteta.

EA është krijuar nga FXAutomater ekipi. Softueri i tregtimit ka shumë karakteristika të reja që e bëjnë atë një nga robotët më të mirë në tregun e Forex sot. Parimet themelore përfshijnë akumulimin me rrezik të ulët të fitimeve të vogla, por shumë të mundshme, ndërsa ndjekin trendet afatshkurtra dhe afatmesme.

kjo Forex EA tregton çiftet më të lëngshme të monedhës: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, USDCAD, NZDUSD AUDUSD. Funksionon më së miri me kornizën e minutave 15.

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution është një nga robotët pak FX që gjeneron të ardhura të qëndrueshme!

Evolucioni WallStreet Forex Robot 2.0 - A nuk jeni i njohur me tregtinë e Forex?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution Review - Këshilltar Fitim Ekspert për Metatrader 4 me ndërtuar në Sistemit të Mbrojtjes broker krijuar nga FX Ekipit AUTOMATER

Evolucioni WallStreet Forex Robot 2.0 - Nuk keni dëgjuar rreth FX Trading Robotët përpara?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution është e gjitha për Isshtë një strategji e automatizuar Forex dhe një sistem analitik i programuar që ju lejon të rrini të qetë, të relaksoheni dhe thjesht të shikoni Robotin FX Trading të bëjë hilen e tij. Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

EA vazhdon të funksionojë 24 / 5 në kërkim të mundësive tregtare profitabile. Pra, nëse nuk e ndizni, nuk do të humbisni një opsion të vetëm tregtar fitimprurës.

Ndryshe nga ne njerëzit, Këshilltari i Ekspertëve Forex nuk ka paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

Evolucioni WallStreet Forex Robot 2.0 - Si funksionon ky këshilltar ekspert

Le të shikojmë në parimet tregtare që formojnë bazën e Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution.

Parimet themelore përfshijnë grumbullimin me rrezik të ulët të fitimit të vogla, por me probabilitet të lartë, duke ndjekur trendet afat-mesme dhe të shkurtër.

Kjo nuk do të thotë se EA është thjesht një scalper duke shpresuar për të fituar një pip ose dy për transaksion dhe të cilin çdo broker do të injorojë.

Ne rekomandojmë ta përdorni këtë këshilltar ekspertësh vetëm në EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, USDCAD, NZDUSD AUDUSD çiftet e monedhës me kornizën 15 minutë.

Sasia mesatare e fituar transaksioneve është në rendin e 10 të 15 pips: diçka nuk ka ndërmjetësi do të kualifikohet si agresive Scalping.

Kjo do të thotë se një përfitim tjetër i madh i EA është se ju mund ta përdorni atë me sukses me çdo ndërmjetës të bazuar në Metatrader 4 pa u shqetësuar që zgjerimi i përhapjes do të dëmtojë fitimin tuaj, ose që ndërmjetësi do të ju listës së zezë si një scalper dëmtues.

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution është një produkt absolutisht ligjore të cilat nuk dëmtojnë ndërmjetësit në asnjë mënyrë!

Sistemi i Mbrojtjes Broker

Kjo ndërtuar në sistemin e fsheh nivelin tuaj të ndaluar nga agjentët e pandershme që tregtinë kundër klientëve të tyre. Në qoftë se ju vendosni të përdorni këtë opsion, të ndaluar nivelet janë ekzekutuar brenda logjikës së programit dhe mbeten të padukshme për ndërmjetësit. Kjo do të thotë që ju keni mbrojtje të dyfishtë: kundër humbjes së paparashikuar dhe kundër ndërmjetësit të padrejta.

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution punëson një mënyrë vjedhurazi për të mbrojtur kundër gjuetisë broker ndaluar. Në Stealth Mode, të ndaluar humbjen dhe për të marrë nivelet e fitimit nuk janë shfaqur për ndërmjetësi. Një humbje të ndaluar emergjente është vendosur me ndërmjetësi për të mbrojtur tregtinë kundër shkyçjes, por Stealth Mode humbje të ndaluar do të arrihet para humbje të ndaluar emergjente.

Broker SPY Module

Ekipi prapa Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution ka dizenjuar një të parë të këtij lloji "MODELI SPI I BROKERIT". Zhvilluesit kaluan mbi 2000 orë në rafinimin e këtij mjeti të fuqishëm me një qëllim kryesor. Qëllimi për të mbrojtur kapitalin tuaj dhe ju nga ndërmjetësit joetikë. Duke ju mashtruar me rrëshqitje të lartë negative, përhapje të lartë ose ekzekutim të vonuar të porosisë.

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution BROKER SPY MODULI si një nga shumë karakteristika të këtij Këshilltar i ekspertëve

Sistemi i Mbrojtjes Fitimi

Është zhgënjyese që të ketë për të mbyllur një pozicion i cili e ka bërë fitime të mira në të kaluarën, në një humbje, apo më keq - kur ajo godet një ndalesë. Ne e dimë se sa zhgënjyese kjo është.

Kjo është arsyeja pse ne të mbrojtur njëri- Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution pozicion me një nivel afër-stop që garanton fitim minimal menjëherë bëhet e mundur. Krahas kësaj, një algoritëm të veçantë monitoron mbylljen optimal të çdo pozicion kthyer një fitim.

Mbrojtja High-Përhapjen Sistemit

Kjo mbrojtje të roje kundër transaksioneve në kohë kur ndërmjetësi juaj Forex ka zgjeruar përhapjen e mësipërme nivele të pranueshme për ju. Kjo është më e rëndësishme, për të përhapet larta paguajnë janë ndër arsyet kryesore pse tregtia juaj mund të kthehet-në një humbje.

High-Shkarje Sistemi i Mbrojtjes

Kjo mbrojtje ju mbron nga hyrja pozicionet me çmime që janë shumë të pafavorshme për ju në kohën e paqëndrueshmërinë e tregut të lartë, apo kur ndërmjetësi juaj mund të bëjë përpjekje për të vjedhur pips shtesë nga ju.

Avancuar Money Management

Krahas opsionet standarde lejuar ju që të përdorni vëllime fikse zgjedhur nga ju në çdo marrëveshje dhe menaxhimin e standarde të rrezikut me rritjen lot proporcional, Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution ka një të veçantë ndërtuar në algorithm e cila ju lejon të aktivizoni efektive kompensimin e tanishme tërheqje.

Evolucioni WallStreet Forex Robot 2.0 - Si ta përdorim atë

Për të përdorur këtë Këshilltar të Ekspertëve FX, ju duhet të blini një licencë nga faqja kryesore.

Të gjithë klientët mund të përdorin WallStreet Recovery PRO EA, Wallstreet ASIA Robot  WallStreet Gold Trader plotësisht për falas.

WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution PLUS 3 Më shumë Forex EA's - WallStreet Rimëkëmbjes PRO EA, WallStreet ASIA Robot dhe WallStreet Gold Trader

La Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution ka një algoritëm automatik të llogaritjes së rrezikut. Ky algoritëm përcakton automatikisht vëllimet e tregtisë në bazë të përqindjes së rrezikut të llogarisë për një marrëveshje individuale. Për më tepër, ekziston një mundësi për të aktivizuar një algoritëm unik për të kompensuar në mënyrë efektive çdo tërheqje aktuale.

Kur blini këtë robot Forex, ju po bashkoheni në një grup. Ju po bashkoheni me një grup të vogël tregtarësh të cilët kanë vendosur të arrijnë sukses të madh në Forex.

Ka shanse shumë të zymta për dështimin me këtë Këshilltar të Ekspertëve FX. Krijuesit e këtij programi garantojnë një më shumë se 75% e suksesit dhe gjithashtu do të japë rezultate të verifikuar.

Politika e rimbursimit: Garancia e kthimit të parave pa pyetje për 60 ditë - Shitësi do t'i kthejë paratë pa asnjë pyetje!

Wallstreet Forex Robot 2.0 Evolution Është në dispozicion me çmim të pabesueshëm, pra vetëm $ 237. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizitoni faqen zyrtare të WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Forex Robot 2.0 Evolution - Rezultatet e Tregimit të Llogarive Live Duke përdorur këtë Këshilltar Ekspert me EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e Valutës - Llogaria Real Verified Added 2017


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

Evolucioni WallStreet Forex Robot 2.0 - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo duke përdorur këtë Këshilltar Ekspert me Çiftet e Valutave AUDUSD, EURUSD, GBPCAD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF Dhe USDJPY - Llogaria e Vërtetë e Vërtetuar Shtuar 2020

Evolucioni WallStreet Forex Robot 2.0 - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo duke përdorur Këtë Këshilltar Ekspert me Çiftet e Monedhës GBPCAD, GBPUSD dhe USDJPY - Llogaria e Vërtetë e Verifikuar Shtuar 2020

Vizitoni faqen zyrtare të WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
18 Comments
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
Michael Sommer
vjet 4 më parë

SHITJE E E Premte e Zezë - 50% zbritje - K FRT FR E Premte 25 NNTOR 2016 I dashur shok tregtar Forex, E RE! WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution është lëshuar! https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ Me të gjitha tiparet e reja ekskluzive, WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution do të jetë suksesi juaj në tregun e Forex. Ekipi i Automaterit FX ka dizajnuar një të parë të këtij lloji "BROKER SPY MODULE" - një MJETE E FUQISHME, e cila zbulon rrëshqitje të lartë negative, përhapje të mëdha, ekzekutim të vonuar të porosisë dhe më shumë ... Tani do të mund të monitoroni çdo minutë nëse vjedh ndërmjetësi juaj nga ju . Merrni më shumë informacion në lidhje me WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 4 më parë

OFERTA SPECIALE E CHRISTMAS - 50% ulje I dashur koleg tregtar Forex, E RE! WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution është lëshuar! https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ Me të gjitha tiparet e reja ekskluzive, WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution do të jetë suksesi juaj në tregun e Forex. Ekipi i Automaterit FX ka dizajnuar një të parë të këtij lloji "BROKER SPY MODULE" - një MJETE E FUQISHME, e cila zbulon rrëshqitje të lartë negative, përhapje të mëdha, ekzekutim të vonuar të porosisë dhe më shumë ... Tani do të mund të monitoroni çdo minutë nëse vjedh ndërmjetësi juaj nga ju . Merrni më shumë informacion në lidhje me WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution këtu: https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ Ju lutemi, mos hezitoni... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 4 më parë

ZBRITJE STRIKTISHT E KUFIZUAR 2017 - WALLSTREET FOREX ROBOT 2.0 EVOLUTION I dashur koleg tregtar Forex, WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution është i disponueshëm në RREGULLAT E LIMITUAR ZBRITJE tani! https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ Me të gjitha tiparet e reja ekskluzive, WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution do të jetë suksesi juaj në tregun e Forex. Ekipi i Automaterit FX ka dizajnuar një të parë të këtij lloji "BROKER SPY MODULE" - një MJETE E FUQISHME, e cila zbulon rrëshqitje të lartë negative, përhapje të mëdha, ekzekutim të vonuar të porosisë dhe më shumë ... Tani do të mund të monitoroni çdo minutë nëse vjedh ndërmjetësi juaj nga ju . Merrni më shumë informacion në lidhje me WallStreet Forex Robot 2.0... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 4 më parë

WALLSTREET FOREX ROBOT - SI T R GJETHNI HUMBJET ME KISTV KVSHILLUES TP EKSPERTIT Të dashur tregtar Forex, robotë Forex (të quajtur gjithashtu këshilltarë ekspertë) tregtojnë sipas algoritmeve të paracaktuara të tregtimit dhe llogaritjeve komplekse matematikore. Ata bëjnë tregti dhe bëjnë fitim për tregtarët e huaj. Por në varësi të kushteve aktuale të tregut, secili robot mund të ketë disa periudha të këqija dhe të bëjë disa tregti të humbura. Kjo është absolutisht normale dhe tregtarët e Forex nuk duhet të shqetësohen aspak për këtë. WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution dhe WallStreet ASIA Evo kanë sistem të integruar të rikuperimit. Ky është një parametër / cilësim i quajtur RecoveryMode. Këtu është ajo që udhëzon përdoruesi... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

WALLSTREET FOREX ROBOT - 80 $ OFF - OFERTA SPECIALE VERORE I dashur shok tregtar Forex, WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution ka performancën më të gjatë, plotësisht të MyFxbook të verifikuar në llogaritë e parave reale në industrinë e EA me rezultate kaq të mahnitshme! Merrni më shumë informacion dhe shpërblime këtu: https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ Si të përdorni Filterin e Lajmeve në WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution? Në Tregun Forex mund të ndodhin ngjarje të lajmeve me ndikim të lartë të cilat mund të ndikojnë në performancën e robotit. Për shkak të kësaj, ne kemi zhvilluar një sistem inteligjent filtri të lajmeve për WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution dhe WallStreet Recovery Pro 2.0 Evolution. Për të filluar përdorimin e News Filter ju... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

WALLSTREET FOREX ROBOT 2.0 - OFERT E VEÇANT VERORE - 80 dollarë zbritje + SHTES 10% ulje I dashur koleg tregtar Forex, PPRDITSIMI I KORRIS 2017 1! Ne do të dëshironim t'ju informonim në lidhje me Ofertat tona të Veçanta të Verës. Robotët e mëposhtëm Forex do të ofrohen me çmime të zbritura gjatë javëve të ardhshme. Këtu janë detajet: 2.0. WallStreet 240.30 Evolution: 347 dollarë (çmim i rregullt 2 dollarë) - Merrni më shumë informacion dhe bonuse këtu: == >> https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-0-2-evolution -review / 2.0. Faktori i paqëndrueshmërisë 240.30 Pro: 347 dollarë (çmimi i rregullt 2 dollarë) - Merrni më shumë informacion dhe bonuse këtu: == >> https://www.bestforexeas.com/volatility-factor-0-3-pro-ea- rishikim / 195.30. Detektori i Trendit Forex: 297 dollarë (çmimi i rregullt XNUMX dollarë) - Merrni më shumë informacion dhe bonuse... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

WALLSTREET FOREX ROBOT 2.0 EVOLUTION - OFERTA ME KOH TIM KUFIZUAR - 60 SHITJE N OFF SHITJE I dashur koleg tregtar Forex, SHTATOR 2017 P URDITSUAR! Ne dëshirojmë t'ju informojmë për këtë OFERT T T KOHS S KUFIZUAR. WALLSTREET FOREX ROBOT 2.0 do të ofrohet me çmim të zbritur gjatë javëve të ardhshme. Këtu janë detajet: == >> https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ Pyetje: A dini si të përdorni Filterin e Lajmeve në WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution? Në Tregun Forex mund të ndodhin ngjarje të lajmeve me ndikim të lartë të cilat mund të ndikojnë në performancën e robotit. Për shkak të kësaj, ne kemi zhvilluar një sistem inteligjen të filtrit të lajmeve për WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution dhe... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

WALLSTREET FOREX ROBOT 2.0 EVOLUTION - NOVNTOR 2017 PPRDITSIMI I OFERTS S ZEZ - 50% ulje - Çmimi i rregullt: 347 $ I dashur koleg tregtar Forex, LAJME! WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution është në dispozicion me çmim të zbritur tani! Merrni më shumë informacion dhe shpërblime këtu: https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ MORE SHUM OFERTA T BL ZEZS SACK ZEZ: - Forex Gold Investor EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve për tregtinë XAUUSD - 50 % OFF Merrni më shumë informacion këtu: https://www.bestforexeas.com/forex-gold-investor-ea-review/ - Faktori i paqëndrueshmërisë 2.0 PRO EA - Këshilltar ekspert shumë i fuqishëm i Forex - 50% ulje Merrni më shumë informacion këtu: https: //www.bestforexeas.com/volatility-factor-2-0-pro-ea-review/ - Forex Diamond EA - Merrni tregtimin tuaj Forex në nivelin tjetër -... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

WALLSTREET FOREX ROBOT 2.0 EVOLUTION - DHJETOR 2017 UPDATUESE OFERTA SPECIALE E KRISHTINVE - 40% ulje - Çmimi i rregullt: 347 dollarë I dashur koleg tregtar Forex, LAJME! WallStreet Forex Robot 2.0 Evolution është në dispozicion me çmim të zbritur tani! Merrni më shumë informacion dhe bonuse këtu: https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ M M SHUM OFERTA T VEÇANTA TR KRISHTINVE: - Forex Gold Investor EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve për tregtinë XAUUSD - 40 % OFF Merrni më shumë informacion këtu: https://www.bestforexeas.com/forex-gold-investor-ea-review/ - Faktori i paqëndrueshmërisë 2.0 PRO EA - Këshilltar ekspert shumë i fuqishëm i Forex - 40% ulje Merrni më shumë informacion këtu: https: //www.bestforexeas.com/volatility-factor-2-0-pro-ea-review/ - Forex Diamond EA - Merrni tregtimin tuaj Forex në nivelin tjetër -... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 2 më parë

WALLSTREET FOREX ROBOT 2.0 EVOLUTION - NOVNTOR 2018 PPRDITSIMI I SHITJES S E PAR T BL ZEZ - - 50% ulje - OFERTA E VLERS DERI N N 23 NOVNTOR 2018 I dashur tregtar i huaj Forex, Këtu janë çmimet e së Premtes së Zezë të robotëve tanë Forex: 1) WallStreet 2.0 Evolution -50% zbritje => 174 $ (Çmimi i rregullt: 347 $) Shqyrtimi: https://www.bestforexeas.com/wallstreet-forex-robot-2-0-evolution-review/ Faqja zyrtare e internetit: https://www.bestforexeas.com/goto/ WallStreet-Forex-Robot-2-0-Evolution / 2) Faktori i paqëndrueshmërisë 2.0 Pro -50% OFF => 174 $ (Çmimi i rregullt: 347 dollarë) Vlerësimi: https://www.bestforexeas.com/volatility-factor-2-0 -pro-ea-review / Uebfaqja zyrtare: https://www.bestforexeas.com/goto/Volatility-Factor-2-0-Black-Friday/ 3) Sistemi Combo Forex -50% OFF => 147 $ (Çmimi i rregullt: 297 dollarë) Rishikimi: https://www.bestforexeas.com/forex-combo-system-review/ Uebfaqja zyrtare: https://www.bestforexeas.com/goto/Forex-Combo-System/ 4) Forex Trend Detector -50 % OFF => 147 $ (Çmimi i rregullt: 297 $) Shqyrtimi: https://www.bestforexeas.com/forex-trend-detector-e a-rishikim / Zyrtar... Lexo më shumë "

Zacharias
Zacharias
1 vit më parë

Jam i lumtur me këtë përmbledhje. Unë jam duke e përdorur këtë eA për si 2 vjet dhe tani është Ea ime e preferuar. Ndoshta nuk është eaa më e mira në botë, por është një ndikim i qëndrueshëm. Unë jam duke përdorur cilësimet më të qëndrueshme dhe kam marrë rreth 5% proffit dhe rezultate të arritura 15%.
Do të ishte më e këndshme në tërheqje ishte nën 10%, por unë jam i lumtur për Wallpreet ea