Rishikimi i Klubit të Akademive të Tregtarëve

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Site #1 Online për Tregtarët Forex të Krijuar nga Vladimir Ribakov

Rishikimi i Klubit të Akademisë së Tregtarëve - Edukimi më i mirë për tregtarët fitimprurës të Forex

Klubi i Akademisë së Tregtarëve është #1 online Qendra e Arsimit Forex Trading krijuar nga Vladimir Ribakov.

Ky institucion sjell së bashku mendjet më të buta në komunitet për një eksperiencë unike tregtare.

Klubi i Akademisë së Tregtarëve është një vend ku ju zbuloni strukturat fitimprurëse të tregtimit dhe bisedoni me tregtarët e suksesshëm.

Pasi të regjistroheni, do të merrni qasje në të gjitha këto që vijojnë:

  • Një Pult i lehtë për përdorim online me gjithçka të listuara në një vend
  • Sesionet e Dhomave të Tregëtisë Live Me Vladimir dhe Tregtarët e Posaçëm të Vizitorëve dy herë në ditë
  • Raportet Tregtare Ditore që përmbajnë Ide Tregtare dhe Shpjegim
  • Zona Media me Arkivat e Seancave Tregtare Live të çdo dite
  • Veglat e tregtimit të Vladimir dhe eBooks të shkarkueshëm falas
  • Dhoma Live Chat për të Interakuar me Tregtarët dhe Vladimir
  • Dhe 24/7 Mbështetje

Ky është një dyqan me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja Forex dhe është një qasje e drejtpërdrejtë në tavolinën e Vladimirit!

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Rreth Instruktorit dhe Tregtarit Tuaj Profesional Vladimir Ribakov

Vladimir Ribakov ka qenë një tregtar profesional Forex për vitet 11 dhe numërimi. Kur nuk jep seminare në mbarë botën, ai merr krenari të madhe për t'i kthyer studentët e tij në tregtarët fitimprurës. Me këtë tha, Vladimir është në një pikë të rehatshme në karrierën e tij tregtare. Ai nuk vrapon Klubi i Akademisë së Tregtarëve për paratë.

Siç tha Vladimir vetë, "Ndjej se është koha t'i kthehemi komunitetit tregtar që më dha aq shumë."

Vladimir punësoi një ekip për të filluar Klubi i Akademisë së Tregtarëve për të ndarë njohuritë e tij tepër të mëdha tregtare. Tregtia e FX-së i ka dhënë atij më shumë se sa imagjinoi ndonjëherë. Ai me të vërtetë dëshiron që të tjerët të përjetojnë të gjitha përfitimet e tregtisë për të jetuar.

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Qendra # 1 Online e Edukimit për Tregtarët e Forex

Nëse jeni të ri në tregun Forex, Klubi i Akademisë së Tregtarëve ka gjithçka që duhet të ketë sukses!

Për fillestar: Shfletoni përmes mijëra video tregtare arsimore, udhëzime, mjete tregtare, ebooks dhe lidheni me mbështetje live 24 / 7. Merrni qasje të plotë në një bandë e produkteve tregtare.

Për tregtarët me përvojë: Përveç të gjitha këtyre mjeteve tregtare, klubi ofron raporte të detajuara që tregojnë tregti me përfitim. Vladimir ju ofron me video tregtare, raporte dhe grafikone. Kështu që mund të mësoni të identifikoni modelet e analizës teknike që punojnë. Sesione të reja të dhomave të tregtisë së drejtpërdrejtë zhvillohen çdo ditë, ku analizohen tregët.

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Site #1 Online për Tregtarët Forex të Krijuar nga Vladimir Ribakov

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Komuniteti në rritje të shpejtë i tregtarëve

Nga fillestarët e plotë të veteranëve të kalitur, tregtarët e të gjitha aftësive kanë një vend në Klubi i Akademisë së Tregtarëve. Ju mund të bisedoni me njëri-tjetrin në dhomën e bisedave të drejtpërdrejta. Dhe mund të ndërveprosh direkt me Vladimirin dhe t'i përgjigjesh të gjitha pyetjeve tuaja.

Anëtarët takohen çdo vit me Vlad dhe kanë kthyer një komunitet online në një shtëpi të vërtetë për njerëz me mendje të njëjtë.

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Tregtarë të Pavarur të Vizitorëve

Tregtarët e vizitorëve, disa prej të cilëve janë tregtarë të pavarur që nuk kanë lidhje me Klubi i Akademisë së Tregtarëve, dhe disa janë studentë të klubit veteran nga ditët e hershme të shërbimit të cilët kanë arritur të bëhen tregtar fitimprurës, gjithashtu janë pjesë përbërëse e klubit. Ata do të ndajnë nga njohuritë e tyre të paçmuara dhe do të publikojnë ide dhe strategji tregtare.

Vizito faqen e Zyres zyrtare të Akademisë së Tregtarëve

Më poshtë mund të shihni Panelin e Klubit të Akademisë së Tregtarëve të Vladimir Ribavov

Tregu i Akademisë së Tregtarëve - Qendra e Edukimit #1 për tregtarët fitimprurës Forex krijuar nga Tregtari Profesional FX Vladimir Ribakov

Webinars Live Trading

Çdo javë, Vladimir dhe ekipi i tij zhvillojnë xNUMX live seanca tregtare, 2 në minutën 30 secili. Rekomandimet tregtare shpjegohen në detaje. Pra, nuk jeni vetëm duke marrë "blej" dhe "shitur" drejtime. Ju jeni duke mësuar analizën prapa sinjaleve në mënyrë që në fund të mund të zotëroni tregjet në tuaj.

Dy sesionet e gjalla mbahen në zonat kohore evropiane dhe amerikane. Megjithatë, nëse mungon një webinar i drejtpërdrejtë, gjithmonë mund të shihni një version të ruajtur në seksionin e Zonës Media. Pjesa më e mirë është, pasi të jeni një anëtar i kësaj unike Klubi i Akademisë së Tregtarëve, gjithashtu do të keni qasje në video tregtare 2,000 +.

Analiza dhe raportet ditore të tregut

Për çdo webinar të drejtpërdrejtë, ju do të merrni një analizë të detajuar të të gjitha strategjive tregtare. Kjo do të thotë se Vladimir do të shpjegojë pse ai e ka përdorur sRs TrendRider 2.0 software për të tregtuar EURUSD palë të monedhës. Ose pse është më mirë të përdorni Forex Crystal Ball gjatë një sesioni tregtar, për shembull. Dhe për shkak se ka dy seanca tregtare të përditshme, ju do të merrni dy raporte të hollësishme që shpjegojnë çdo gjë në detaje.

Këto raporte do t'ju udhëheqin gjatë pjesës tjetër të ditës tregtare.

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Site #1 Online për Tregtarët Forex të Krijuar nga Vladimir Ribakov

Zonë e Shkarkimit falas me mjete të fuqishme tregtare

Ju do të merrni qasje të lirë në një përzgjedhje të mjeteve të paçmueshme. Vladimir ka përgatitur p.sh. a simulator tregtar që ju mundëson të provoni ndonjë strategji. Simuloni tregtinë tuaj, zbuloni se si të përmirësoni strategjitë dhe madje të shpikni ato të reja. Përdorni Tregtimi Menaxhimi Plus robot për menaxhimin e degëve ekzistuese dhe 80 / 20 Scripts mjet për hapjen e degëve të shumta. Ose përshtatni disa Treguesit e sinjaleve harmonike për analiza harmonike të modeleve, dhe shumë më tepër.

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Zona Gjithëpërfshirëse e Mediave

Ju do të merrni qasje në Klubi i Akademisë së Tregtarëve bibliotekë mediatike me qindra webinarë për fillestarët dhe tregtarët e avancuar. Për më tepër, do të merrni simulime tregtare të regjistruara dhe video analiza, si dhe regjistrime të seancave të mëparshme të Dhomës së Tregtisë së Lirë.

Si të përfitoni nga Klubi i Akademisë së Tregtarëve të Vladimir Ribakov

Kur bashkohet Klubi i Akademisë së Tregtarëve, ju do të jeni në gjendje të shikoni Vladimir tregton tregjet në kohë reale. Ai përdor metoda të provuara të analizës teknike (dmth Divergjenca fshehur, Fibonacci Retracements, etj.). Gjithashtu, Vladimir dhe tregtarët e ftuar do të demonstrojnë se si t'i përdorin më mirë programet e suksesshme tregtare algorithmic.

Secili softuer tregtar vazhdimisht skanon tregun për struktura profitabile tregtare bazuar në vitet e të dhënave historike. Blerja dhe shitja e rekomandimeve do të gjenerohet nga këto programe në çdo orë të ditës tregtare. Pra, ju mund të tregtoni pothuajse 24 / 5 me një avantazh të provuar kur përdorni këto programe.

Ju do të mësoni mënyrën dhe kohën më të mirë për të përdorur çdo strategji dhe për t'u bërë vërtet tregtar master.

Klubi i Akademisë së Tregtarëve - Site #1 Online për Tregtarët Forex të Krijuar nga Vladimir Ribakov

Klubi i Akademisë së Tregtarëve të Vladimir - Çfarë mund të kërkoni më shumë?

Për herë të parë tregtarët në të gjithë botën kanë një dyqan të vetëm për të gjitha nevojat e tyre të tregtimit, të menaxhuar nga një tregtar i njohur dhe shumë i ndjekur, duke i marrë ato në nivelin tjetër të tregtimit të mallrave Forex dhe të mallrave. Deri më tani performanca e llogarisë sonë të drejtpërdrejtë ka qenë pozitive.

Të gjitha të dhënat e tregtisë në Klubi i Akademisë së Tregtarëve Faqja e internetit është në kohë reale dhe plotësisht transparente.

Kostoja e përgjithshme e përdorimit të këtij programi është mjaft e ulët në krahasim me platformat e tjera.

Vetëm $ 297 në vit për një Arsim të Paçmuar Trading që zgjat një LIFETIME!

Vizitoni faqen e internetit të Klubit Zyrtar të Akademisë së Tregtarëve

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
4 Comments
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
Michael Sommer
vjet 3 më parë

KLUBI I AKADEMIS TR SAD TREGTARVE - QENDRA # 1 ONLINE E ARSIMIT TAD TREGTIMIT TE Forex I dashur shok i tregtarit Forex, LAJME! Rishikimi i Klubit të Akademisë së Tregtarëve - Edukimi më i mirë për Tregtarët e Forex - VETYM 97 $ PERR VITIN Merrni më shumë informacion dhe shpërblime: https://www.bestforexeas.com/traders-academy-club-review/ Klubi i Akademisë së Tregtarëve është # 1 Edukimi në Forex Trading Qendra e krijuar nga Vladimir Ribakov. Ky institucion bashkon mendjet më të ndritshme në komunitet për një përvojë unike të tregtisë së drejtpërdrejtë. Traders Academy Club është një vend ku zbuloni organizime fitimprurëse tregtare dhe bisedoni me tregtarë të suksesshëm. Pasi të regjistroheni, do të keni qasje në të gjitha sa më poshtë: - An... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

KLUBI I AKADEMIS TR SAD TREGTARVE - QENDRA # 1 ONLINE E ARSIMIT TAD TREGTIMIT TE Forex I dashur shok i tregtarit Forex, LAJME! FILLON GARA E TREGTIS - Vladimir Ribakov po fillon konkursin e tregtarëve brenda Klubit të tij të Akademisë së Tregtarëve. Rishikimi i Klubit të Akademisë së Tregtarëve - Edukimi më i mirë për Tregtarët e Forex - VETYM 97 $ P YER VITIN Merrni më shumë informacion dhe shpërblime: https://www.bestforexeas.com/traders-academy-club-review/ POUR GARAT E VLADIMIR TREGTARIT: Konkurrenca është një shans i mahnitshëm që ju të fitoni fitime të mahnitshme dhe kryesisht për të provuar veten se mund të bëni tregti të shkëlqyeshme dhe një fitimprurëse! Këtu janë kushtet e konkursit - 1. Konkurrenca fillon çdo tre muaj (më 1 të... Lexo më shumë "