Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Top 30 renditja - FOREX BEST EA'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

30 renditjet më të mira - EA-të më të mira Forex - Këshilltarët ekspert - Robotët FX

I dashur shoku Forex tregtar,

Shiko Më të mirë Forex EA-së, rishikime dhe rezultate të provuara dhe zgjidhni më të mirët Këshilltarët ekspertë të FX për Metatrader 4 (MT4) ose Metatrader 5 (MT5) platformat e tregtimit për nevojat tuaja.

Kjo eshte e jona Top 30 RenditjaForex Robots mirë, E cila do të fitoni shumë para!

Rangut të bazuar në KTHIMI MUJOR - Merrni më shumë informacion dhe lexoni tonë SHQYRTIMET E MIRA FOREX EA:

Renditja e lartë 30

DEKLARAT LIVE të Llogarisë

Forex EA BEST'S |
Ekspert Këshilltarët |
Robots TOP FX
Trading
LLOGARIA
FILLESTAR
DEPOZITA 
AKTUALE
BALANCE 
TOTALI
GAIN
MUJOR
KTHIMI 
MË SHUMË
FAKTE
Robot me rreze X me Easy MoneyLIVE$ 20,000$ 17,601358.6%43.7%Rishikim
Forex EA FlexLIVE TOP$ 2,184$ 14,740473.7%28.8%Rishikim
Eksploruesi i Tregtisë EALIVE TOP$ 2,000$ 4,237111.8%24.6%Rishikim
FX Fortnite EALIVE$ 500$ 2,732305.3%22.6%Rishikim
Forex Gold Investor EALIVE TOP$ 247$ 570130.9%20.6%Rishikim
FXTrackPRO EALIVE$ 1,000$ 4,969396.9%20.6%Rishikim
Gëzuar Neuron EA EALIVE$ 2,000$ 6,26259.8%20.1%Rishikim
Tregtar FX Classic EALIVE$ 1,977$ 20,160496.2%16.8%Rishikim
FXGoodWay EALIVE TOP$ 2,000$ 6,336216.8%14.8%Rishikim
Gëzuar Frekuencën EALIVE TOP$ 100$ 24,3211,248.3%13.9%Rishikim
Jet Trader Pro EALIVE$ 500$ 1,388334.6%13.8%Rishikim
Mesatarja e lëvizjes FX EkspertLIVE$ 20,000$ 34,96292.5%12.4%Rishikim
MG Pro EALIVE TOP$ 500$ 90579.4%11.7%Rishikim
Forex Truck EALIVE TOP$ 2,000$ 9,069353.5%11.6%Rishikim
FXBlasterPRO EALIVE$ 1,000$ 3,491249.1%11.3%Rishikim
XFX EALIVE$ 500$ 11,3142,118.2%10.9%Rishikim
Forex Gump EALIVE$ 2,000$ 98,6522,473.3%10.6%Rishikim
Gëzuar Breakout EALIVE TOP$ 1,000$ 1,52969.3%8.8%Rishikim
Sinjali NCMLIVE TOP$ 3,000$ 12,572120.3%8.7%Rishikim
SWING VIP EALIVE TOP$ 10,000$ 21,663110.9%8.5%Rishikim
Forex EA RobotronLIVE$ 1,435$ 6,358426.5%7.3%Rishikim
FXStabilizer EALIVE TOP$ 3,000$ 19,764550.2%6.8%Rishikim
Forex EA inControlLIVE TOP$ 1,000$ 10,822983.5%6.6%Rishikim
FXZipper EALIVE$ 500$ 1,091118.0%5.1%Rishikim
Agimat FX Pro EALIVE TOP$ 1,000$ 5,878162.1%4.8%Rishikim
EA e pavdekshme FXSecretLIVE$ 500$ 45,2968,259.5%4.7%Rishikim
EA e Hënës së TregtuesitLIVE$ 999$ 2,221223.6%4.4%Rishikim
ForexBot28LIVE$ 10,000$ 15,81758.2%4.1%Rishikim
FxDiverse EALIVE$ 10,000$ 161,6221,516.2%3.8%Rishikim
GPS Forex robotLIVE TOP$ 250$ 1,125350.3%3.6%Rishikim
FX Ekspert Scalper EALIVE$ 14,500$ 33,17317.1%3.4%Rishikim
Gëzuar MartiGrid EALIVE TOP$ 3,000$ 11,802183.3%2.9%Rishikim
Forex Diamond EALIVE$ 420$ 78085.7%2.7%Rishikim
Gëzuar para të shpejta EALIVE$ 5,000$ 6,02520.5%2.6%Rishikim
Wallstreet Forex Robot 2.0LIVE TOP$ 650$ 2,066165.5%2.5%Rishikim
EA Forex Fitimi RealLIVE TOP$ 50$ 2,879651.6%2.3%Rishikim
BF Scalper PRO EALIVE TOP$ 10,000$ 12,24922.5%1.7%Rishikim
Gëzuar Forex EALIVE$ 1,068$ 3,293144.9%1.2%Rishikim
iProfit HFT MT4 EALIVE$ 500$ 2,592218.4%1.2%Rishikim
Forex Pulse Detector EALIVE$ 10,523$ 11,87212.8%1.1%Rishikim
Algoritmi i lumtur PRO EALIVE$ 1,000$ 1,54554.5%1.1%Rishikim
Rruga e lumtur EALIVE$ 29,726$ 42,26942.2%0.7%Rishikim

Deklaratat e llogaritjes së Demos

Forex EA BEST'S |
Ekspert Këshilltarët |
Robots TOP FX
Trading
LLOGARIA
FILLESTAR
DEPOZITA 
AKTUALE
BALANCE 
TOTALI
GAIN
MUJOR
KTHIMI 
MË SHUMË
FAKTE
SWING VIP EADEMO TOP$ 5,000$ 8,39969.1%25.7%Rishikim
Forex EA FlexDEMO TOP$ 1,000$ 2,247124.7%22.9%Rishikim
Robot me rreze X me Easy MoneyDEMO$ 5,000$ 6,31726.3%20.9%Rishikim
Eksploruesi i Tregtisë EADEMO TOP$ 5,000$ 7,28845.8%15.0%Rishikim
MG Pro EADEMO TOP$ 5,000$ 6,75835.9%14.3%Rishikim
Mesatarja e lëvizjes FX EkspertDEMO$ 5,000$ 11,125120.5%12.3%Rishikim
Wallstreet Forex Robot 2.0DEMO TOP$ 10,000$ 19,02590.2%9.6%Rishikim
FX Fortnite EADEMO$ 5,000$ 8,06261.2%9.2%Rishikim
Agimat FX Pro EADEMO TOP$ 5,000$ 6,59231.8%8.3%Rishikim
Gëzuar Gold EADEMO$ 1,000$ 6,127512.7%7.7%Rishikim
Forex Gold Investor EADEMO TOP
$ 1,000$ 6,885588.5%6.5%Rishikim
Master Rrjeti PRO EADEMO$ 1,000$ 2,901190.1%5.8%Rishikim
FXTrackPRO EADEMO$ 5,000$ 5,80616.1%5.6%Rishikim
Forex Gump EADEMO$ 5,000$ 5,70214.1%4.6%Rishikim
Gëzuar tregut Hours EADEMO$ 5,000$ 310,0504,196.9%4.2%Rishikim
ForexBot28DEMO$ 10,000$ 14,92849.3%4.2%Rishikim
Forex EA RobotronDEMO$ 500$ 456191.6%4.0%Rishikim
BF Scalper PRO EADEMO TOP$ 1,000$ 2,277127.7%3.5%Rishikim
Jet Trader Pro EADEMO$ 5,000$ 7,28345.6%3.2%Rishikim
Forex Truck EADEMO TOP$ 5,000$ 5,84316.8%3.1%Rishikim
Lajm i lumtur EADEMO $ 3,000$ 21,413455.0%2.8%Rishikim
Forex Trendi Hunter EADEMO$ 601$ 84139.8%2.6%Rishikim
Sistemi Forex ComboDEMO$ 352$ 1,194238.7%2.5%Rishikim
Forex Diamond EADEMO$ 1,000$ 6,223521.4%2.4%Rishikim
Dynamic Pro Scalper EADEMO$ 5,000$ 6,32026.4%2.3%Rishikim
FXStabilizer EADEMO TOP$ 5,000$ 7,84656.9%2.3%Rishikim
Forex EA inControlDEMO TOP$ 1,000$ 1,16216.2%2.2%Rishikim
Scalper GOLD PRO EADEMO$ 1,000$ 1,44544.5%2.0%Rishikim
FXGoodWay EADEMO TOP$ 5,000$ 5,2735.4%1.9%Rishikim
FXBlasterPRO EADEMO$ 3,000$ 3,42814.3%1.8%Rishikim
Faktori i paqëndrueshmërisë 2.0 PRO EADEMO$ 1,000$ 1,23723.7%1.6%Rishikim
Omega Trendi EADEMO$ 1,000$ 1,23123.1%1.5%Rishikim
XFX EADEMO$ 5,000$ 6,18022.9%1.5%Rishikim
Tregtari i Veprimit të Lajmeve EADEMO$ 5,000$ 6,40628.1%1.4%Rishikim
Forex Pulse Detector EADEMO$ 5,000$ 11,628131.1%1.1%Rishikim
EA e Hënës së TregtuesitDEMO$ 5,000$ 5,1863.7%0.5%Rishikim
FXZipper EADEMO$ 5,000$ 5,0000.0%0.0%Rishikim

Për suksesin tuaj tregtare,

Michael Sommer

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

 

Kushtet e Përdorimit

Forex tregtare mund të përfshijë rrezikun e humbjes përtej depozitimin tuaj të parë. Kjo nuk është e përshtatshme për të gjithë investitorët dhe ju duhet të bëni të sigurt që ju të kuptoni rreziqet e përfshira, duke kërkuar këshilla të pavarura nëse është e nevojshme. llogaritë Forex zakonisht ofrojnë shkallë të ndryshme të levave dhe potenciali i tyre ngritur fitimi është kundërbalancuar nga një nivel po aq të lartë të rrezikut. Ju kurrë nuk duhet të rrezikojë më shumë se ju jeni të përgatitur për të humbur dhe ju duhet me kujdes të marrë në konsideratë përvojën tuaj tregtare. performancën e kaluar dhe rezultatet simuluar nuk janë domosdoshmërisht tregues të performancës në të ardhmen. Të gjitha lënda në këtë site paraqet mendimin e vetëm të autorit dhe nuk përbën një rekomandim të shprehur për të blerë të gjitha produktet të përshkruara në faqet e saj.

Kushte të përgjithshme

Refuzimi i kërkuar nga qeveria amerikane - Tregtimi i këmbimit valutor në diferencë mbart një nivel të lartë rreziku, dhe mund të mos jetë i përshtatshëm për të gjithë investitorët. Shkalla e lartë e levave mund të funksionojë kundër jush, si dhe për ju. Para se të vendosni të investoni në valutë, duhet të merrni parasysh me kujdes objektivat e investimit tuaj, nivelin e përvojës dhe oreksin e rrezikut. Ekziston mundësia që ju të mund të përballoni një humbje të një ose të gjithë investimit tuaj fillestar dhe për këtë arsye nuk duhet të investoni para që nuk mund të përballoni të humbni. Ju duhet të jeni të vetëdijshëm për të gjitha rreziqet që lidhen me tregtimin e këmbimit valutor, dhe të kërkoni këshilla nga një këshilltar i pavarur financiar nëse keni dyshime. Kuptoni qartë këtë: Informacioni i përfshirë në këtë kurs nuk është një ftesë për të tregtuar ndonjë investim specifik. Tregtimi kërkon rrezikimin e parave në ndjekje të fitimit të ardhshëm. Ky është vendimi juaj. Mos rrezikoni para që nuk mund të përballoni të humbni. Ky dokument nuk merr parasysh rrethanat tuaja personale financiare dhe personale. Ai ka për qëllim vetëm për qëllime arsimore dhe JO si këshilla individuale për investime. Mos veproni mbi këtë pa këshillën e profesionistit tuaj të investimeve, i cili do të verifikojë se çfarë është e përshtatshme për nevojat dhe rrethanat tuaja të veçanta. Dështimi për të kërkuar këshilla të detajuara profesionale të personalizuara përpara se të veproni, mund t'ju çojë të veproni në kundërshtim me interesat tuaja më të mira dhe mund të çoni në humbje të kapitalit.

* CFTC RULE 4.41 - hipotetike apo të simuluar REZULTATET E REZULTATEVE kanë kufizime të caktuara. Ndryshe nga një rekord AKTUALE PERFORMANCËS, REZULTATET simuluar nuk përfaqësojnë Trading aktuale. EDHE, SINCE Trades NUK janë ekzekutuar, rezultatet mund të kanë nën-OR-LART kompensohen për ndikimin, nëse ka ndonjë, e faktorëve të tregut të caktuara, të tilla si mungesa e likuiditetit. PROGRAMET simuluar Trading në përgjithësi janë gjithashtu subjekt i faktit se ata janë të dizajnuara me përfitim të lartë. JO PËRFAQËSIMI është bërë se çdo llogari do të ose ka mundësi të arrijë fitim ose humbjet e ngjashme me ato të treguar.

Duke përdorur "Best Forex EA-së | Ekspert Këshilltarët | Robots FX "ju duhet ta dini se ju jeni të njohur me këto rreziqe dhe se ju jeni përgjegjës për rezultatet e vendimet tuaja. Ne pranojmë pa asnjë përgjegjësi për çdo humbje të drejtpërdrejtë ose rrjedhimore që dalin nga përdorimi i këtij produkti. Është për t'u shënuar me kujdes në këtë drejtim, se rezultatet e kaluara nuk janë domosdoshmërisht tregues të performancës në të ardhmen.