Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Mirë Forex EA's | Ekspert Këshilltarët | Robots FX - Kushtet e perdorimit

Kushtet e Përdorimit

(Efektive si nga 02 / 05 / 2018)

TË PËRGJITHSHME

Mirë se vini në “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Robotët FX ” faqen e internetit (BESTFOREXEAS) që u ofron përdoruesve një platformë të besueshme për të gjetur vendndodhjen e përkryer dhe shitësit për ta bërë ngjarjen tuaj të paharrueshme. Kushtet dhe Kushtet e mëposhtme zbatohen kur e shihni ose përdorni faqen e internetit ose shërbimet nëpërmjet https://www.bestforexeas.com

Përpiquni të rishikoni me kujdes kushtet e mëposhtme. Duke hyrë ose duke përdorur platformën ose shërbimet BESTFOREXEAS, ju shprehni pajtimin tuaj ndaj këtyre Kushteve dhe Kushteve. Nëse nuk pajtoheni me këto Terma, ju nuk mund të hyni në faqen tonë të internetit ose të përdorni platformën ose shërbimet BESTFOREXEAS.

POLITIKA E PRIVATËSISË

BESTFOREXEAS respekton privatësinë e të gjithë përdoruesve të saj të internetit. Ne marrim seriozisht mbrojtjen e privatësisë tuaj dhe konfidencialitetin. Ne e kuptojmë që të gjithë vizitorët në faqen tonë të internetit kanë të drejtë të dinë se të dhënat e tyre personale nuk do të përdoren për ndonjë qëllim të padëshiruar prej tyre dhe nuk do të bien aksidentalisht në duart e një pale të tretë.

Ne marrim përsipër të ruajmë konfidencialitetin e të gjithë informacionit që na siguron, dhe shpresoj që të ktheheni.

Kushtet tona të përdorimit dhe politika e privatësisë përputhen me ligjin e SHBA, dhe MB, të zbatuar në përputhje me rrethanat, përfshirë atë që kërkohet me Rregulloren e Përgjithshme të BE për Mbrojtjen e të Dhënave (GDPR). Ligji kërkon që ne t'ju tregojmë për të drejtat tuaja dhe detyrimet tona ndaj jush në lidhje me përpunimin dhe kontrollin e të dhënave tuaja personale. Ne e bëjmë këtë tani, duke kërkuar që të lexoni informacionin e dhënë në www.knowyourprivacyrights.org

Përveç siç tregohet më poshtë, ne nuk i ndajmë, nuk i shesim ose i zbulojmë një pale të tretë, çdo informacion të mbledhur nëpërmjet faqes sonë të internetit.

Ju lutemi gjithashtu referojuni faqes së Politikave të Privatësisë të BESTFOREXEAS, e cila shpjegon se si mbledhim, përdorim dhe japim informacione që kanë të bëjnë me privatësinë tuaj. Kur keni akses ose përdorni webfaqen apo shërbimet e BESTFOREXEAS, ju shprehni pajtimin tuaj për Politikën e Privatësisë të BESTFOREXEAS.

RRETH BESTFOREXEAS

BESTFOREXEAS u krijua në 2011 nga një komunitet privat i tregtarëve të suksesshëm, e cila ofron zgjidhjet më të mira të automatizuara për tregti në Forex Market.

Forex tregtare është aq e vështirë dhe ne do t'ju ndihmojmë që të jeni në gjendje të zgjidhni EA më të mirë Forex sipas nevojave tuaja. Shumë tregtarët e Forex-it kalojnë vite të tregtimit me pothuajse asnjë sukses, por ne japim një listë të provuar të të dhënave për të siguruar që këto Forex Robots me të vërtetë do të ndihmojnë për të përmirësuar suksesin tuaj në tregti.

BESTFOREXEAS ju ofron rishikime dhe rezultate të provuara nga më shumë se 300+ Këshilltarë të Ekspertëve FX.

REGJISTRIMI; RREGULLAT PËR KRIJIMIN E PËRDORUESVE DHE PËRDORIMIN E PRODUKTIT FOREX

Ju duhet të jeni të paktën 18 vjeç për t'u regjistruar dhe përdorur produktet dhe faqen e internetit të BESTFOREXEAS.
Nëse jeni një përdorues i cili regjistroheni me faqen e internetit të BESTFOREXEAS për të gjetur informacione, kapele tregu të kriptocurrency, indikatorë dhe çdo material kriptografik, ai / ajo duhet të krijojë një llogari të personalizuar në faqen tonë të internetit, e cila përfshin emrin tuaj të plotë dhe adresën e emailit për të hyrë në faqen e internetit të BESTFOREXEAS dhe për të marrë mesazhe promocionale nga BESTFOREXEAS.

Ju pranoni të na njoftoni menjëherë për çdo përdorim të paautorizuar të të dhënave tuaja personale. Megjithate ju pranoni qe BESTFOREXEAS nuk do te jete pergjegjes per ndonje detyrim, humbje ose deme qe lindin nga perdorimi i paautorizuar i emrit tuaj te plote dhe adreses se emailit.

REKLAMA E PALËVE TË TRETA NË WEBSITE TANË

Palët e treta mund të reklamojnë në faqen tonë të internetit. Duke vepruar kështu, këto parti, agjentët e tyre ose kompanitë e tjera që punojnë për to mund të përdorin teknologji që automatikisht mbledh informacione rreth jush kur shpallja e tyre shfaqet në faqen tonë të internetit.

Ata gjithashtu mund të përdorin teknologji të tjera të tilla si cookies ose JavaScript për të personalizuar përmbajtjen dhe për të matur performancën e reklamave të tyre.

BESTFOREXEAS nuk ka kontroll mbi këto teknologji ose të dhënat që marrin këto palë. Prandaj, ky njoftim i privatësisë nuk përfshin praktikat e informacionit të këtyre palëve të treta.

AFFILIALE DHE INFORMACIONET E PARTNERIT BIZNES

Ky është informacioni që na është dhënë nga ju në cilësinë tuaj si një degë e ne ose si një partner biznesi. Kjo na lejon të njohim vizitorët që na keni referuar, dhe t'iu besojmë komisionit për shkak të këtyre referimeve. Ai gjithashtu përfshin informacionin që na lejon të transferojmë komisionin tek ju.

BESTFOREXEAS nuk përdoret për ndonjë qëllim tjetër. BESTFOREXEAS merr përsipër të ruajë konfidencialitetin e informacionit dhe të kushteve të marrëdhënies sonë. Ne presim që çdo degë ose partner të pranojë që ta kthejë këtë politikë.

PËRDORIMI I INFORMACIONIT TË Mbledhëm përmes sistemeve kur vizito faqen tonë të internetit

biskota

Cookies janë skedarë të vegjël teksti që vendosen në hard diskun e kompjuterit tuaj nga shfletuesi juaj i internetit kur vizitoni ndonjë uebfaqe. Ato lejojnë që informacioni i mbledhur në një faqe të internetit të ruhet derisa të jetë i nevojshëm për t’u përdorur në një tjetër, duke lejuar një uebsajt të ju ofrojë një përvojë të personalizuar dhe pronarit të faqes së internetit me statistika për mënyrën e përdorimit të faqes në internet në mënyrë që të përmirësohet.

Disa biskota mund të zgjasin për një periudhë të caktuar kohe, të tilla si një ditë ose deri sa të mbyllni shfletuesin tuaj. Të tjerat zgjasin pafundësisht.

Shfletuesi juaj i internetit duhet t'ju lejojë të fshini cilindo që zgjidhni. Gjithashtu duhet t'ju lejojë të parandaloni ose kufizoni përdorimin e tyre.

Faqja e internetit të BESTFOREXEAS përdor cookies. Ato janë vendosur nga softueri që vepron në serverat tanë, dhe nga softueri i operuar nga palë të treta shërbimet e të cilit përdorim.

Kur vizitoni faqen tonë të parë, ju pyesim nëse dëshironi të përdorni cookies. Nëse vendosni të mos pranoni ato, ne nuk do t'i përdorim ato për vizitën tuaj, përveçse për të regjistruar që ju nuk keni pëlqyer përdorimin e tyre për ndonjë qëllim tjetër.

Nëse vendosni të mos përdorni cookies ose ta parandaloni përdorimin e tyre përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj, ju nuk do të jeni në gjendje të përdorni të gjitha funksionalitetet e faqes sonë të internetit.

Ne përdorim cookies në këto mënyra:

 • Për të gjurmuar se si e përdorni faqen tonë të internetit të BESTFOREXEAS
 • Për të regjistruar nëse keni parë mesazhe specifike që shfaqim në faqen tonë të internetit
 • Për t'ju mbajtur të nënshkruar në faqen tonë
 • Për të regjistruar përgjigjet tuaja në anketat dhe pyetësorët në faqen tonë, derisa t'i plotësoni ato
 • Për të regjistruar filen e bisedës gjatë një bisede të drejtpërdrejtë me ekipin tonë të mbështetjes

PRONË INTELEKTUALE

Ju pranoni dhe pranoni që BESTFOREXEAS dhe licensuesit tanë mbajnë pronësinë e të gjitha të drejtave të pronësisë intelektuale të çdo lloji në lidhje me faqen e internetit të BESTFOREXEAS, duke përfshirë të drejtat e autorit, markat tregtare dhe të drejtat tjera pronësore.

Lidhjet e tjera të përmbajtjes dhe emrat e kompanive që përmenden në faqen e internetit të BESTFOREXEAS mund të jenë marka tregtare të pronarëve të tyre përkatës. BESTFOREXEAS rezervon të gjitha të drejtat që nuk ju janë dhënë shprehimisht sipas kësaj Marrëveshjeje.

EMAIL NUK DO TË PËRDORET PËR TË PARALAJMUAR NJË NJOFTIM

Komunikimet e bëra përmes sistemit të emailit dhe mesazheve BESTFOREXEAS, nuk do të përbëjnë njoftim ligjor për BESTFOREXEAS ose ndonjë nga oficerët, punonjësit, agjentët apo përfaqësuesit e saj në çdo situatë ku njoftimi për BESTFOREXEAS kërkohet me kontratë ose me ndonjë ligj apo rregullore.

DISKLAIM LIGJORE (GARANCI)

Forex tregtare mund të përfshijë rrezikun e humbjes përtej depozitave fillestare. Nuk është i përshtatshëm për të gjithë investitorët dhe duhet të siguroheni që të kuptoni rrezikun e përfshirë, duke kërkuar këshilla të pavarura nëse është e nevojshme. Llogaritë Forex zakonisht ofrojnë shkallë të ndryshme të levave dhe potencialet e tyre të fituara të fitimit janë kundërpeshuar nga një rrezik i barabartë i nivelit të lartë.

Ju kurrë nuk duhet të rrezikoni më shumë se sa jeni të përgatitur për të humbur dhe duhet të merrni me kujdes përvojën tuaj tregtare.

Përvojat e kaluara dhe rezultatet e simuluara nuk janë të nevojshme tregues për shfaqjet e ardhshme. Të gjitha përmbajtjet në këtë faqe përfaqësojnë një mendim të vetëm të autorit dhe nuk përbëjnë një rekomandim të qartë për të blerë ndonjë nga produktet që përshkruajnë këtu.

QEVERIA E SHTUAR NDAJ KËRKESËS

Këmbimi i këmbimit valutor në margjinë përmban një nivel të lartë rreziku dhe mund të mos jetë i përshtatshëm për investitorët. Shkalla e lartë e levave mund të punojë kundër jush ashtu si edhe për ju. Para se të vendosni të investoni në ndonjë valutë të huaj, duhet të keni kujdes nivelin e objektivave të investimit të nivelit të përvojës dhe të rrezikoni oreksin. Ekziston mundësia që ju të mund të mbani një humbje të disa ose të gjithë investimit tuaj fillestar dhe për këtë arsye ju nuk duhet të investoni para që nuk mund të përballoni për të humbur.

Ju duhet të jeni të vetëdijshëm për rrezikun e përfshirë me tregtimin në valutë të huaj dhe kërkoni këshilla nga një këshilltar financiar i pavarur nëse keni ndonjë dyshim. Kuptoni qartë këtë; informacioni i përfshirë në këtë kurs nuk është një ftesë për të tregtuar ndonjë investim specifik.

Tregtimi kërkon rrezikun e parave në kërkim për përfitime të ardhshme. Ky është vendimi yt. Mos rrezikoni ndonjë para që nuk mund të përballoni për të humbur. Ky dokument nuk merr parasysh rrethanat individuale financiare dhe personale. Ajo është menduar vetëm për qëllime arsimore dhe jo si një këshilla individuale për investime.

Mos veproni në lidhje me këtë pa këshillë nga investimi juaj ose këshilltari financiar profesionist, i cili do të verifikojë se çfarë është e përshtatshme për nevojat dhe rrethanat tuaja të veçanta. Dështimi për të kërkuar këshilla të hollësishme profesionale para se të veproni mund t'ju çojë të veproni në kundërshtim me interesat tuaja dhe mund të çoni në humbje të mundshme të kapitalit.

PRODUKTET & WEBSITETI BESTFOREXEAS OFROHET "SI IS", PA GARANCI NDONJE LLOJ. PA KUFIZIMIN E FOREGOING, BESTFOREXE SHPALL SHPREHT ALL T ALL GJITHA GARANCIT, Cilado qoftë SHPREHJA, IMPLIKUAR DHE STATUTORIA, P ,R LIDHJEN E PRODUKTEVE TUAJ N OR AN T OR P ORRMBAJTJES

PA KUFIZIMIN E PARAQITJES, BESTFOREXEAS nuk siguron asnje garanci ose perfaqesim qe mund te aksesoje ose te veproje ne faqen tone apo ne permbajtjen e saj, do te jete e pa nderprere ose gabim. JENI PËRGJEGJËS PËRGJEGJËSITË TË PLOTË DHE RREZIK PËR HUMBJE që rezultojnë nga shkarkimi dhe / ose përdorimi i dosjeve, informatave, produkteve, përmbajtjes ose materialeve të tjera të marra nga faqja jonë. DISA JURISDIKSIONET KUFIZUAR OSE JANE NUK LEJOJNE DEKLARIMET E GARANCI, QOJE KETE OFRIM MUND TE APLIKOHEN PER JU.

Jeni gjithashtu dakord se:

JENI PËRGJEGJËS PËR TË GJITHA KOMUNIKIMET DHE INTERAKSIONET TUAJA ME AGENT DHE SHFRYTËZUES TË TJERË TË WEF SISTEMIT DHE SHËRBIMEVE BESTFOREXEAS DHE ME PERSONAT TJERA ME TË CILËT KOMUNIKONI OSE INTERAKTUAR SI NJË REZULTATË E PËRDORIMIT TUAJ TË SISTEMIT TË INTERNETIT BESTFOREXEAS OSE PRODUKTEVE, DUKE PËRFSHIRË, PA KUFIZIM, NDONJË NDËRMJETËSIM ME LIDHJE OSE USHTRIMTARËT TË PALËVE TË TRETA NË VENDIN E SITUATIT OSE PËRJASHTIM.

JU RUAJNI BESTFOREXEAS NUK KËRKON OSE SHKRUAJNË NË HISTORIKU TË LIDHJEVE TË PALËVE TË TRETA, PËRDORUESVE OSE USHTESËVE TË TJERA TË FAQEVE TË INTERNETIT TË BESTFOREXEAS OSE PRODUKTEVE DHE NUK DO TË BËJMË NDRYSHIM PËR VERIFIKIMIN E LIDHJEVE TË LIDHJEVE, PËRDORUESVE DHE AGJENCËVE TË TJERA TË FAQES TË INTERNETIT TË BESTFOREXEAS OSE PRODUKTEVE.

BESTFOREXEAS NUK KA PËRFAQËSIM OSE GARANCITË NË LIDHJE ME LIDHJE TË PALËVE TË TRETA, PËRDORUESVE OSE ME AGJENCË TË TJERA TË SISTEMIT TË SHËRBIMEVE TË SHËRBIMEVE TË BESTFOREXEAS OSE KOMPATIBILITETIT E TYRE ME NJË SHFRYTËZUES OSE PËRDORUES TË NJOHJES SË INTERNETIT OSE PRODUKTEVE BESTFOREXEAS.

Ju prandaj pranoni që të merrni masa të arsyeshme në të gjitha komunikimet dhe ndërveprimet me përdoruesit e tjerë të faqes së internetit dhe produkteve të BESTFOREXEAS DHE ME PERSONAT TË TJERA ME TË CILËT KOMUNIKONI OSE INTERAKTUAR SI NJË REZULTATË E PËRDORIMIT TUAJ TË SISTEMIT TË INTERNETIT TË BESTFOREXEAS OSE PRODUKTEVE.

KUFIZIMET NGA PËRJASHTIMET E PËRGJEGJËSISË

Asgjë në këtë mohim nuk do të:

 • Kufizimi ose përjashtimi i çdo detyrimi për vdekje ose lëndime personale që rezultojnë nga neglizhenca;
 • Kufizimi ose përjashtimi i çdo detyrimi për mashtrim ose keqinterpretim mashtrues;
 • Kufizimi i çdo detyrimi në çfarëdo mënyre që nuk lejohet sipas ligjit në fuqi; ose
 • Përjashto çdo detyrim që nuk mund të përjashtohet sipas ligjit në fuqi.

MODIFIKIMI I TERMAVE TË PËRDORIMIT

BESTFOREXEAS mund të përditësojë këtë Kushtet e Përdorimit herë pas here sipas nevojës. Termat që vlejnë për ju janë ato të postuara këtu në faqen tonë të internetit në ditën që përdorni faqen tonë të internetit. Ne ju këshillojmë ta lexoni me kujdes këtë faqe ose të printoni një kopje për regjistrimet tuaja.

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me Kushtet e Përdorimit tonë, ju lutemi na kontaktoni me email në [email mbrojtur]

KUSHET E PËRGJITHSHME

Nëse ndonjë pjesë e kësaj Marrëveshjeje është e pavlefshme ose e pazbatueshme, kjo pjesë e Marrëveshjes do të interpretohet në përputhje me ligjin në fuqi. Pjesët e mbetura do të mbeten në fuqi dhe efekt të plotë. Çdo dështim nga ana e BESTFOREXEAS për të zbatuar çdo dispozitë të kësaj Marrëveshjeje nuk do të konsiderohet heqje dorë nga e drejta jonë për të zbatuar një dispozitë të tillë. Të drejtat tona sipas kësaj Marrëveshjeje do të mbijetojnë çdo ndërprerje të kësaj Marrëveshjeje.

Ju pranoni që çdo shkak i veprimit në lidhje me ose që rrjedh nga marrëdhënia juaj me BESTFOREXEAS duhet të fillojë brenda një viti pas shkaktarit të shkakut të veprimit. Përndryshe, shkaku i tillë i veprimit është përgjithmonë i ndaluar.

Ju pranoni që ju keni lexuar këto kushte të përdorimit duke kuptuar kushtet, dhe do të përmbushet nga këto kushte. Ju pranoni më shumë se kushtet e përdorimit të BESTFOREXEAS së bashku me politikën e privatësisë përfaqësojnë deklaratën e plotë dhe ekskluzive të marrëveshjes mes nesh dhe se ajo e mbështet ndonjë propozim ose marrëveshje paraprake me shkrim ose me shkrim, dhe çdo lajmërim tjetër mes SHBA-ve në lidhje me çështjen PËR KËTË MARRËVESHJE.

LICENCA E AUTORIT

Copyright (c) 2018 (et) e publikimit të parë BESTFOREXEAS
Në varësi të dispozitave të shprehura të këtyre kushteve të përdorimit

 1. Ne, së bashku me licensuesit tanë, posedojnë dhe kontrollojnë të gjitha të drejtat e autorit dhe të drejtat e pronësisë intelektuale në faqen e internetit të BESTFOREXEAS dhe materialin në faqen tonë të internetit; dhe
 2. Të gjitha të drejtat e autorit dhe të drejtat e pronësisë intelektuale në faqen e internetit të BESTFOREXEAS dhe materialet në faqen tonë të internetit janë të rezervuara.

LIGJI DHE JURIDIKSIA

Kushtet tona të përdorimit janë përpiluar në mënyrë që të jenë në përputhje me ligjin e çdo vendi apo juridiksioni ligjor në të cilin synojmë të bëjmë biznes. Nëse mendoni se nuk arrin të përmbushë ligjin e juridiksionit tuaj, ne duhet të dëshirojmë të dëgjojmë nga ju.

Megjithatë, në fund të fundit është zgjedhja juaj nëse dëshironi të përdorni faqen tonë të internetit.