sRs Trend Rider 2.0 Rishikimi

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

sRs Trend Rider 2.0 - Softueri Forex Trading i Krijuar nga Vladimir Ribakov

Shënim: ZBRITJE STRIKTISHT E KUFIZUAR - 70% ulje - ÇMIMI I RREGULLT: 997 $

Rishikimi i sRs Trend Rider 2.0 - Softuer Profesional i Tregtimit të Forex

sRs Trend Rider 2.0 është një sistem fitimprurës i tregtimit të Forex krijuar nga tregtar profesional dhe mentor Vladimir Ribakov.

Pasi që Vladimir Ribakov dikur ishte tregtar profesional për institucione, ai ka hyrë në kontakt me zgjidhje të automatizuara për tregtinë e Forex në karrierën e tij. Pasi pa suksesin e softuerit në disa prej fondeve gardh që ai tregtonte, ai vendosi të punonte me një ekip zhvillimi dhe dizajni për të zhvilluar një version edhe më të mirë për publikun me pakicë. Ky softuer mundon pritjet e të gjithëve!

Sot askush nuk ka kohë për të analizuar dhjetëra tabela dhe për të bërë dhjetra tregti çdo ditë. Nëse dëshironi të mbeteni fitimprurës si tregtar, ju duhet të automatizoni strategjitë tuaja tregtare. Është kaq e thjeshtë.

Identifikoni dhe rides Trendet Për Lock Në 100-200 Pips, dhe Fito $ 100 Deri në $ 1000 në ditë me shtytje e një butoni!

Versioni i përmirësuar 2 është krijuar duke përditësuar strategjinë origjinale të sRs Trend Rider pas viteve 6 dhe ditëve tregtare 1512 dhe përfshin disa mjete të shkëlqyera tregtare.

sRs Trend Rider 2.0 ofron disa nga më të reja prirje pas strategjive ndonjëherë, kështu që ju mund të bëni me të vërtetë para në tregjet në rritje dhe në rënie.

Edhe pse sRs është plotësisht i automatizuar, ju do të keni ende kontroll të plotë të tregëtisë. Nëse shfaqet një sinjal dhe mendoni se është tepër i rrezikshëm, nuk duhet ta tregtoni atë. Softueri kurrë nuk do të tregtojë pa lejen tuaj.

Rreth Krijuesit, Tregtuesi Profesional dhe Mentor Vladimir Ribakov

Vladimir Ribakov ka qenë një tregtar profesional Forex për 11 vjet dhe duke numëruar. Kur ai nuk po jep seminare në të gjithë botën, ai krenohet me madhësinë për t'i kthyer studentët e tij në tregtarë fitimprurës. Me këtë thënë, Vladimir është në një pikë të rehatshme në karrierën e tij tregtare. Nuk është qëllimi i tij për të krijuar softuer tregtar Forex si sRs Trend Rider 2.0 për paratë.

Siç tha Vladimir vetë, "Ndjej se është koha t'i kthehemi komunitetit tregtar që më dha aq shumë."

Vladimir punësoi një ekip për të filluar një qendër edukimi të quajtur Klubi i Akademisë së Tregtarëve si dhe për të ndarë njohuritë e tij tepër të mëdha tregtare. Tregtia e FX-së i ka dhënë atij më shumë se sa imagjinoi ndonjëherë. Ai me të vërtetë dëshiron që të tjerët të përjetojnë të gjitha përfitimet e tregtisë për të jetuar.

sRs Trendi Rider 2.0 Rishikimi - sRs Trendi Rider është fitimprurës dhe i besueshëm Forex Trading Software krijuar nga tregtari profesionale dhe Mentor Vladimir Ribakov Duke përdorur Trendi Pas Stategy

sRs Trend Rider 2.0 - Rreth Mjeteve të Tregtimit Forex që Ju Duhen Për Të Pasuar

Nëse jeni serioz në tregtinë me FX, ju duhet të përdorni softuerin më të mirë të mundshëm. Kjo është ajo ku sRs vjen në.

sRs Trend Rider 2.0 siguron disa nga trendet më inovative duke ndjekur strategjitë e sotme, kështu që ju mund të bëni me të vërtetë para në tregjet në rritje dhe në rënie.

La sRs Trend Rider 2.0 ka të gjitha mjetet dhe elementet për ta bërë atë softuer të përsosur tregtare:

  • Treguesi i Tregtisë: Nga pultoni ju do të keni mundësi të shihni sinjale të qarta dhe të kuptueshme që shpjegojnë rregullat specifike tregtare për algoritmin që fuqizon sR-të.
  • Menaxheri i Tregtisë: Menaxheri i tregtisë thjeshton të gjithë procesin duke hequr aspektin emocional. Futni, monitoroni dhe dalin me sukses tregtimin duke aktivizuar Modaliteti automatik. Tregjet tuaja do të jenë plotësisht të automatizuara sipas mjeteve tregtare në pult. Mund të rifilloni kontrollin manual në çdo kohë.

Ok, le të kalojmë një tregti tipike të RS Trend Rider

  1. HAPI 1: PRIT PËR SISTEMIN QË DUHET TË NDIHMOJË TREGTIN PËR JU - Merrni një filxhan kafe dhe lëreni Paneli i Tregtisë paralajmëroj. Ose, përdorni sRs Skaner nëse dëshironi të tregtoni tabela të shumëfishta - kjo është E RE!
  2. HAPI 2: KONFIRTO TREGTIN - Konfirmoni tregtinë dhe Menaxher Tregtisë do ta marrë atë nga atje.
  3. HAPI 3: JEMI KOHA JUAJ FALAS DHE TË PLOTË TË FITIT TUAJA

Nëse jeni i ri në tregun e Forex, Trendi i sRs Rider 2.0 ka gjithçka që duhet të ketë sukses!

Si të përfitoni nga Softveri i Tregtimit të Forex Vladimir Ribakov

Kur shkarkoni sRs Trend Rider 2.0 ju do të merrni instruksione hap pas hapi se si ta instaloni secilin artikull në Metatrader 4 (MT4). Ju gjithashtu do të merrni udhëzime se si të bëni tregtinë tuaj të parë dhe të vendosni nivelin tuaj të tolerancës ndaj rrezikut.

Ju mund të tregtoni sa më shumë korniza kohore dhe çiftet e monedhës sipas dëshirës. Vladimir Ribakov dhe ekipi i tij kanë shtuar kohët e fundit sRs Skaner për të tregtuar me lehtësi sa më shumë grafikona që dëshironi duke mbajtur vetëm një tabelë të hapur. Kjo veçori e re e bën tregtimin e tabelave të shumëfishta jashtëzakonisht të thjeshta dhe efikase.

Siç u përmend më lart, tregtia është pothuajse plotësisht e automatizuar. Ju do të merrni alarme kur strukturat e tregtimit janë identifikuar. Të gjithë skanimin dhe renditjen e sizing dhe vendosje është bërë për ju. Të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni një buton sa herë që dëshironi të bëni tregton.

Në këtë mënyrë, ju jeni gjithmonë në kontroll të plotë të gjithçkaje që ndodh në llogarinë tuaj. Dhe ju kurrë nuk do të jeni në rrezik për një gabim teknologjik kur tregtimi i softuerit shkon keq dhe tejkalon pa lejen tuaj.

sRs Trend Rider 2.0 - Si të Merrni Hyrjen në Këtë Program Fitimprurës të Tregtimit Forex

Ekzistojnë dy mënyra që ju mund të përdorni sRs Trend Rider 2.0. Ju ose mund ta blini atë për çmimin e listuar në këtë faqe, ose mund të regjistroheni (dhe të financoni) një llogari brokerimi me një nga ndërmjetësit tanë të preferuar.

  • OPTION #1: BËRË NJË BLERJE - Ky është një opsion i njohur për tregtarët që tashmë kanë llogari tregtare ose që nuk janë në gjendje të hapin një llogari në një nga ndërmjetësit tanë të listuar për shkak të kufizimeve ligjore, si vendi i banimit. Disa ndërmjetës nuk lejojnë që qytetarët e SH.B.A.-së, të regjistrohen për një llogari. Kjo është arsyeja pse ju gjithmonë mund ta blini softuerin përmes PayPal ose një karte krediti / debiti dhe ta shkarkoni atë menjëherë.
  • OPTION #2: HAPJA E NJË LLOGARI - Për tregtarët të cilët nuk dëshirojnë të shpenzojnë para për të marrë këtë produkt, një opsion i njohur është hapja dhe financimi i një llogarie brokerimi me një nga ndërmjetësit e preferuar. Nuk ka absolutisht asnjë kosto për ju dhe ju do të merrni softuerin sa më shpejt që llogaria të financohet.

E RËNDËSISHME: Të gjitha të dhënat tregtare në sRs Trend Rider 2.0 Faqja e internetit është në kohë reale dhe plotësisht transparente.

Politika e rimbursimit: Shitësi siguron ditë garanci për paratë e 45. Nëse softueri forex dështoi vetëm kontaktoni shitësin me email dhe ai do t'ju dërgojë të gjitha paratë tuaja!

sRs Trend Rider 2.0 është në dispozicion me çmim të pabesueshëm, pra vetëm 297 dollarë. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizitoni faqen zyrtare të sRs Trend Rider 2.0

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet