Saad Scalper EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Shkarko Pa pagesë Saad Scalper EA

Saad Scalper EA

Saad Scalper EA është një tërësi automatik Këshilltar Forex Ekspert dhe trajton dy strategji në të njëjtën kohë me stilin e saj unik për të bërë shumica e tregton fitimprurëse.

kjo Forex EA scalps pips nga strategjia e saj të fortë.

Trades që nuk janë të suksesshme të kokës janë të trajtohen në një mënyrë të ndryshme dhe unike për të kontrolluar humbjet e kapitalit.

Punon në valuta të shumëfishta në të njëjtën kohë dhe rezultatet më të mira janë gjetur EURUSD, GBPUSD, USDCHF, USDCAD, AUDCAD  AUDUSD. Përdorin atë për katër deri në pesë palë të monedhës për rritjen e duhur.

 • EURUSD M1 për rritje të lartë
 • EURUSD M5 për rritjen minimale të rrezikut
 • GBPUSD M1 për rritje të lartë
 • GBPUSD M5 për rritjen minimale të rrezikut
 • USDCHF M5 për rritjen minimale të rrezikut
 • USDCAD M5 për rritjen minimale të rrezikut
 • AUDCAD M5 për rritjen minimale të rrezikut

Saad Scalper EA - Rekomandime

 • Rekomandim për të përdorur VPS për 24 / 7 drejtimin e tregtisë automatike për të shmangur mbylljen e një klienti të bazuar në shtëpi.
 • Shmangni tregtare gjatë vendimeve të rëndësishme nga Federata Amerikane dhe Banka Qendrore Evropiane.

Saad Scalper EA - Parametrat

Variablat themelore 1

 • Madhësia e Lotit për secilën tregti - Vlera e parazgjedhur 0.01. Vendosni sipas barazisë tuaj.
 • LotModeAuto - Set False / True sipas kërkesës suaj.
 • % E rrezikut - Loti llogaritet sipas formulës Lot = AccountEquity * Rreziku / 100/1000 Nëse LotModeAuto është vendosur i Vërtetë. Hartoni Madhësinë e Lotit sipas kërkesës tuaj dhe Faktorit të Rrezikut.
 • Pipat e synuara - Vlera më e mirë u gjet 100 për 5 Decimal Broker si pips 10. Vendoseni sipas rezultateve tuaja të testimit.
 • Ndalo humbjen - Vlera e parazgjedhur është 0. Funksionon vetëm nëse të dy martingalet janë vendosur në False. Si rezultat i testimit nuk rekomandohet. Kjo veçori përfshihet sipas kërkesës së përdoruesve të ndryshëm. Përdoreni atë sipas përvojës suaj.
 • Numri Magjik - Numri magjik duhet të jetë unik në terminalin MT4 të njëjtë.

Aplikoni llojin Martingale

 • Rendi i Tregut Martingale - True / False
 • Urdhri në pritje Martingale - True / False

Ju lutem vini re se: Ju mund të përdorni vetëm një Martingale në një kohë. Nëse të dy janë të vërteta, martingale nuk do të funksionojë. Nëse dëshironi të përdorni funksionin StopLoss, mbani të dyja të rreme. Nëse ndonjë prej funksionit të vërtetë, StopLoss nuk do të funksionojë.

Variablat themelore 3 - Vendos parametrat për rendin e tregut Martingale

 • Hapat në Pips: Vlera e parazgjedhur 500 për 5 Decimal Broker si një 50 Pips. Ju mund të dizajnoni atë si për të marrë parasysh madhësinë tuaj Lot, ekuitetit dhe Currency Pair Çmimi Lëvizja Span për përdorimin e sigurt të martingale për të shmangur Margin Call.

Variablat themelore 4 - Vendos parametrat për rendin në pritje të Martingale

 • Hapat në Pips - Vlera e parazgjedhur 700 për 5 Decimal Broker si një 70 Pips. Ju mund të dizajnoni atë si për të marrë parasysh madhësinë tuaj Lot, ekuitetit dhe Currency Pair Çmimi Lëvizja Span për përdorimin e sigurt të martingale për të shmangur Margin Call.
 • Urdhri i hapur në pritje - Vlera e parazgjedhur 400. Kjo vlerë varet nga Hapat në Pips.

Shembull 1 Shitja - Nëse porosia origjinale është Shitur dhe çmimi godet 700 hapa mbi nivelin e porosisë origjinale Shitja e porosisë në pritje fillohet 400 hapa mbi nivelin e mëparshëm të shitjes.
Shembull 2 ​​Blerja - Nëse porosia origjinale është Blerja dhe çmimi arrin 700 hapa nën nivelin e porosisë origjinale Blerja e Porosisë në pritje fillon 400 hapa poshtë Nivelit të mëparshëm të Shitjes.

 • Skadimi i porosisë në pritje në ditë - Vendosni afatin e pezullimit Afati i skadimit në ditë. Vlera e paracaktuar e ditëve 30.

Aplikoni Filtrin e Vëllimit

 • Zbato filtrin e vëllimit - True / False
 • Niveli i vëllimit - Set Level nëse aplikohet Filtri i Vëllimit është i vërtetë.

Filter Vëllimi është futur për të shmangur çdo tregti gjatë luhatshmërisë së lartë dhe zhurmës së tregut.

Variablat Themelore 6 - Gama e Tregtimit të Hrs në GMT

 • Tregtimi rreth orës 24 orë - True / False
 • Filloni kohën e tregtimit në orë - 0
 • Ndaloni kohën e tregtimit në orë - 23

Shkarko Pa pagesë Saad Scalper EA - Saad Scalper EA është një këshilltar plotësisht i automatizuar Forex Ekspert krijuar nga Adnan Igbal dhe trajton dy strategjitë tregtare në të njëjtën kohë.

Shkarko Pa pagesë Saad Scalper EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet