Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Best Forex EA's | Këshilltarët e ekspertëve FX Robots - Politika e privatësisë

Politika e Privatësisë

(Efektive si nga 02 / 05 / 2018)

TË PËRGJITHSHME

Mirë se vini në “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Robotët FX ” faqen e internetit (BESTFOREXEAS) që u ofron përdoruesve një platformë të besueshme për të gjetur vendndodhjen e përkryer dhe shitësit për ta bërë ngjarjen tuaj të paharrueshme. Politika e mëposhtme e privatësisë zbatohet kur e shihni ose përdorni faqen e internetit ose shërbimet nëpërmjet https://www.bestforexeas.com

Përpiquni të rishikoni me kujdes kushtet e mëposhtme. Duke hyrë ose duke përdorur platformën ose shërbimet BESTFOREXEAS, ju shprehni pajtimin tuaj me këtë Politikë të Privatësisë. Nëse nuk pajtoheni me këto Terma, ju nuk mund të hyni në faqen tonë të internetit ose të përdorni platformën ose shërbimet BESTFOREXEAS.

Drejta e Autorit

Ky është njoftimi i privatësisë i BESTFOREXEAS. Në këtë dokument, "ne", "tonë", ose "ne" i referohemi BESTFOREXEAS.

Ne jemi "FOREX EA'S MEST T MIRT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | FX ROBOTS ”, duke bërë biznes si BESTFOREXEAS.COM.

Zyra jonë e regjistruar është në 9001 Wilshire Blvd, Los Anxhelos, CA 90210, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

HYRJE

 • Ky është një njoftim për t'ju informuar për politikat BESTFOREXEAS për të gjitha informacionet që ne regjistrojmë për ju. Ai përcakton kushtet në të cilat mund të përpunojmë çdo informacion që mbledhim nga ju ose që na siguron. Ajo mbulon informacione që mund t'ju identifikojnë ("informacion personal") dhe informacione që nuk munden. Në kontekstin e ligjit dhe këtij njoftimi, "proces" nënkupton mbledhjen, ruajtjen, transferimin, përdorimin ose ndryshe veprimin e informacionit.
 • BESTFOREXEAS vjen keq që nëse ka një ose më shumë pika më poshtë me të cilat nuk jeni të lumtur, rekoursi juaj i vetëm do të largohet menjëherë nga faqja jonë.
 • BESTFOREXEAS merr seriozisht mbrojtjen e privatësisë dhe konfidencialitetit tuaj. BESTFOREXEAS kupton që të gjithë vizitorët në faqen tonë të internetit kanë të drejtë të dinë se të dhënat e tyre personale nuk do të përdoren për ndonjë qëllim të padëshiruar prej tyre dhe nuk do të bien aksidentalisht në duart e një pale të tretë.
 • BESTFOREXEAS merr përsipër të ruajë konfidencialitetin e të gjitha informacioneve që na keni dhënë dhe shpresoj që të ktheheni.
 • Politika jonë është në përputhje me ligjin e SHBA dhe të MB zbatuar në përputhje me rrethanat, përfshirë atë që kërkohet me Rregulloren e Përgjithshme të BE-së për Mbrojtjen e të Dhënave (GDPR).
 • Ligji na kërkon të ju tregojmë për të drejtat tuaja dhe detyrimet tona për ju në lidhje me përpunimin dhe kontrollin e të dhënave tuaja personale. Bestforexeas bëni këtë tani, duke kërkuar që të lexoni informacionin e dhënë http://www.knowyourprivacyrights.org
 • Përveç siç tregohet më poshtë, ne nuk i ndajmë, nuk i shesim ose i zbulojmë një pale të tretë, çdo informacion të mbledhur nëpërmjet faqes sonë të internetit.

BAZAT PËR TË CILA NE PROCESI INFORMACION PËR JU

Ligji kërkon që ne të përcaktojmë se në cilën prej gjashtë bazave të përcaktuara ne përpunojmë kategori të ndryshme të informacionit tuaj personal dhe t'ju njoftojmë për bazën për secilën kategori.

Nëse një bazë mbi të cilën ne përpunojmë të dhënat tuaja personale nuk është më relevante atëherë ne menjëherë do të ndalojmë përpunimin e të dhënave tuaja.

Nëse ndryshimi i bazës nëse kërkohet me ligj, BESTFOREXEAS do t'ju njoftojë për ndryshimin dhe çdo bazë të re nën të cilën ne kemi vendosur që ne mund të vazhdojmë të përpunojmë informacionin tuaj.

INFORMACION NE PROCESIN ME SE KEMI NE OBLIGIM KONTRAKTUES ME JU

Kur krijoni një llogari në faqen e internetit BESTFOREXEAS, blini një produkt ose shërbim nga ne, ose pajtoheni ndryshe me kushtet dhe kushtet tona, një kontratë është krijuar mes jush dhe nesh.

Për të përmbushur detyrimet tona sipas kësaj kontrate, ne duhet të përpunojmë informacionin që na jepni. Disa nga këto informacione mund të jenë informacione personale.

Ne mund ta përdorim atë në mënyrë që:

 • Verifikoni identitetin tuaj për qëllime sigurie
 • Shitni produktet për ju
 • Ju ofrojmë shërbimet tona
 • Ju ofrojmë sugjerime dhe këshilla për produktet, shërbimet dhe si të përfitoni më shumë nga përdorimi i faqes sonë të internetit

BESTFOREXEAS përpunon këtë informacion në bazë të një kontrate midis nesh, ose që ju keni kërkuar që ta përdorim informacionin para se të hyjmë në një kontratë ligjore.

Përveç kësaj, ne mund ta bashkojmë këtë informacion në një mënyrë të përgjithshme dhe ta përdorim atë për të siguruar informacionin e klasës, për shembull për të monitoruar performancën tonë në lidhje me një shërbim të veçantë që ne ofrojmë. Nëse e përdorim për këtë qëllim, ju si një individ nuk do të identifikoheni personalisht.

BESTFOREXEAS do të vazhdojë të përpunojë këtë informacion derisa të përfundojë ose të ndërpritet kontrata ndërmjet nesh ose nga secila palë sipas kushteve të kontratës.

INFORMACION NE PROCESI ME MIRATIMIN TUAJ

Përmes veprimeve të caktuara kur përndryshe nuk ka asnjë marrëdhënie kontraktuale midis nesh, të tilla si kur ju shfletoni faqen tonë të internetit ose na kërkoni të ju japim më shumë informacion në lidhje me biznesin tonë, duke përfshirë mundësitë e tregtimit dhe produktet dhe shërbimet tona, ju siguroni miratimin tuaj për ne për të përpunuar informacionin që mund të jenë informacione personale.

Kudo që të jetë e mundur, ne synojmë të marrim pëlqimin tuaj të qartë për të përpunuar këtë informacion, për shembull, duke ju kërkuar të pranoni përdorimin tonë të cookies.

Ndonjëherë ju mund të jepni pëlqimin tuaj në mënyrë të nënkuptuar, të tilla si kur na dërgoni një mesazh me e-mail, për të cilin ju do të arsyeshme të prisni që ne të përgjigjemi.

Përveç ku ju keni pëlqyer përdorimin e informacionit tuaj për një qëllim të caktuar, ne nuk i përdorim informacionet tuaja në asnjë mënyrë që do të identifikonte ju personalisht. Ne mund ta bashkojmë atë në një mënyrë të përgjithshme dhe ta përdorim atë për të siguruar informacionin e klasës, për shembull për të monitoruar performancën e një faqeje të veçantë në faqen tonë të internetit.

Nëse na keni dhënë leje të qartë për ta bërë këtë, mund të kalojmë herë pas here emrin tuaj dhe informacionin e kontaktit tek bashkëpunëtorët e përzgjedhur të cilët ne i konsiderojmë mund të ofrojnë shërbime ose produkte që do të gjeni të dobishme.

BESTFOREXEAS vazhdon të përpunojë informacionin tuaj mbi këtë bazë derisa të tërhiqni pëlqimin tuaj ose mund të supozohet në mënyrë të arsyeshme që pëlqimi juaj nuk ekziston më.

Ju mund të tërhiqni pëlqimin tuaj në çdo kohë duke na udhëzuar me email në [email mbrojtur]. Megjithatë, nëse e bëni këtë, mund të mos jeni në gjendje të përdorni faqen tonë të internetit ose shërbimet tona më tej.

INFORMACION NE PROCESI PËR QËLLIME TË INTERESAVE LEGJITIMORE

BESTFOREXEAS mund të përpunojë informacion në bazë të interesit legjitim, qoftë tek ju ose tek ne, për ta bërë këtë.

Ku ne përpunojmë informacionin tuaj mbi këtë bazë, bëjmë pasi kemi shqyrtuar me kujdes:

 • nëse e njëjta objektiv mund të arrihet përmes mjeteve të tjera
 • nëse përpunimi (ose jo përpunimi) mund të shkaktojë dëm
 • nëse do të prisni që ne të përpunojmë të dhënat tuaja, dhe nëse do ta konsideronit në raundin e arsyeshëm për ta bërë këtë

Për shembull, ne mund t'i përpunojmë të dhënat tuaja mbi këtë bazë për qëllimet e:

 • mbajtjen e shënimeve për administrimin e duhur dhe të nevojshëm të biznesit tonë
 • duke iu përgjigjur komunikimit të pakërkuar prej jush, për të cilën ne besojmë se do të prisni një përgjigje
 • mbrojtjen dhe mbrojtjen e të drejtave ligjore të çdo pale
 • sigurimi kundër ose marrja e këshillave profesionale që kërkohet për të menaxhuar rrezikun e biznesit
 • mbrojtjen e interesave tuaja ku ne besojmë se kemi një detyrë për ta bërë këtë

INFORMACION NE PROCESI ME SE KEMI DETYRIM LIGJOR

BESTFOREXEAS i nënshtrohen ligjit si gjithë të tjerët. Ndonjëherë, ne duhet të përpunojmë informacionin tuaj në mënyrë që të pajtohemi me një detyrim ligjor.

Për shembull, mund të na kërkohet t'u japim informata autoriteteve ligjore nëse kërkojnë një kërkesë ose nëse ata kanë autorizimin e duhur, si një urdhër kërkimi ose urdhër gjykate.

Kjo mund të përfshijë të dhënat tuaja personale.

Përdorime të veçanta të informacionit që na siguron

INFORMACION I SIGURTUAR NË KUPTIMIN QË DO TË SHKRUAR ME NJË PJESË TË TRETË

Faqja jonë e internetit ju lejon të postoni informacione me qëllim që këto informata të lexohen, kopjohen, shkarkohen ose të përdoren nga njerëz të tjerë.

Shembujt përfshijnë:

 • Postimi i një mesazhi
 • Etiketimi i një imazhi
 • Duke klikuar mbi një ikonë pranë një mesazhi tjetër të vizitorit për të përcjellë marrëveshjen tuaj, mosmarrëveshjen ose falënderimet

Në postimin e informacionit personal, varet nga ju që të kënaqni veten në lidhje me nivelin e privatësisë të çdo personi që mund ta përdorë atë.

NE NUK SPECIFIKISHT PËRDORET KËTË INFORMACION PËRJASHTUAR PËR TË LEJOJNË QË DO TË SHPIROHET OSE NDARË.

Ne e ruajmë atë dhe rezervojmë të drejtën ta përdorim në të ardhmen në çfarëdo mënyre që vendosim.

Pasi informacioni juaj të hyjë në domenin publik, ne nuk kemi kontroll mbi atë që çdo palë e tretë individuale mund të bëjë me të. Ne nuk pranojmë asnjë përgjegjësi për veprimet e tyre në çdo kohë.

Me kusht që kërkesa juaj të jetë e arsyeshme dhe nuk ka bazë ligjore për ta mbajtur atë, atëherë sipas gjykimit tonë ne mund të pajtohemi me kërkesën tuaj për të fshirë informacionet personale që keni postuar. Ju mund të bëni një kërkesë duke na kontaktuar me email.

ANKESAT NË LIDHJE ME PËRMBAJTJEN NË WEBSITE TONA

Ne përpiqemi të moderojmë përmbajtjen e krijuar nga përdoruesit, por ne nuk jemi gjithmonë në gjendje ta bëjmë këtë sapo të publikohet ky përmbajtje.

Nëse ankoheni për ndonjë nga përmbajtjet në faqen tonë të internetit, ne do të hetojmë ankesën tuaj.

Nëse mendojmë se është e justifikuar ose nëse ne besojmë se ligji kërkon që ne ta bëjmë këtë, ne do ta heqim përmbajtjen derisa ne të hetojmë.

Fjala e lirë është një e drejtë themelore, kështu që ne duhet të bëjmë një gjykim mbi të drejtën e të cilit do të pengohet: juaji ose ai i personit që ka postuar përmbajtjen që ju ofendon.

Nëse ne mendojmë se ankesa juaj është e bezdisshme ose pa ndonjë bazë, ne nuk do të korrespondojmë me ju në lidhje me të.

INFORMATAT NË LIDHJE ME METODIN TUAJ TË PAGESËS

Informacioni i pagesës nuk merret kurrë nga ne ose nuk na transferohet nëpërmjet faqes sonë të internetit ose në ndonjë mënyrë tjetër. Punonjësit dhe kontraktorët tanë kurrë nuk kanë qasje në të.

Në momentin e pagesës, ju transferoheni në një faqe të sigurt në faqen e internetit të Pay Pay / PayPal / Moneybookers / Stripe të Botës ose një ofrues tjetër i shërbimit të pagesave me reputacion. Kjo faqe mund të jetë quajtur si një faqe në faqen tonë të internetit, por nuk kontrollohet nga ne.

SENDIMI I NJË MESAZH NË EKIPIN TANË TË MBËSHTETJES

Kur të na kontaktoni, qoftë përmes telefonit, nëpërmjet faqes sonë të internetit ose përmes emailit, ne mbledhim të dhënat që na keni dhënë për t'u përgjigjur me informacionin që ju nevojitet.

Ne e regjistrojmë kërkesën tuaj dhe përgjigjen tonë për të rritur efikasitetin e biznesit tonë.

Ne mbajmë informacion personalisht të identifikueshëm të lidhur me mesazhin tënd, siç është emri dhe adresa juaj e postës elektronike, në mënyrë që të mund të gjurmojmë komunikimet tona me ju për të siguruar një shërbim me cilësi të lartë.

ankues

Kur marrim një ankesë, ne shënojmë të gjithë informacionin që na keni dhënë.

Ne përdorim këtë informacion për të zgjidhur ankesën tënde.

Nëse ankesa juaj kërkon me arsye që të kontaktojmë ndonjë person tjetër, ne mund të vendosim t'i japim atij personi tjetër disa nga informacionet e përfshira në ankesën tuaj. Ne e bëjmë këtë aq rrallë sa të jetë e mundur, por është çështje për diskrecionin tonë të vetëm nëse japim informacion, dhe nëse bëjmë, çfarë informacioni është.

Ne gjithashtu mund të përpilojmë statistika që tregojnë informacionin e marrë nga ky burim për të vlerësuar nivelin e shërbimit që ne ofrojmë, por jo në një mënyrë që mund të identifikojë ju ose cilindo person tjetër.

AFFILIALE DHE INFORMACIONET E PARTNERIT BIZNES

Ky është informacioni që na është dhënë nga ju në cilësinë tuaj si një degë e ne ose si një partner biznesi.

Kjo na lejon të njohim vizitorët që na keni referuar, dhe t'iu besojmë komisionit për shkak të këtyre referimeve. Ai gjithashtu përfshin informacionin që na lejon të transferojmë komisionin tek ju.

Informacioni nuk përdoret për asnjë qëllim tjetër.

Ne marrim përsipër ruajtjen e konfidencialitetit të informacionit dhe të kushteve të marrëdhënieve tona.

BESTFOREXEAS presin që çdo degë ose partner të pranojë që ta kthejë këtë politikë.

PËRDORIMI I INFORMACIONIT TË Mbledhëm përmes sistemeve kur vizito faqen tonë të internetit

biskota

Cookies janë skedarë të vegjël teksti që vendosen në hard diskun e kompjuterit tuaj nga shfletuesi juaj i internetit kur vizitoni ndonjë uebfaqe. Ato lejojnë që informacioni i mbledhur në një faqe të internetit të ruhet derisa të jetë i nevojshëm për t’u përdorur në një tjetër, duke lejuar një uebsajt të ju ofrojë një përvojë të personalizuar dhe pronarit të faqes së internetit me statistika për mënyrën e përdorimit të faqes në internet në mënyrë që të përmirësohet.

Disa biskota mund të zgjasin për një periudhë të caktuar kohe, të tilla si një ditë ose deri sa të mbyllni shfletuesin tuaj. Të tjerat zgjasin pafundësisht.

Shfletuesi juaj i internetit duhet t'ju lejojë të fshini cilindo që zgjidhni. Gjithashtu duhet t'ju lejojë të parandaloni ose kufizoni përdorimin e tyre.

Faqja jonë e internetit përdor cookies. Ato janë vendosur nga softueri që vepron në serverat tanë, dhe nga softueri i operuar nga palë të treta shërbimet e të cilit përdorim.

Kur vizitoni faqen tonë të parë, ju pyesim nëse dëshironi të përdorni cookies. Nëse vendosni të mos pranoni ato, ne nuk do t'i përdorim ato për vizitën tuaj, përveçse për të regjistruar që ju nuk keni pëlqyer përdorimin e tyre për ndonjë qëllim tjetër.

Nëse vendosni të mos përdorni cookies ose ta parandaloni përdorimin e tyre përmes cilësimeve të shfletuesit tuaj, ju nuk do të jeni në gjendje të përdorni të gjitha funksionalitetet e faqes sonë të internetit.

Ne përdorim cookies në këto mënyra:

 • Për të gjurmuar se si e përdorni faqen tonë të internetit të BESTFOREXEAS
 • Për të regjistruar nëse keni parë mesazhe specifike që shfaqim në faqen tonë të internetit
 • Për t'ju mbajtur të nënshkruar në faqen tonë
 • Për të regjistruar përgjigjet tuaja në anketat dhe pyetësorët në faqen tonë, derisa t'i plotësoni ato
 • Për të regjistruar filen e bisedës gjatë një bisede të drejtpërdrejtë me ekipin tonë të mbështetjes

IDENTIFIKUES PERSONAL NGA AKTIVITETI I ZBULIMIT TUAJ

Kërkesat nga shfletuesi juaj web në serverat tanë për faqet e internetit dhe përmbajtje të tjera në faqen tonë të internetit janë regjistruar.

Ne regjistrojmë informacione të tilla si vendndodhja juaj gjeografike, ofruesi i shërbimit të internetit dhe adresa juaj IP. Ne gjithashtu regjistrojmë informacione rreth softuerit që po përdorni për të shfletuar faqen tonë të internetit, si lloji i kompjuterit ose pajisjes dhe rezolucioni i ekranit.

Ne përdorim këtë informacion në tërësi për të vlerësuar popullaritetin e faqeve në faqen tonë të internetit dhe mënyrën se si ne kryejmë në sigurimin e përmbajtjes për ju.

Nëse kombinohen me informacione të tjera të njohura për ju nga vizitat e mëparshme, të dhënat ndoshta mund të përdoren për t'ju identifikuar personalisht, edhe nëse nuk jeni të kyçur në faqen tonë të internetit.

PËRDORIMI TONA E RE-MARKETING

Ri-marketingu përfshin vendosjen e një cookie në kompjuterin tuaj kur shfletoni faqen tonë të internetit në mënyrë që të jeni në gjendje t'ju shërbejnë një reklamë për produktet ose shërbimet tona kur vizitoni ndonjë faqe tjetër interneti.

Ne mund të përdorim një palë të tretë që të na ofrojë shërbime të ri-marketingut kohë pas kohe. Nëse po, atëherë nëse keni pëlqyer përdorimin e cookies, mund të shihni reklama për produktet dhe shërbimet tona në faqet e internetit të tjera.

SHPALLJA DHE NDARJA E INFORMACIONIT TUAJ

Informacioni që marrim nga palët e treta

Megjithëse nuk i zbulojmë informatat tuaja personale ndaj ndonjë pale të tretë (përveç siç përcaktohet në këtë njoftim), ne ndonjëherë marrim të dhëna që janë bërë indirekt nga informacionet tuaja personale nga palët e treta, shërbimet e të cilave ne përdorim.

Asnjë informacion i tillë nuk është personalisht i identifikueshëm.

REKLAMA E PALËVE TË TRETA NË WEBSITE TANË

Palët e treta mund të reklamojnë në faqen tonë të internetit. Duke vepruar kështu, këto parti, agjentët e tyre ose kompanitë e tjera që punojnë për to mund të përdorin teknologji që automatikisht mbledh informacione rreth jush kur shpallja e tyre shfaqet në faqen tonë të internetit.

Ata gjithashtu mund të përdorin teknologji të tjera të tilla si cookies ose JavaScript për të personalizuar përmbajtjen dhe për të matur performancën e reklamave të tyre.

BESTFOREXEAS nuk kanë kontroll mbi këto teknologji apo të dhëna që marrin këto parti. Prandaj, ky njoftim për privatësi nuk mbulon praktikat e informacionit të këtyre palëve të treta.

TË DHËNAT mund të përpunohen jashtë Bashkimit Evropian

Faqet e internetit janë pritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mund të përdorim shërbime të jashtme në vende jashtë Bashkimit Evropian herë pas here në aspekte të tjera të biznesit tonë.

Prandaj, të dhënat e marra brenda SHBA, MB ose ndonjë vendi tjetër mund të përpunohen jashtë Bashkimit Evropian.

Për shembull, disa prej softuereve të përdorimit të faqes sonë të internetit mund të jenë zhvilluar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ose në Australi.

QASJA NË INFORMACIONIN TUAJ

Qasja në të dhënat tuaja personale:

 • Në çdo kohë mund të rishikoni ose përditësoni informacionin e identifikueshëm personal që ne mbajmë për ju, duke hyrë në llogarinë tuaj në faqen tonë të internetit.
 • Për të marrë një kopje të çdo informacioni që nuk është dhënë në faqen tonë të internetit ju mund të na dërgoni një kërkesë me email.
 • Pas pranimit të kërkesës, ne do t'ju tregojmë kur ne presim t'ju japim informacionin dhe nëse kërkojmë ndonjë pagesë për t'ju siguruar atë.

ZGJIDHJA E INFORMACIONIT TUAJ

Nëse dëshironi që ne të heqim informacion personalisht të identifikueshëm nga faqja jonë e internetit, mund të na kontaktoni me email.

Kjo mund të kufizojë shërbimin që mund t'ju ofrojmë.

VERIFIKIMI I INFORMACIONIT TUAJ

Kur marrim ndonjë kërkesë për të aksesuar, ndryshuar ose fshirë informacionin e identifikueshëm personal, ne së pari duhet të ndërmarrim hapa të arsyeshëm për të verifikuar identitetin tuaj para se t'ju lejojmë të keni akses ose në ndonjë mënyrë tjetër të ndërmarrni ndonjë veprim. Kjo është e rëndësishme për të ruajtur informacionin tuaj.

Çështje të tjera

PËRDORIMI I SITE NGA FËMIJËT

 • BESTFOREXEAS nuk shesin produkte ose ofrojnë shërbime për blerje nga fëmijët, as nuk ua tregojmë fëmijëve.
 • Nëse jeni nën 18, ju mund të përdorni faqen tonë të internetit vetëm me pëlqimin e një prindi ose kujdestari.

REGJISTRIMI I TË DHËNAVE TË SHFRYTËZUAR MES SHBA

Faqja e internetit BESTFOREXEAS përdor certifikatat Secure Sockets Layer (SSL) për të verifikuar identitetin tonë në shfletuesin tënd dhe për të enkriptuar të dhënat që na jepni.

Kurdoherë që informacioni transferohet mes nesh, mund të kontrolloni nëse është bërë kështu duke përdorur SSL duke kërkuar një simbol të mbyllur të hapjes ose një shenjë tjetër besimi në shiritin e shfletuesit të shfletuesit ose në shiritin e veglave të shfletuesit tënd.

SI MUND TË ANKOHEN

 • Nëse nuk jeni të kënaqur me këtë politikë të privatësisë ose nëse keni ndonjë ankesë, mund të na kontaktoni me email.
 • Nëse mosmarrëveshja nuk zgjidhet atëherë ne shpresojmë që ju do të pranoni të përpiqeni ta zgjidhni atë duke u angazhuar me besim të mirë me ne në një proces ndërmjetësimi ose arbitrimi.
 • Nëse jeni në ndonjë mënyrë të pakënaqur për mënyrën e përpunimit të informacionit tuaj personal, ju keni të drejtë të paraqisni një ankesë pranë Zyrës së Komisionerit të Informacionit.

PERIUDHA E SHFRYTËZIMIT PËR TË DHËNAT PERSONALE

Përveç nëse përmendet ndryshe në këtë njoftim për privatësi, ne i mbajmë të dhënat tuaja personale vetëm për aq kohë sa kërkohet nga ne:

 • Të ju ofrojë shërbimet që keni kërkuar;
 • Të jetë në përputhje me ligjin tjetër, duke përfshirë edhe periudhën e kërkuar nga autoritetet tona tatimore;
 • Të mbështesë një kërkesë ose mbrojtje në gjykatë.

PËSHTIRJA ME LIGJIN

Politika jonë e privatësisë është hartuar në mënyrë që të jetë në përputhje me ligjin e çdo vendi apo juridiksioni ligjor në të cilin synojmë të bëjmë biznes. Nëse mendoni se nuk arrin të përmbushë ligjin e juridiksionit tuaj, ne duhet të dëshirojmë të dëgjojmë nga ju.

Megjithatë, në fund të fundit është zgjedhja juaj nëse dëshironi të përdorni faqen tonë të BESTFOREXEAS.

RISHIKIMI / MODIFIKIMI I KËTIJ POLICIA E PRIVATËSISË

BESTFOREXEAS mund të përditësojë këtë njoftim për privatësi herë pas here sipas nevojës. Termat që vlejnë për ju janë ato të postuara këtu në faqen tonë të internetit në ditën që përdorni faqen tonë të internetit. Ne vetëm ju këshillojmë që të shtypni një kopje për regjistrimet tuaja.

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me politikën tonë të privatësisë, ju lutemi na kontaktoni.