Rishikimi iProfit HFT MT4 EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

iProfit HFT MT4 FX Këshilltar i ekspertëve dhe Forex Trading Robot - Best Forex EA's 2021

iProfit HFT MT4 EA

Çmimi: 470 dollarë në vit (Çmimi për iProfit PRO VJETOR, 2 Llogari reale ose demo, azhurnime dhe mbështetje falas)
Palë të monedhës: EURUSD, EURJPY, AUDUSD, GBPUSD dhe XAUUSD
Afati: H1

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Ka një paketë 4 të ndryshme të iProfit HFT MT4 Expert Advisor në dispozicion tani:

Këtu janë Planet e çmimeve iProfit Forex Robot (MT4 EA) (MT4 EA plotësisht i përmbajtur vetvetiu):

- IPROFIT PRO VJETOR: 2 Llogari REAL ose DEMO, Përditësime Falas dhe Mbështetje, Pricemimi i rregullt: 470 dollarë në vit
- IPROFIT PRO LIFETIME: 2 Llogari REAL ose DEMO, Përditësime Falas dhe Mbështetje, Pricemimi i rregullt: 1,099 dollarë

Dhe këtu Planet e Çmimeve për iProfit CLONER (Tregtitë e Kloneve nga Llogaria e Referencës):

- Vjetori i klonimit të IPROFIT: 1 Llogari REAL ose DEMO, Azhurnime dhe Mbështetje Falas, Çmim i Rregullt: 299 $ / Vit
- IPROFIT KLONERI JET JETA: 1 Llogari REAL ose DEMO, Azhurnime dhe Mbështetje Falas, Çmimi i Rregullt: 849 $

E RANTNDSISHME: Lëshohet iProfit i ri V3.1 - HFT (Tregtimi me frekuencë të lartë) për tregtarët me pakicë të Fx

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

iProfit HFT MT4 EA - Deklarata e Llogarisë Live

Rishikimi iProfit HFT MT4 EA - Këshilltari më i mirë ekspert për tregtinë me frekuencë të lartë

iProfit HFT MT4 EA është një shkëlqyer Këshilltar Forex Ekspert projektuar nga Phibase Technologies për tregti të automatizuar në platformën Metatrader 4 (MT4).

Phibase Technologies është një nga zhvilluesit më të respektuar të Këshilltarëve të Ekspertëve në komunitetin Forex tregtare. Kjo e bën tregtinë me frekuencë të lartë praktike dhe fitimprurëse për tregtarët me pakicë të Forex.

iProfit HFT është një EA e mundësuar nga një vetë-mbajtje, vetë-mësim Algoritmi i rrjetit nervor (NN). Strategjia nuk është për të zgjuar tregjet, por për të mbajtur gjenerimin e fitimeve të vogla duke mbajtur humbje të ulëta.

La Forex Robot është krijuar nga një ekip ekspertësh për të siguruar që ajo është zgjidhja perfekte e tregtisë për ju.

Këtu janë tiparet më të rëndësishme të kësaj iProfit HFT MT4 EA:

  • Logjika tregtare - Sistemi i rrjetit nervor i cili dinamikisht i përshtatet veprimit më të fundit të çmimeve.
  • Rrezik: Shpërblim - Shpërblim i rrezikut pozitiv me normë fitimi prej 60%. Fitimet mesatare janë 25 pips dhe humbja mesatare është 27 pips.
  • Tregton Çiftet - Tregton çifte me korrelacione të ndryshme: EURUSD, EURJPY, AUDUSD, GBPUSD XAUUSD
  • Fitoni Potencialin - Fitimet mesatare prej 170 pips / muaj - Në rrezik mesatar, fitimet e kapitalit mujor prej 3% në 5%.
  • Tërheqje - Tërheqja maksimale e strategjisë është -1000 pips (kapitali maksimal prej 20% në rrezik mesatar).
  • Siguria e llogarisë - Sistemi Non Grid / Martingale. Përmasat gjeometrike të pozicionit tregtar sigurojnë sigurinë e fondeve.
  • 6 Yrs Live Track - Performancë e provuar me gjashtë vjet rekord të performancës së verifikuar të Myfxbook.
  • 12 Yrs Backtest - Testet e strategjisë së të dhënave 12 vjeçare. Rezultatet krahasuese të Testit Kundër Kthimit për 6 vjet.

iProfit HFT MT4 EA kërkon ndërmjetës të ECN / STP me ekzekutim të mirë tregtar, përhapje të ulëta dhe rrëshqitje negative. Ne rekomandojmë brokerat si IC Tregjet. Përhapja standard / e lartë, asnjë llogari komisioni NUK rekomandohet.

Përditësimet e reja ju dorëzohen sapo të jenë gati. Kjo do të sigurojë që EA të vazhdojë t'ju japë rezultatet më të mira kohë pas kohe.

iProfit HFT MT4 EA është zhvilluar nga një ekip ekspertësh të tregtarëve profesionale që duan të shohin të ketë sukses!

nuk janë të njohur me Forex Trading?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e iProfit HFT MT4 EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

iProfit HFT MT4 EA Rishikimi - iProfit HFT është një fitimprurëse me frekuencë të lartë Trader këshilltar për tregtarët me pakicë FX dhe Forex Trading Robot për Metatrader 4 (MT4) Platforma

Tregtia me frekuencë të lartë për tregtarët me pakicë FX

iProfit HFT është një Këshilltar i Ekspertëve (EA) i mundësuar nga një algoritëm i vetëdijshëm i rrjetit nervor (NN) të pavarur. Strategjia nuk është për të zgjuar tregjet, por për të mbajtur gjenerimin e fitimeve të vogla duke mbajtur humbje të ulëta. Kjo është strategjia e ndjekur nga algos të mëdha HFT tregtare që bëjnë mijëra tregton në një kornizë më të vogël kohore duke përdorur fuqi jashtëzakonisht të lartë informatike, shpejtësi dhe kosto të ulët të transaksionit. iProfit përshtat strategjinë HFT për të ofruar një sistem praktik dhe fitimprurës për llogaritë tregtare me pakicë që konkurrojnë në MT4s.

iProfit HFT EA - Modeli i Rrjetit Neural

Ndërsa shumica e strategjive varen nga treguesit e mbetur, iProfit HFT është pushtet nga a Algoritmi i rrjetit nervor (NN) që parashikon High / Low të brezave të ardhshëm H1. kjo iProfit EA bazohet në një algë vetësimësuese, vetë-adaptuese, e cila është shumë e fuqishme, praktike dhe fitimprurëse për tregtimin e çdo çifti Forex.

iProfit HFT MT4 EA - Si funksionon

iProfit HFT parashikon diapazonin e çmimeve të shiritit tjetër H1 bazuar në futjen e tij të çmimeve OHLC të 52 orëve të fundit. Modeli NN përshtat algon e tij derisa niveli i suksesit të parashikimit të disa shiritave të kaluar H1 të jetë më i madh se 70% - Parashikimi i lartë / i ulët bëhet i disponueshëm vetëm kur ekziston një probabilitet i lartë i suksesit.

iProfit HFT V3.0 EA Rishikimi - Trading High Frequency (HFT) Për tregtarët me pakicë Forex

Çfarë duhet të presësh nga ky këshilltar ekspertësh FX

iProfit HFT MT4 EA palë të tregtisë të cilat kanë korrelacion të ulët / mesatar / negativ për të siguruar një numër të madh të oppurtunities tregtare janë vënë në dispozicion të sistemit. Niveli i fitimit mbi 60% dhe një rrezik pozitiv: raporti i shpërblimit siguron suksese afatshkurtra dhe afatgjata. Tregtarët mund të presin të fitojnë rreth 170 pips / month. EA rekomandohet që të përdoret me ndërmjetësit ECN që ofrojnë përhapje të ulëta dhe DMA.

iProfit HFT EA - Strategji e Detajuar e Tregtimit

kjo iProfit HFT është një sistem tregtar i projektuar për të përfituar nga shumica e kushteve të tregut. Strategjia është zgjidhja perfekte për tregtarët profesionistë me shumë vite përvojë. PhiBase Technologies e ka zbatuar këtë strategji si një rrjet nervor me të mësuar shpejt, pasi përfshin adaptim dinamik ndaj lëvizjeve më të çmimeve që janë parë brenda 4 deri 52 orëve të mëparshme. Strategjia përfshin gjithashtu marrjen e vendimeve bazuar në të dhënat paraprake, të cilat konsiderohen nga shumë si një art dhe jo një shkencë ekzakte. Modeli iProfit NN nuk përmban rregulla, indikatorë ose formula të vendosura mirë. EA përpiqet të tregtojë lëvizjet normale të çmimeve që shihen brenda një shiriti H1 - Modeli NN parashikon vetëm çmimin e sipërm / të ulët për shiritat e ardhshëm H1. Parashikimi bazohet në një algo rekursive të vetë-mësimit, e cila ka një saktësi të shkëlqyeshme parashikuese mbi 70%.

Ndërsa modeli NN është një pjesë e rëndësishme e strategjisë, thelbi i iProfit është modeli i vendimmarrjes që imiton mendjen e tregtarit ditor. Ndërsa High / Low është vënë në dispozicion për çdo bar, vendimi i blerjes / shitjes / injorimit bazohet në veprimin e çmimeve dhe probabilitetin e suksesit. mesatarja e lëvizshme mesatare e lëvizjes, mbështetja / rezistenca dhe stochastics përdoren për të paraqitur situatën aktuale të tregut. Periudha mesatare lëvizëse përshtatet në mënyrë dinamike ndërmjet 4 dhe 20 për të përmbushur kërkesat e strategjisë. Modulet kryesore të strategjisë shpjegohen në diagramin vijues për një kuptim më të mirë të hyrjes / daljes në treg.

iProfit HFT MT4 EA përdor modelin e rrjetit nervor për llogaritjen e hyrjes perfekte dhe pikave të daljes për tregti

Këshilltar ekspert i iProfit HFT - Stili i tregtimit, cilësimet më të mira dhe më shumë

iProfit HFT MT4 EA përdor një strategji ultra afatshkurtër të tregtisë në kornizën kohore të H1 (çdo shenjë). Kjo mund të mos klasifikohet si skalter. Sistemi ka një normë suksesi prej 62% të madhësisë mesatare të fitimit: 25 pip dhe madhësia mesatare e humbjes është 27 pips. Ne rekomandojmë llogari ndërmjetësimi me përhapje më të ulët të mundshme në të gjitha çiftet e tregtuara. Strategjia iProfit nuk është të bësh zgjuar tregjet. Stili i tregtimit të EA vazhdon të gjenerojë fitime të vogla ndërsa i mban humbjet të ulëta - vëllimi i tregtisë gradualisht shtohet në fitimet neto. iProfit synon të sjellë fitime mujore në mënyrë të vazhdueshme, megjithatë ka pasur muaj (e) të humbur në të kaluarën dhe duhet të pritet edhe në të ardhmen.

EA HUD (mesazhet grafike) do të tregojë statusin aktual të veprimit të çmimeve nga pikëpamja e EA. Njoftimi i hyrjes në tregtinë paraprake do të shfaqet së bashku me çmimin e hyrjes kur kushtet e Bullish / Bearish janë të pranishme. Pricemimi i hyrjes bëhet i përhapur i pavarur nga çmimi i shkasave që llogariten si mesatare e Ask dhe Ofertës. Kjo zvogëlon ndryshimet tregtare midis llogarive me përhapje të ndryshme.

Megjithatë, shkaku i tregtisë do të ndodhë vetëm nëse çmimi prek / kalon çmimin e hyrjes / daljes. Diferenca ushqyese e ndërmjetësit për tubacionin 1 do të ishte e zakonshme dhe kjo mund të çojë në ndryshimin e kohës së hyrjes / pa hyrje në disa raste. iProfit është një tregtar i shpeshtë dhe mesataret rreth tregjeve 100. Dallimet tregtare midis llogarisë (nëse ka) do të zbuteshin me një periudhë të shkurtër kohore.

Politika e rimbursimit: Ju keni 30 ditë për të vendosur nëse jeni të kënaqur me rezultatet e iProfit HFT MT4 EA.

iProfit HFT MT4 Këshilltar i Ekspertëve është menjëherë i disponueshëm me çmim të pabesueshëm, dmth vetëm 470 dollarë në vit.

Vizitoni faqen zyrtare iProfit HFT MT4 EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

iProfit HFT Forex EA - Rezultatet Live Trading Trading Duke përdorur këtë këshilltar ekspert FX dhe Robot Reliable Forex me EURUSD, EURJPY, AUDUSD, GBPUSD dhe XAUUSD Çiftet e monedhës - Stats Real Shtuar 2013

Vizitoni faqen zyrtare iProfit HFT MT4 EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
2 Comments
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet