Gëzuar Rishikimi Forex EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Këshilltar i Lartë i Forex Ekspertëve dhe FX Trading Robot - Best Forex EA's 2021

Gëzuar Forex EA

Çmimi: 209.30 € (Pricemimi me zbritje për 2 LICENCAT, UPDATAT FALAS dhe MBIKQYRJAT)
Palë të monedhës: EURUSD, EURCHF, GBPUSD dhe AUDUSD
Afati: H1

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Ulje e kufizuar rreptësisht - 30% zbritje

Ekzistojnë paketa 2 të ndryshme të këshilltarit për Gjelbër Forex Expert në dispozicion tani:

- 2 Paketa e Licencave: Paketa e plotë e fatit EA e Happy Forex (10x EA) vetëm për 299 € (Pricemimi i rregullt)
- 5 Paketa e Licencave: Paketa e plotë e fatit EA e Happy Forex (10x EA) vetëm për 499 € (Pricemimi i rregullt)

E RNDSISHME: Me blerjen tuaj do të merrni paketimin e plotë të 10 EA të lumtur Forex!

Këta 10 këshilltarë ekspertë janë EA Happy Frequency + EA Happy News + EA Happy Gold MT4 / MT5 + EA Happy Forex + EA Happy MartiGrid + EA Happy Way + EA Happy Tours Market + EA Happy Algorithm PRO + EA Happy Fast Money + EA Happy Trend

PLUS Bonus Gëzuar INDIcators PRO falas!

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Gëzuar Forex EA - Deklaratë e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Gëzuar Forex EA Rishikimi - Këshilltar ekspert fitimprurës me tërheqje të ulët

Gëzuar Forex EA është një i fuqishëm Ekspert këshilltar FX krijuar nga tregtarët profesionistë të Gëzuar Forex Group.

Sistemi tregtar karakterizohet nga fitime të qëndrueshme dhe zbritje të ulëta. Një nga përparësitë e saj është se përdor pozicionet e risigurimit (strategjia e rrjetit) pa rritur shumë (pa martingale). Për më tepër, përdor analiza teknike (tregues) për hyrje të sigurt në treg.

Kjo EA mund të punojë me të EURUSD, EURCHF, GBPUSD AUDUSD çiftet e monedhës në orën e orës 1. Forex Robot punon me çdo ndërmjetës me maks. 4 pips përhapur. Mund të konfiguroni gjithçka lehtë brenda disa minutash. Ekipi mbështetës i lumtur Forex është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë!

Duke përdorur këtë Këshilltar Forex Ekspert nuk ndikohet nga emocionet, rrethanat negative, apo edhe nevoja për të përmbushur kërkesat fizike të përditshme. Thjesht vazhdon të punojë, programuar me vlerësimin dhe zbatimin 100% të tregut.

Gëzuar Forex EA u zhvillua nga një ekip ekspertësh të tregtarëve profesionistë të cilët dëshirojnë t'ju shohin të suksesshëm!

A nuk janë të njohur me tregtinë FX?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e Gëzuar Forex EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Gëzuar Forex EA Rishikimi - Këshilltar Fitim Ekspert për Metatrader 4 (MT4) Platform dhe shumë të besueshme Robot FX Trading Me Ulët tërheqje

A nuk e keni dëgjuar për Robotët FX Trading Para?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e Gëzuar Forex EA është e gjitha për Isshtë një strategji e automatizuar Forex që ju lejon të rrini ulur, të relaksoheni dhe thjesht shikoni Robotin FX Trading të bëjë hilen e tij. Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

Këshilltari i Ekspertëve qëndron aktiv dhe operacional 24/5 duke kërkuar mundësi tregtare fitimprurëse. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, EA është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

Gëzuar Forex EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

Gëzuar Forex EA tregton në orë të caktuara, analizon dhe përcakton drejtimin e çmimit për disa orë ose ditë të ardhshme. Gjithashtu ky këshilltar ekspert ju lejon të tregtoni me rreziqe të specifikuara dhe përfitim të dëshirueshëm. Sistemi i tregtimit fiton fitim të madh dhe hap tregti çdo ditë.

kjo Robot FX tregton në EURUSD, EURCHF, GBPUSD AUDUSD çiftet. Kërkesa minimale e bilancit në terminal duhet të jetë $ 1000. Kjo do të thotë nëse nuk jeni në gjendje të investoni $ 1000, ju mund të hapni llogari cent me investime prej më pak se 10 $.

Sistemi i tregtisë së Gjelbër Forex është përcaktuar kryesisht për të gjithë tregtarët (si dhe për përdoruesit e rinj) në tregun e Forex. Gëzuar Forex mund të tregtisë në çdo llogari klientësh të mëdhenj me aplikacionin Metatrader.

Përditësimet më të rëndësishme

Përditësim i ri EA Happy Forex v1.6

Gëzuar Forex v1.6 shtoi vendosjen e re: ProfitCheck, EquityGainPercent, SafeEquityRisk dhe vendosja e tregtisë së re 3.

Përditësim i ri EA Happy Forex v1.7

Versioni v1.7 tashmë nuk është rrjet klasik. Nëse përdorni rendin klasik të vijës së rendit, atëherë mund të keni skicë të lartë. Prandaj, ne arritëm të ndryshojmë rendin që përcakton treguesin. Shtuar vendosjen e re: OpenOrdersLimitDay, Ndryshimi i ri vendosjen 1,2 dhe 3 sipas backtest 99.90%

Përditësim i ri EA Happy Forex v1.8

Përditësimi i ri Gëzuar Forex v1.8 shtoi vendosjen e re: fix News Filter dhe shtoi lajme të monedhës filtër. Ne jemi News Filter ri-dizajnuar për të lexuar raportin nga Excel (ForexTSD_2013-08-27.csv (3792) sepse ndonjëherë treguesi FFCal nuk përgjigjet kur faqe https://www.forexfactory.com/calendar.php nuk punojnë. Tani treguesi FFCal nuk kërkohet. Filtri i monedhës së lajmeve - ku mund të zgjidhni Valutën e cila duhet të filtrohet Lajmi (USD, EUR, GBP, JPY, AUD, CAD, CHF, NZD, CNY)

Përditësim i ri EA Happy Forex v1.9

 • modifikoni kodin burimor në një MQL4 të ri të specifikuar me mënyrë të përpilimit të rreptë (#property strict)
 • numri i ri i serisë së gjenerimit të sistemit pa përdorur DLL. EA punon më shpejt në testin përpara / prapa.
 • shtoi cilësime të reja: Profit_all_orders (komisionet e rendit dhe shkëmbimet), Fix Newsfilter dhe Indikaror, OpenOrdersLimitDay tani është 1 për të gjitha cilësimet, NewsFileNum

Perditesimet me te fundit

Përditësim i ri EA Happy Forex v2.0

 • shtoi cilësime të reja: Rregullimi i filtrit të lajmeve me linjat treguese në tabelë

Përditësim i ri EA Happy Forex v2.1

 • e rregulluar: Gabim FFCal - Shkarkimi i faqes në internet nuk ishte i plotë!
 • gjithashtu fikse: mbyllni të gjitha tregjet e hapura në vendosjen e fitimit të të gjitha porosive
 • fikse: shfaqja e lajmeve në Info Panel
 • fikse: Statusi akrual i të gjitha porosive në panelin informativ

Përditësim i ri EA Happy Forex v2.2

 • shtoi një kalendar të dytë
 • ndryshim për të gjitha strategjitë tregtare: Urdhërat e reja të shitura të limituara vendosen, VETËM mbi pozicionet aktuale të Sell dhe urdhërat e limiteve të reja të blerjes të vendosura, VETËM nën pozicionet e blerjes aktuale.

Përditësim i ri EA Happy Forex v2.3

 • modifikoi kodin burimor për backtest të shpejtë

Përditësim i ri EA Happy Forex v2.3.1

 • modifiko kodin burimor për MT4 build 1170

Gëzuar Forex EA - Mjeti i vetëm i tregtimit që ju duhet të keni sukses

Ka shanse shumë të zymta për dështimin me EA sepse krijuesit e kësaj garancie software a më shumë se 70% e suksesit dhe gjithashtu do të japë rezultate të verifikuar.

Politika e rimbursimit: Të gjitha pagesat janë të rimbursueshme gjatë ditëve të para 30 nga data e blerjes. Pas ditëve 30 nga data e blerjes, as rimbursimet nuk do të bëhen. Ju do të kontaktoni Click2Sell lidhur me çdo kërkesë për rimbursim brenda 30 ditëve nga data e blerjes.

Gëzuar Forex EA është menjëherë në dispozicion me çmim të pabesueshëm, pra vetëm € 209.30. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizitoni faqen zyrtare të Happy Happy Forex EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Happy Forex EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së gjallë duke përdorur këtë këshilltar ekspert FX dhe robot Forex me AUDUSD dhe EURCHF palë të monedhës - Statistikat e shtuara 2015

Vizitoni faqen zyrtare të Happy Happy Forex EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet