Gëzuar Shpejt Shqyrtimi i Parave të EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Gëzuar Këshilltarin e Shpejtë të Ekspertëve të Parave dhe Robot Tregtar i FX - Më i mirë Forex EA's 2021

Gëzuar para të shpejta EA

Çmimi: 209.30 € (Pricemimi me zbritje për 2 LICENCAT, UPDATAT FALAS dhe MBIKQYRJAT)
Palë të monedhës: EURUSD, GBPUSD, EURGBP ose AUDUSD, EURCHF, USDCHF
Afati: H1

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Ulje e kufizuar rreptësisht - 30% zbritje

Ekzistojnë 2 pako të ndryshme të Këshilltarit të Ekspertëve Happy Fast Money në dispozicion tani:

- 2 Paketa e Licencave: Paketa e plotë e fatit EA e Happy Forex (10x EA) vetëm për 299 € (Pricemimi i rregullt)
- 5 Paketa e Licencave: Paketa e plotë e fatit EA e Happy Forex (10x EA) vetëm për 499 € (Pricemimi i rregullt)

E RNDSISHME: Me blerjen tuaj do të merrni paketimin e plotë të 10 EA të lumtur Forex!

Këta 10 këshilltarë ekspertë janë EA Happy Frequency + EA Happy News + EA Happy Gold MT4 / MT5 + EA Happy Forex + EA Happy MartiGrid + EA Happy Way + EA Happy Tours Market + EA Happy Algorithm PRO + EA Happy Fast Money + EA Happy Trend

PLUS Bonus Gëzuar INDIcators PRO falas!

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Happy Fast Money EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Gëzuar para të shpejta EA Rishikimi - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për fitime afatgjata

Gëzuar para të shpejta EA është një fitimprurës Ekspert këshilltar FX krijuar nga Gëzuar Forex ekipi i tregtarëve profesionistë.

Kjo EA funksionon si rrjet / mbrojtje me të EURUSD, GBPUSD, EURGBP or AUDUSD, EURCHF, USDCHF palë monedhe që bashkëpunojnë midis tyre.

Metoda themelore është të hapni një limit të blerjes dhe shitjes së transaksionit. Blerë dhe shitur limit të ri do të thotë që transaksioni është realizuar nëse çmimi ka prekur kufijtë që kemi caktuar.

Gëzuar para të shpejta EA është caktuar për të gjithë tregtarët (për të mirat, si dhe për tregtarët e rinj) në tregun e Forex.

kjo Forex Robot mund të tregtojë në çdo llogari të madhe klientësh me aplikacionin Metatrader 4 (MT4).

Instalimi dhe konfigurimi i robotit Happy Fast Money realizohet shumë lehtë.

Duke përdorur këtë Këshilltar Forex Ekspert nuk ndikohet nga emocionet, rrethanat negative, apo edhe nevoja për të përmbushur kërkesat fizike të përditshme.

Thjesht vazhdon të punojë, programuar me vlerësimin dhe zbatimin 100% të tregut.

Ju merrni mbështetje të plotë dhe ekipi Happy Forex është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë!

Gëzuar para të shpejta EA U zhvillua nga një ekip ekspertësh të tregtarëve që duan të shohin që të keni sukses!

nuk janë të njohur me Forex Trading?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e Gëzuar para të shpejta EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Happy Fast Money EA Review - EA e lumtur e shpejtë është një këshilltar ekspert FX fitimprurës dhe një robot i besueshëm Forex për Metatrader 4 (MT4) Duke përdorur Rrjetet dhe Strategjitë e Hedge

Nuk kam dëgjuar për Forex Trading Robotët përpara?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e Gëzuar para të shpejta EA është e gjitha për Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

Këshilltari i Ekspertëve të FX-së qëndron në punë dhe funksionon 24/5 duke kërkuar mundësi këmbimi fitimprurëse gjatë seancave të natës. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, EA është i lirë nga paqëndrueshmëria emocionale dhe do të punojë vetëm në një mjedis plotësisht llogaritës. Këshilltari i ekspertëve nuk do të bëjë vendim të nxituar të momentit.

Gëzuar para të shpejta EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

Gëzuar para të shpejta EA tregton në orë të caktuara, analizon dhe përcakton drejtimin e çmimeve për orët e ardhshme çift ose ditë. Gjithashtu ky këshilltar ekspert ju lejon të tregtisë me rreziqe të caktuara dhe profitabilitetit dëshirueshme. Sistemi tregtar fiton fitim të madh dhe e hap tregton çdo ditë.

EA funksionon si rrjet / mbrojtje me të EURUSD, GBPUSD, EURGBP palë (H1) ose AUDUSD, EURCHF, USDCHF palë (H1) që bashkëpunojnë midis tyre.

Kërkesa minimale e bilancit në terminal duhet të jetë 5000 dollarë duke përdorur 0.01 lote.

  • Nëse llogaria juaj është Llogari Mikro (0.01 lot): 5000 $
  • Nëse llogaria juaj është Mini llogari (0.1 lot): 50.000 $
  • Dhe nëse llogaria juaj është Llogari Standard (1 lot): 500.000 $

Perditesimet me te fundit

Përditësim i ri EA Happy Fast Money v1.1

Happy Fast Money v1.1 shtoi rregullimin e ri: Fiksi nuk është i hapur ndonjëherë urdhërat e blerjes dhe shitjes së kufirit pas mbylljes së fitimit.

Përditësim i ri EA Happy Fast Money v1.2

  • modifikoni kodin burimor në një MQL4 të ri të specifikuar me mënyrë të përpilimit të rreptë (#property strict)
  • numri i ri i serisë së gjenerimit të sistemit pa përdorur DLL. EA punon më shpejt në testin përpara / prapa.
  • shtoi cilësime të reja: Hapi është tani 15, MinProfit (komisionet e porositjes dhe shkëmbimet), HedgeAfter, HedgeIncrease, Setting Hedge

Përditësim i ri EA Happy Fast Money v1.3

  • shtoi vendosjen e re: HedgeIncreaseMulti

Përditësim i ri EA Happy Fast Money v1.3.1

  • modifiko kodin burimor për MT4 build 1170

Gëzuar para të shpejta EA - I vetmi softuer i tregtimit Forex që ju duhet të keni sukses

Nuk janë shanset shumë të zymtë të dështimit me Gëzuar para të shpejta EA sepse krijuesit e këtij softueri tregtare garantojnë një Shkalla më shumë se 85% sukses dhe gjithashtu do të japë rezultate të verifikuar.

Politika e rimbursimit: Të gjitha pagesat janë të rimbursueshme gjatë ditëve të para 30 nga data e blerjes. Pas ditëve 30 nga data e blerjes, as rimbursimet nuk do të bëhen. Ju do të kontaktoni Click2Sell lidhur me çdo kërkesë për rimbursim brenda 30 ditëve nga data e blerjes.

Unë kam më shumë besim në këtë këshilltar ekspert sesa të investoj në bursë, pasuri të paluajtshme, apo edhe nga këshillat e disa prej investitorëve më të mëdhenj në botë.

Gëzuar para të shpejta EA është në dispozicion me çmim të pabesueshëm, pra vetëm € 209.30. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizitoni faqen zyrtare të internetit EA Happy Happy Fast Money


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Happy Fast Money EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së gjallë duke përdorur këtë këshilltar ekspertësh FX dhe robot Forex me AUDUSD, EURCHF dhe USDCHF palë të monedhës - Statistikat e shtuara 2020

Vizitoni faqen zyrtare të internetit EA Happy Happy Fast Money

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet