Algoritmi i lumtur PRO EA Review

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Algoritmi i Lumtur PRO Këshilltar i Ekspertëve dhe FX Trading Robot - Best Forex EA's 2021

Algoritmi i lumtur PRO EA

Çmimi: 209.30 € (Pricemimi me zbritje për 2 LICENCAT, UPDATAT FALAS dhe MBIKQYRJAT)
Palë të monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: H1

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Ulje e kufizuar rreptësisht - 30% zbritje

Ekzistojnë paketa 2 të ndryshme të Këshilltarit për ekspertë të algoritmeve të lumtur PRO, të disponueshëm tani:

- 2 Paketa e Licencave: Paketa e plotë e fatit EA e Happy Forex (10x EA) vetëm për 299 € (Pricemimi i rregullt)
- 5 Paketa e Licencave: Paketa e plotë e fatit EA e Happy Forex (10x EA) vetëm për 499 € (Pricemimi i rregullt)

E RNDSISHME: Me blerjen tuaj do të merrni paketimin e plotë të 10 EA të lumtur Forex!

Këta 10 këshilltarë ekspertë janë EA Happy Frequency + EA Happy News + EA Happy Gold MT4 / MT5 + EA Happy Forex + EA Happy MartiGrid + EA Happy Way + EA Happy Tours Market + EA Happy Algorithm PRO + EA Happy Fast Money + EA Happy Trend

PLUS Bonus Gëzuar INDIcators PRO falas!

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Gëzuar Algoritmi PRO EA - Deklarata e Llogarisë Drejtpërdrejt

Algoritmi i lumtur PRO EA Rishikimi - Këshilltari më i mirë i ekspertëve FX për fitime afatgjata

Algoritmi i lumtur PRO EA është një fitimprurës Ekspert këshilltar FX krijuar nga Gëzuar Forex ekipi i tregtarëve profesionistë.

Para së gjithash, Algoritmi i lumtur PRO EA mat devijimet e korrelativës. Kjo Forex Robot gjithashtu mund të masë performancën e vendosjes, të bëjë analiza statistikore në mënyrë që të merrni fshehur SL dhe TP optimale.

Për më tepër, EA mat devijimin e vlefshëm të çmimit të çifteve të veçanta korrelative dhe pastaj tregon ndryshimin si një vijë. Mbyllja zakonisht paraqitet në kufirin e veçantë dhe këto kufij që aktualisht numërojmë. Sapo mbyllja të arrijë kufirin, ne thjesht e tregtojmë atë dhe e mbyllim pas kthimit në vlerën e mesme.

Algoritmi i lumtur PRO EA është përcaktuar kryesisht për të gjithë tregtarët (si dhe për përdoruesit e rinj) në tregun e Forex.

Më në fund, instalimi dhe konfigurimi i robotit Happy Algorithm PRO realizohet shumë lehtë. Ju mund të tregtoni në çdo llogari të madhe me aplikacionin Metatrader 4 (MT4).

Duke përdorur këtë Këshilltar Forex Ekspert nuk ndikohet nga emocionet, rrethanat negative, apo edhe nevoja për të përmbushur kërkesat fizike të përditshme. Thjesht vazhdon të punojë, i programuar me vlerësimin dhe zbatimin 100% të tregut. Ju merrni mbështetje të plotë dhe ekipi është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë!

Algoritmi i lumtur PRO EA u zhvillua nga një ekip ekspertësh tregtarësh që duan të shohin suksesin tënd!

nuk janë të njohur me Forex Trading?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e Algoritmi i lumtur PRO EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Gëzuar algoritmi PRO EA Review - Këshilltari më i mirë Forex Ekspert për fitime afatgjata dhe Robot Reliable Trading FX për Metatrader 4 (MT4) Platforma e krijuar nga Ekipi i Gatshëm Forex

Nuk kam dëgjuar për Forex Trading Robotët përpara?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e Algoritmi i lumtur PRO EA është e gjitha për Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

Këshilltari i Ekspertëve të FX-së qëndron në punë dhe funksionon 24/5 duke kërkuar mundësi këmbimi fitimprurëse gjatë seancave të natës. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, EA është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

Algoritmi i lumtur PRO EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

Algoritmi i lumtur PRO EA tregton në orë të caktuara, analizon dhe përcakton drejtimin e çmimit për disa orë ose ditë të ardhshme. Gjithashtu ky këshilltar ekspert ju lejon të tregtoni me rreziqe të specifikuara dhe përfitim të dëshirueshëm. Sistemi i tregtimit fiton fitim të madh dhe hap tregti çdo ditë.

EA mat luhatjet e korrelatives. Algoritmi i lumtur PRO gjithashtu mund të masë performancën e vendosjes, të bëjë analiza statistikore në mënyrë që të merrni fshehur SL dhe TP optimale. Këshilltari i ekspertëve FX matë devijimin e vlefshëm të çmimit të çifteve të veçanta korresponduese dhe pastaj ne tregojmë ndryshimin si një vijë. Afërsia zakonisht paraqitet në një kufi të caktuar dhe këto kufizojnë EA-ja aktualisht llogaritet. Sapo afati arrin jashtë limitit, EA thjesht tregton dhe e mbyll atë pas kthimit në vlerën e mesme.

Algoritmi i lumtur PRO sistemi tregtar është i përcaktuar kryesisht për të gjithë tregtarët (si dhe për përdoruesit e rinj) në tregun Forex. Algoritmi i Lumtur mund të tregtisë në çdo llogari të klientit të madh me aplikacionin Metatrader.

kjo Robot FX tregton në EURUSD  USDCHF çiftet e valutave. Kërkesa minimale e bilancit në terminal duhet të jetë $ 1000 duke përdorur 0.01 lote.

Përditësimet më të rëndësishme

Përditësim i ri EA Gëzuar Algoritmi PRO

  • modifiko kodin e burimit në një MQL4 të ri të specifikuar me mënyrën e përpilimit të rreptë (#property strict)
  • numri i ri i serisë së gjenerimit të sistemit pa përdorur DLL. EA punon më shpejt në testin përpara / prapa.
  • shtoi cilësime të reja: Cilësimet e optimizimit

Përditësim i ri EA Gëzuar Algoritmi PRO v1.1

  • përmirësimi i strategjisë, ndryshimi i çifteve të monedhës (EURUSD, USDCHF), parametrat e optimizimit

Përditësim i ri EA Gëzuar Algoritmi PRO v1.2

  • strategji e përmirësuar për një numër më të vogël tregtarësh
  • shtoi vendosjen: MaxTotalTrades
  • shtoi informacionin e tabelës: Synimi dhe Fitimi në pikë

Përditësim i ri EA Gëzuar Algoritmi PRO v1.2.1

  • Modifiko kodin burimor për MT4 ndërtuar 1170

Politika e rimbursimit: Të gjitha pagesat janë të rimbursueshme gjatë ditëve të para 30 nga data e blerjes. Pas ditëve 30 nga data e blerjes, as rimbursimet nuk do të bëhen. Ju do të kontaktoni Click2Sell lidhur me çdo kërkesë për rimbursim brenda 30 ditëve nga data e blerjes.

Unë kam më shumë besim në këtë këshilltar ekspert sesa të investoj në bursë, pasuri të paluajtshme, apo edhe nga këshillat e disa prej investitorëve më të mëdhenj në botë.

Algoritmi i lumtur PRO EA është në dispozicion me çmim të pabesueshëm, pra vetëm € 209.30. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizitoni faqen zyrtare të Happy Algorithm PRO EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Algoritmi i Lumtur PRO EA - Rezultatet e Tregimit të Llogarive Live Duke përdorur këtë Këshilltar të Ekspertëve FX dhe Forex Robot Me EURUSD Dhe Çiftet e Valut USDCHF - Stats Real Shtuar 2017

Vizitoni faqen zyrtare të Happy Algorithm PRO EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
Michael Sommer
vjet 2 më parë

HAPPY ALGORITHM PRO EA - KVSHILLUESI M B I MIR I FX-S FOR PPR FITIMET AFATGJAT P URDITSIMI I PERFORMANC :S: + KTHIMI MUAJ 1.7% (Llogaria reale e parave!) I dashur koleg tregtar Forex, UPDATE! Happy Algorithm PRO EA Review - Këshilltari më i mirë i ekspertëve FX për fitime afatgjata Merrni më shumë informacion dhe shpërblime këtu: https://www.bestforexeas.com/happy-algorithm-pro-ea-review/ POUR KJO AFATGJAT PRO FITIMTARE DHE T R BESUESHME FOREX ROBOT: Happy Algorithm PRO EA është një Këshilltar ekspert FX fitimprurës i krijuar nga skuadra e tregtarëve profesionistë të lumtur Forex. Para së gjithash, Happy Algorithm PRO EA mat devijimet e korrelativës. Ky Robot Forex gjithashtu mund të masë performancën e cilësimit, të bëjë analizë statistikore në mënyrë që... Lexo më shumë "