Rishikimi i FXZipper EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Këshilltar ekspert i FXZipper dhe robot i tregtimit Forex - EA më e mirë Forex 2021

FXZipper EA

Çmimi: 345 $ (FXZipper EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Palë të monedhës: AUDUSD, AUDCAD, USDCAD, GBPUSD, GBPCAD, GBPAUD, EURCHF dhe EURCAD
Afati: Ndonjë

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

FXZipper EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Rishikimi i FXZipper EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për tregtimin e kokës

FXZipper EA është një i fuqishëm dhe plotësisht i automatizuar Ekspert këshilltar FX që bazohet në strategjinë e shkallëzimit. Isshtë një nga Forex EA më të sofistikuara dhe më të qëndrueshme në treg sot. Ekipi i inxhinierëve po monitoron vazhdimisht performancën e këtij sistemi tregtar për t'u siguruar që ai është i optimizuar për ju.

kjo Forex Robot Është zhvilluar nga një ekip ekspertësh për të siguruar që ajo është zgjidhja e përsosur tregtare për ju. Këtu janë karakteristikat më të rëndësishme të këtij këshilltari ekspertësh Forex Expert:

  • Punon me 8 çifte të ndryshme monedhash në çdo kohë
  • Përdor algoritme të veçantë për hapjen dhe mbylljen e tregtisë për fitim
  • Do të llogarisë automatikisht shumë dhe do të kufizojë tërheqjen e mundshme
  • NUK përdor parimin e martingale dhe tregon rezultate tregtare të verifikuara afatgjata
  • Anshtë e lehtë për të instaluar programin e tregtimit MT4 ose MT5 me një ndërfaqe intuitive
  • Krijuesit do t'ju japin mbështetje të plotë deri sa të zotëroni zgjidhjen tuaj

Kjo do të thotë që ju të merrni jo vetëm sistemin më të mirë sot, por edhe sistemi më i mirë që shkon përpara. Përditësimet e reja ju dërgohen sapo të jenë gati. Kjo do të sigurojë që FXZipper EA mban në dhënien e ju më të mirë të rezultateve kohë pas kohe pas kohe.

La Këshilltar Forex Ekspert për Metatrader 4 (MT4) dhe Metatrader 5 (MT5) punon me AUDUSD, AUDCAD, USDCAD, GBPUSD, GBPCAD, GBPAUD, EURCHF EURCAD çifte.

FXZipper EA është zhvilluar nga një ekip ekspertësh të tregtarëve profesionale që duan të shohin të ketë sukses!

FXZipper EA - A nuk njiheni me tregtinë në Forex?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e FXZipper EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Rishikimi i FXZipper EA - FXZipper EA është këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për tregtinë e kokës dhe robot të besueshëm FX për fitime me rrezik të ulët duke përdorur 8 palë

FXZipper EA - A nuk keni dëgjuar më parë për robotët e tregtimit me FX?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e FXZipper EA është mbi të gjitha. Kjo është një strategji e automatizuar Forex që ju lejon të rri duarkryq, relaksoheni dhe thjesht shikoni Robot Trading FX të bëjë mashtrim të saj. Pasi parametrat janë siguruar nga ju, Roboti merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa fokusoni energjitë tuaja në çështje të tjera të rëndësishme.

La FXZipper EA qëndron në funksion dhe 24/5 në kërkim të mundësive fitimprurëse të këmbimit dhe goditje kur mund të pritet fitim. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, FXZipper EA është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

FXZipper EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

FXZipper EA është një fitimprurës dhe i besueshëm Këshilltar Forex Ekspert e cila bazohet në strategjinë e skalpimit. Kjo do të thotë, EA fiton një sasi të vogël të pikave nga çdo tregti. Kjo lejon që EA të mos mbajë porosi në Treg për një kohë të gjatë dhe t'i mbyllë ato me fitim. Ndryshe nga shumica e skalpers të tjerë, FXZipper EA nuk është një djegës toksik dhe është miqësor me çdo ndërmjetës. Përgjegjësi fiton mesatarisht 6-12 pips për tregti dhe mban tregtinë në Treg mesatarisht nga 15 minuta në 3 orë. Kjo kryesisht e bën atë fitimprurëse jo vetëm në llogaritë demo (ndryshe nga shumë skalpers të tjerë), por edhe në llogaritë reale të tregtisë.

Algoritmet e kësaj Forex Robot janë mjaft universale, gjë që e lejon atë të punojë në sa më shumë 8 çifte monedhash: AUDUSD, AUDCAD, USDCAD, GBPUSD, GBPCAD, GBPAUD, EURCHF dhe EURCAD.

Ekziston një teknologji e veçantë e zbatuar në EA, e cila lejon të shtyjë hapjen e një tregtie me sinjal nëse është bërë jofitimprurëse për shkak të një rritje të mprehtë të çmimeve, kërkesave ose një rritje të shpejtë të përhapjes. Një tregti do të hapet ose kur çmimi është më i mirë për hapjen e tij (në mënyrë që të fitohet fitimi maksimal), ose EA do të humbasë qëllimisht një tregti me fitim të ulët. Kjo karakteristikë mund të aktivizohet ose çaktivizohet në cilësimet e EA.

FXZipper EA është i pajtueshëm me çdo lloj ndërmjetësi FX për sa kohë që ndërmjetësi lejon tregtinë e Këshilltarit të Ekspertit. Disa ndërmjetës që zakonisht përdorim janë FXOpen, Tickmill, Tregjet IC ose Forex4you.

Menaxhimi i rrezikut

Ne rekomandojmë që të vendosni rrezikun e:

  • 5-10% (RiskLimit = 5) për tregtinë më të besueshme,
  • Rreziku 15-20% (RiskLimit = 15) për tregtimin NORMAL, dhe
  • 25-35% rrezik (RiskLimit = 25) për tregtinë AGRESIVE.

Depozita minimale e nevojshme për tregtim është $ 80 për 0.01 shumë. Për të marrë rezultate të mira tregtimi, ju rekomandojmë që të përdorni patjetër llogari me një përhapje minimale, të tilla si ECN, etj. Përhapja e rekomanduar është 2-4 (ndërmjetës me 4 shifra) dhe 20-40 (ndërmjetës me 5 shifra).

Për të qenë në gjendje të tregtoni me rrezikun prej 5% (tregtia më e besueshme), depozita juaj duhet të jetë 400 $ (ose më e lartë). Për tregtim me rrezik 15% (tregtim normal) - 135 $. Për tregtimin me 25% të rrezikut (tregtia agresive) - $ 80.

Politika e rimbursimit: Shitësi është i sigurt në besueshmërinë e kësaj EA dhe për këtë arsye siguron 30 ditë garanci për kthimin e parave. Gjithashtu nëse një tërheqje në bilancin e llogarisë tuaj është më shumë se 35%, një rimbursim do të fillohet menjëherë, me kusht që të keni përdorur cilësimet e rekomanduara.

FXZipper EA është menjëherë në dispozicion në çmim të pabesueshme, pra vetëm 345 $. Pra, mos prisni për të rrëmbyer një kopje!

Vizitoni faqen zyrtare të FXZipper EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

FXZipper EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur këtë këshilltar të ekspertëve FX dhe robot Forex me AUDUSD, AUDCAD, USDCAD, GBPUSD, GBPCAD, GBPAUD, EURCHF dhe EURCAD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2019


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

FXZipper EA - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo duke përdorur Këtë Këshilltar Ekspert FX dhe Robot Forex Me AUDUSD, AUDCAD, USDCAD, GBPUSD, GBPCAD, GBPAUD, EURCHF Dhe EURCAD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2021

Vizitoni faqen zyrtare të FXZipper EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet