Rishikimi i FXTrackPRO EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Këshilltar ekspert i FXTrackPRO dhe robot i tregtimit Forex - EA më e mirë Forex 2021

FXTrackPRO EA

Çmimi: 445 $ (FXTrackPRO SUPER me 1 LICENC,, P URDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Palë të monedhës: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD, EURJPY dhe CHFJPY
Afati: Ndonjë

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Këshilltarit të Ekspertëve FXTrackPRO të disponueshme tani:

- STANDARDI: 1 licencë, 3 palë (EURUSD, GBPUSD dhe USDJPY), azhurnime dhe mbështetje falas, çmim i rregullt: 325 $
- SUPER: 1 Licencë, 6 Çifte (EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD, EURJPY Dhe CHFJPY), Çmimi i rregullt: 445 $

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

FXTrackPRO EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Rishikimi i FXTrackPRO EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për fitime afatgjata

FXTrackPRO EA është shumë i fuqishëm dhe plotësisht i automatizuar Ekspert këshilltar FX që është krijuar për të maksimizuar fitimet tuaja. Oneshtë një nga EA-të më të sofistikuara dhe më të qëndrueshme në treg sot. Ekipi i inxhinierëve po monitoron vazhdimisht performancën e këtij sistemi tregtar për t'u siguruar që ai është i optimizuar për ju.

kjo Forex Robot Është zhvilluar nga një ekip ekspertësh për të siguruar që ajo është zgjidhja e përsosur tregtare për ju. Këtu janë karakteristikat më të rëndësishme të këtij këshilltari ekspertësh Forex Expert:

 • Përfitim i lartë, i cili do t'ju japë një mundësi për të bërë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe
 • FXTrackPRO është një EA me shumë monedha dhe mund të përdorë deri në 6 çifte monedha njëkohësisht
 • Ju merrni dy versione të EA në të njëjtën kohë, të cilat punojnë në platformat Metatrader 4 dhe Metatrader 5
 • Sistemi i kontrollit të rrezikut që do të sigurojë llogarinë tuaj nga humbjet e paplanifikuara
 • FXTrackPRO EA është e përputhshme me çdo ndërmjetës dhe lloj llogarie
 • Instalim dhe konfigurim i lehtë i Këshilltarit ekspert të FX
 • Krijuesit do t'ju japin mbështetje të plotë deri sa të zotëroni zgjidhjen tuaj

Kjo do të thotë që ju të merrni jo vetëm sistemin më të mirë sot, por edhe sistemi më i mirë që shkon përpara. Përditësimet e reja ju dërgohen sapo të jenë gati. Kjo do të sigurojë që FXTrackPRO EA mban në dhënien e ju më të mirë të rezultateve kohë pas kohe pas kohe.

La Këshilltar Forex Ekspert për platformat Metatrader 4 (MT4) dhe Metatrader 5 (MT5) mund të punojnë EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD, EURJPY CHFJPY çifte.

FXTrackPRO EA është zhvilluar nga një ekip ekspertësh të tregtarëve profesionale që duan të shohin të ketë sukses!

nuk janë të njohur me Forex Trading?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e FXTrackPRO EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Rishikimi i FXTrackPRO EA - FXTrackPRO EA është Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për fitime afatgjata dhe robot tregtimi Forex për tregtim fitimesh afatgjata në 6 palë valutash

A nuk e keni dëgjuar për Robotët FX Trading Para?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e FXTrackPRO EA është mbi të gjitha. Kjo është një strategji e automatizuar Forex që ju lejon të rri duarkryq, relaksoheni dhe thjesht shikoni Robot Trading FX të bëjë mashtrim të saj. Pasi parametrat janë siguruar nga ju, Roboti merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa fokusoni energjitë tuaja në çështje të tjera të rëndësishme.

La FXTrackPRO EA qëndron në funksion dhe 24/5 në kërkim të mundësive fitimprurëse të këmbimit dhe goditje kur mund të pritet fitim. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, FXTrackPRO EA është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

FXTrackPRO EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

FXTrackPRO EA është një Këshilltar Ekspert shumë fitimprurës që mund të rrisë shpejt kapitalin tuaj, por më e rëndësishmja, përfitimi i tij ju lejon të tregtoni një pjesë të vogël të depozitës tuaj dhe akoma të keni një fitim mjaft të fortë. Rreziqe të ulëta me fitime të konsiderueshme!

Mënyra më e mirë për të kuptuar se çfarë të presësh nga një Forex Robot në një perspektivë afatgjatë është ta kontrollosh atë në të dhënat e kuotave historike, të cilat do të tregojnë se si ka qenë duke tregtuar gjatë viteve të mëparshme. Më poshtë ne botojmë një provë të prapme për palën e monedhës EURUSD për vitet e mëparshme, e cila konfirmon besueshmërinë dhe përfitimin e sistemit. Ne garantojmë se duke blerë EA, ju do të jeni në gjendje ta provoni përsëri në platformën tuaj Metatrader dhe të merrni të njëjtat rezultate, të cilat do të konfirmojnë vërtetësinë e këtij testi.

FXTrackPRO EA - Rezultati më i mirë duke përdorur çiftet EURUSD dhe cilësimet konservatore Cilësimet agresive nga 2017 - 2020 - Raporti i Testuesit të Strategjisë

Zhvilluesit kanë zbatuar shumë zgjidhje inovative dhe teknologjike në FXTrackPRO EA, dhe më e rëndësishmja, ato shumë efektive. Kjo Ekspert këshilltar FX punon me 3 lloje të ndryshëm të treguesve menjëherë Gjëja interesante është se EA nuk i përdor ato njëkohësisht për të përcaktuar një pikë hyrëse, por i përdor ato bazuar në një algoritëm të caktuar.

Kjo do të thotë se në një situatë FXTrackPRO EA merr të dhënat nga një tregues dhe fillon tregtimin, dhe në një situatë tjetër Tregu merr parasysh një tregues tjetër për të zgjedhur pikën më të mirë të hyrjes dhe për të përdorur një stil të përshtatshëm tregtimi në kushtet aktuale të Tregut. Kjo qasje bëri të mundur arritjen e efikasitetit të madh në përfitimin dhe zvogëlimin e tërheqjes.

Gjithashtu, kjo qasje e analizës dhe tregtimit në Tregun Forex lejon përdorimin e EA në shumë çifte monedhash.

FXTrackPRO EA është në përputhje me çiftet e mëposhtme: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD, EURJPY CHFJPY.

Karakteristikat kryesore të FXTrackPRO EA

 • Përfitim i lartë, i cili do t'ju japë një mundësi për të bërë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe, ose të tregtisë me rreziqe të ulëta për të ardhura të qëndrueshme në një perspektivë afatgjatë
 • FXTrackPRO është një EA me shumë monedha dhe mund të përdorë deri në 6 çifte monedha njëkohësisht, në varësi të mënyrës sesi e konfiguroni
 • Ju merrni dy versione të EA në të njëjtën kohë, të cilat punojnë në platformat Metatrader 4 (MT4) dhe Metatrader 5 (MT5)
 • Sistemi i kontrollit të rrezikut që do të sigurojë llogarinë tuaj nga humbjet e paplanifikuara. Ekziston një mbrojtje e dyfishtë e përdorur në EA: StopLoss dhe analiza online e porosive në Treg për mundësinë e mbylljes së detyruar të porosive
 • FXTrackPRO EA nuk u zhvillua për ndërmjetësit "e zgjedhur". Isshtë i pajtueshëm me çdo ndërmjetës dhe tip llogarie (në raste të rralla mund të ketë përjashtime për MetaTrader 5)
 • Instalim dhe konfigurim i lehtë i robotit. Gjithçka llogaritet automatikisht bazuar në rrezikun e specifikuar

Kontrolli i rrezikut

kjo FXTrackPRO EA ka një sistem të besueshëm për kufizimin e tërheqjeve, i cili do të sigurojë sigurinë e fondeve tuaja, dhe në rast të dështimit, nuk do t'ju lejojë të humbni më shumë sesa keni qenë gati. EA vendos StopLoss dhe gjithashtu monitoron statusin e porosive në kohë reale në mënyrë që, nëse është e nevojshme, t'i mbyllë ato nga Tregu (me forcë). E gjithë kjo funksionon në përputhje me një vlerë të "rrezikut" të specifikuar në cilësimet e EA.

Ne rekomandojmë që të vendosni rrezikun deri në 30% (RiskLimit = 30) tregtimi në 2-3 çifte, deri në 25% rrezik (RiskLimit = 25) tregtimi në 4 çifte, dhe deri në 20% rrezik (RiskLimit = 20) tregtimi në të 6 çiftet.

Depozitat minimale për EA janë: EURUSD - 210 $ për 0.01 lot; GBPUSD - 440 dollarë për shumë 0.01; USDJPY - 290 dollarë për shumë 0.01; USDCAD - 210 dollarë për shumë 0.01; EURJPY - 330 dollarë për 0.01 lot; CHFJPY - 190 dollarë për 0.01 shumë.

Politika e rimbursimit: Shitësi është i sigurt në besueshmërinë e kësaj EA dhe prandaj siguron 30 ditë garanci për kthimin e parave. Kjo EA është krijuar në një mënyrë të tillë, në mënyrë që të mund të merrni të njëjtat rezultate si në llogarinë e shitësve. Nëse për ndonjë arsye tregtia në llogarinë tuaj është e ndryshme ose keni humbje, atëherë shitësi do t'ju kthejë paratë.

FXTrackPRO EA është menjëherë në dispozicion në çmim të pabesueshme, pra vetëm 445 $. Pra, mos prisni për të rrëmbyer një kopje!

Vizitoni faqen zyrtare të FXTrackPRO EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

FXTrackPRO EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur këtë këshilltar të ekspertëve FX dhe robot Forex me palë të monedhës EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD, EURJPY dhe CHFJPY - Statistikat e Shtuara 2020

FXTrackPRO EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur këtë këshilltar të ekspertëve FX dhe robot Forex me çiftin e monedhës EURUSD - Statistikat e Shtuara 2020

FXTrackPRO EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur këtë këshilltar të ekspertëve FX dhe robot Forex me çiftin e monedhës USDCAD - Statistikat e Shtuara 2020


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

FXTrackPRO EA - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo duke përdorur Këtë Këshilltar Ekspert FX dhe Robot Forex Me Çiftet e Valutave EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD, EURJPY DHE CHFJPY - Statistikat e Shtuara 2020

Vizitoni faqen zyrtare të FXTrackPRO EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
2 Comments
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
gjurmo mbrapa

[…] Shikojeni. Nëse po kërkoni informacionin dhe Rishikimet e Forex EA më të mira, thjesht vizitoni në FXTrackPRO EA dhe lexoni përshtypjet e plota dhe shikoni performancën e drejtpërdrejtë të të gjithë ekspertëve […]