FXGoodWay EA Rishikimi

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

FX Këshilltar i ekspertëve të mirë dhe Robot Forex Trading - 2021 më i mirë i Forex EA

FXGoodWay EA

Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Palë të monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Ndonjë

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGoodWay USDCHF: 1 licencë për çdo llogari, vetëm çift USDCHF, azhurnime dhe mbështetje falas, çmim i rregullt: 275 dollarë
- FXGoodWay EURUSD: 1 licencë, vetëm çift EURUSD, përfshin 2 mënyra, azhurnime dhe mbështetje falas, çmim i rregullt: 315 $

UPDATE: Versioni i ri FXGOODWAY X2 ka dy grupe cilësimesh, të cilat përfshijnë shumë modele (seanca). Në cilësimet e EA është e mundur të zgjidhni nëse do të tregtoni duke përdorur Set 1, Set 2, ose të dy setet në të njëjtën kohë.

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

FXGoodWay EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Rishikimi i FXGoodWay EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex me përfitim të butë

FXGoodWay EA është shumë i fuqishëm dhe plotësisht i automatizuar Ekspert këshilltar FX që është krijuar për të rritur në maksimum fitimet tuaja. Isshtë një nga EA më të sofistikuar dhe të qëndrueshme Forex EA në treg sot. Ekipi i inxhinierëve po monitoron vazhdimisht performancën e këtij sistemi tregtar për t'u siguruar që ai është i optimizuar për ju.

kjo Forex Robot Është zhvilluar nga një ekip ekspertësh për të siguruar që ajo është zgjidhja e përsosur tregtare për ju. Këtu janë karakteristikat më të rëndësishme të këtij këshilltari ekspertësh Forex Expert:

  • Punon me çiftet EURUSD dhe USDCHF në ÇDO kornizë kohore dhe NDONJE broker FX
  • Përdor algoritme të veçanta për hapjen dhe mbylljen e tregtarëve për fitim të qetë
  • Do të llogarisë automatikisht shumë dhe do të kufizojë tërheqjen e mundshme
  • Shtë e thjeshtë për të instaluar softuerin e tregtimit MT4 dhe MT5 me një ndërfaqe intuitive
  • Krijuesit do t'ju japin mbështetje të plotë deri sa të zotëroni zgjidhjen tuaj

Kjo do të thotë që ju të merrni jo vetëm sistemin më të mirë sot, por edhe sistemi më i mirë që shkon përpara. Përditësimet e reja ju dërgohen sapo të jenë gati. Kjo do të sigurojë që FX mënyrë e mirë EA mban në dhënien e ju më të mirë të rezultateve kohë pas kohe pas kohe.

La Ekspert Këshilltar për Metatrader 4 (MT4) dhe Metatrader 5 (MT5) punon me EURUSD USDCHF çifte.

FX mënyrë e mirë EA u zhvillua nga një ekip ekspertësh të tregtarëve profesionistë të cilët dëshirojnë t'ju shohin të suksesshëm!

FXGoodWay EA - A nuk jeni i njohur me tregtinë në Forex?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e FXGoodWay EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Rishikimi i Mënyrës së Mirë të FX-së EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex me përfitim të butë dhe robot të fuqishëm FX për Platformën e Tregtimit Metatrader 4 (MT4) Krijuar nga Ekipi i Oksigjenit FX

FXGoodWay EA - A nuk keni dëgjuar më parë për robotët e tregtimit me FX?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e FX mënyrë e mirë EA është e gjitha për Isshtë një strategji e automatizuar Forex dhe një sistem analitik i programuar që ju lejon të rrini të qetë, të relaksoheni dhe thjesht të shikoni Robotin FX Trading të bëjë hilen e tij. Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

La FXGoodWay EA qëndron në funksion dhe 24/5 në kërkim të mundësive fitimprurëse të këmbimit dhe goditje kur mund të pritet fitim. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, FX mënyrë e mirë EA është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

FXGoodWay EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

FX mënyrë e mirë EA tregton në orë të caktuara, analizon dhe përcakton drejtimin e çmimit për disa orë ose ditë të ardhshme. Gjithashtu ky këshilltar ekspert ju lejon të tregtoni me rreziqe të specifikuara dhe përfitim të dëshirueshëm. Sistemi i tregtimit fiton fitim të madh dhe hap tregti çdo ditë.

Ky Këshilltar i Ekspertëve Forex u krijua për tregti në EURUSD dhe tani gjithashtu një version i disponueshëm për USDCHF palë Bazohet në një Strategjia e rrjetit. Tregton vetëm në drejtim të trendit duke përdorur modele (sesione) të caktuara të cilësimeve. Kjo EA ka një sistem unik të njohjes së kushteve të Tregut.

Çdo ditë FXGoodWay EA vendos cilin model do të përdorë në situatën aktuale të Tregut, dhe nëse nuk ka porosi të hapura të të njëjtit model, EA hap një sesion të ri. Çdo model në mënyrë të pavarur nga njëri-tjetri hap një rrjet porosish kur çmimi lëviz në drejtim të kundërt. Çdo shportë e porosive po mbyllet vetëm nga TP. Falë strategjisë së saj FXGoodway tregton shpesh dhe sjell një fitim të mirë.

Depozita minimale e nevojshme për tregtimin me një set (ndonjë) duke përdorur lotin 0.01 është 700 $ (rrezik 100%). Ju duhet ta përdorni këtë vlerë për të personalizuar manualisht madhësitë e pjesëve, nëse është e nevojshme. Por ne rekomandojmë të përdorni llogaritjen automatike të pjesëve, si dhe tregtimin me rrezikun maksimal 35%. Për të qenë në gjendje të tregtoni me një rrezik të tillë, depozita juaj duhet të jetë $ 2000 ose më shumë.

Në rast të përdorimit të të dy grupeve (Set 1 + Set 2) njëkohësisht, ne rekomandojmë që të tregtoni me 20% rrezik në secilën tabelë.

FXGoodWay EA është i pajtueshëm me ÇDO lloj ndërmjetësi dhe llogari FX për sa kohë që ndërmjetësi lejon tregtinë e Këshilltarit të Ekspertit. Disa ndërmjetës që zakonisht përdorim janë FXOpen, Tickmill, Tregjet IC ose Forex4you.

FXGoodWay EA - Rreth Versionit të Ri FXGoodWay X2

Në azhurnimin e kësaj FxGoodWay EA, krijuesit vendosën të mos ndryshojnë atë që ka punuar në mënyrë të qëndrueshme dhe të suksesshme për një kohë të gjatë, por thjesht shtojnë më shumë veçori.

FXGoodWay X2 siguron dy grupe të cilësimeve të ndryshme, të cilat përfshijnë shumë modele (seanca). Në seksionin e cilësimeve të EA është e mundur të zgjidhni nëse tregtoni duke përdorur Set 1, Set 2, ose të dy grupet në të njëjtën kohë.

  • Vendosni 1 është në thelb versioni i vjetër i FXGoodWay EA. Përdor deri në modelet 10.
  • Vendosni 2 përbëhet nga cilësime të reja të cilat gjithashtu janë testuar për një kohë të gjatë në një llogari të vërtetë, rezultatet e të cilave mund t'i gjeni në seksionin e Statistikave. Përdor deri në modelet 7.

Më e rëndësishmja është që modelet (seancat) janë hartuar në atë mënyrë që të tregtojnë ndryshe nga njëri-tjetri, edhe në rast të përdorimit të dy grupeve në të njëjtën kohë.

Kur blini këtë robot Forex, ju po bashkoheni në një grup. Ju po bashkoheni me një grup të vogël tregtarësh të cilët kanë vendosur se janë gati për ndryshim dhe të gatshëm për të arritur sukses të madh në Forex.

Politika e rimbursimit: Shitësi është i sigurt në besueshmërinë e kësaj EA dhe prandaj siguron 30 ditë garanci për kthimin e parave në rast të problemeve teknike dhe nëse tregtimi është i pasuksesshëm!

Unë kam më shumë besim në këtë këshilltar ekspert sesa të investoj në bursë, pasuri të paluajtshme, apo edhe nga këshillat e disa prej investitorëve më të mëdhenj në botë.

FXGoodWay EA është menjëherë në dispozicion në çmim të pabesueshme, pra vetëm 315 $. Pra, mos prisni për të rrëmbyer një kopje!

Vizitoni faqen zyrtare të internetit të FXGoodWay EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

FXGoodWay EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur këtë këshilltar të ekspertëve FX dhe robot Forex me çiftin e monedhës EURUSD dhe SET 1 - Statistikat e Shtuara 2020

FXGoodWay EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur këtë këshilltar të ekspertëve FX dhe robot Forex me çiftin e monedhës EURUSD dhe SET 2 - Statistikat e Shtuara 2020

FXGoodWay EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur këtë këshilltar të ekspertëve FX dhe robot Forex me çiftin e monedhës USDCHF - Statistikat e Shtuara 2020


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

FX mënyrë e mirë EA - Rezultatet e testimit të llogarive demo Duke përdorur këtë këshilltar të ekspertëve FX dhe robot Forex me palë të monedhës EURUSD - Stats Added 2020

Vizitoni faqen zyrtare të internetit të FXGoodWay EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
2 Comments
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
Michael Sommer
vjet 3 më parë

FX MOODNYR EA - Këshilltar i ekspertëve Forex me azhurnim të butë të përfitimit: + 20.8% kthim mujor (llogari e vërtetë e tregtimit!) I dashur koleg tregtar Forex, LAJME! FXGoodWay EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex me përfitim të butë të lëshuar Merrni më shumë informacion dhe shpërblime këtu: https://www.bestforexeas.com/fxgoodway-ea-review/ FXGoodWay EA është një Këshilltar i FX Ekspert i fuqishëm dhe plotësisht i automatizuar që është krijuar për të maksimizuar fitimet tuaja. Isshtë një nga Forex EA më të sofistikuara dhe më të qëndrueshme në treg sot. Ekipi i inxhinierëve po monitoron vazhdimisht performancën e këtij sistemi tregtar për t'u siguruar që ai është i optimizuar për ju. Ky robot Forex... Lexo më shumë "