Rishikimi i Shpejtë i FX i FX

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Këshilltar Ekspert i FX Rapid EA dhe Roboti i Tregtimit Forex - Best Forex EA's 2021

FX Rapid EA

Çmimi: 349 dollarë (FXRAPIDEA QUATTRO, 1 LICENC,, P URDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Palë të monedhës: EURUSD, NZDUSD, AUDUSD dhe USDJPY
Afati: Ndonjë

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Këshilltarit të Ekspertëve FX Rapid EA të disponueshme tani:

- FXRapidEA PUER shkak: Tregton në EURUSD dhe NZDUSD, 1 licencë për jetën, azhurnime dhe mbështetje falas - Çmimi i rregullt: 269 $
- FXRapidEA QUATTRO: Punon në EURUSD, NZDUSD, AUDUSD dhe USDJPY, 1 licencë për gjithë jetën - Çmimi i rregullt: 349 $

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

FX Rapid EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Rishikim i Shpejtë i FX i EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për fitime afatgjata

FX Rapid EA është një shumë e fuqishme dhe plotësisht e automatizuar Ekspert këshilltar FX për platformat Metatrader 4 (MT4) dhe Metatrader 5 (MT5), që është krijuar për tregtimi i trendit. Isshtë një nga EA më të sofistikuar dhe të qëndrueshme Forex EA në treg sot.

Ekipi i inxhinierëve vazhdimisht monitoron performancën e këtij sistemi tregtar për të siguruar që është optimizuar për ju.

kjo Forex Robot Është zhvilluar nga një ekip ekspertësh për të siguruar që ajo është zgjidhja e përsosur tregtare për ju. Këtu janë karakteristikat më të rëndësishme të këtij këshilltari ekspertësh Forex Expert:

 • FXRapidEA është projektuar për tregtimin e trendeve, jusg algoritme speciale për hapjen dhe mbylljen e tregtive
 • Robot FX punon me çifte EURUSD, NZDUSD, AUDUSD dhe USDJPY (Versioni QUATTRO)
 • Do të llogarisë automatikisht madhësinë e lotit dhe do të kufizojë tërheqjen e mundshme
 • Ky Këshilltar i Ekspertëve Forex është i pajtueshëm me çdo brokerim FX
 • NUK përdor parimin e martingale dhe tregon rezultate tregtare të verifikuara afatgjata
 • Shtë e thjeshtë për të instaluar softuerin e tregtimit MT4 dhe MT5 me një ndërfaqe intuitive

Kjo do të thotë që ju të merrni jo vetëm sistemin më të mirë sot, por edhe sistemi më i mirë që shkon përpara. Përditësimet e reja ju dërgohen sapo të jenë gati. Kjo do të sigurojë që FX Rapid EA mban në dhënien e ju më të mirë të rezultateve kohë pas kohe pas kohe.

La Këshilltar Forex Ekspert mund të punojnë me EURUSD, NZDUSD, AUDUSD USDJPY palë të monedhës.

FXRapidEA është zhvilluar nga një ekip ekspertësh të tregtarëve profesionale që duan të shohin të ketë sukses!

FX Rapid EA - A nuk njiheni me tregtimin e Forex?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e FX Rapid EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Rishikimi FA Rapid EA - FX Rapid EA është një këshilltar me përvojë shumë i dobishëm i FX dhe një robot i besueshëm Forex për platformën e tregtimit të Metatrader 4 (MT4)

FX Rapid EA - A nuk keni dëgjuar më parë për robotët e tregtimit Forex?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e FX Rapid EA është e gjitha për Isshtë një strategji e automatizuar Forex dhe një sistem analitik i programuar që ju lejon të rrini të qetë, të relaksoheni dhe thjesht shikoni Robotin FX Trading të bëjë hilen e tij.

Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

La FXRapidEA qëndron në funksion dhe 24/5 në kërkim të mundësive fitimprurëse të këmbimit dhe goditje kur mund të pritet fitim. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, FX Rapid EA është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

FX Rapid EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

FX Rapid EA është projektuar për tregtimin e trendeve

Duke përdorur algoritme speciale, EA përcakton një drejtim të trendit dhe hap një tregti në atë drejtim. Ndonjëherë ndodh që përpara se çmimi të lëvizë më tej përgjatë trendit, ndodh një kthim i lehtë i çmimit. Në një situatë të tillë, roboti hap një urdhër (a) tjetër në drejtim të prirjes së pritur, për një fitim më të madh.

Në rastet kur një drejtim i Tregut ka ndryshuar, dhe tregtitë e FXRapidEA janë kundër trendit, EA CLOSES tregton të hapura ashtu siç janë, shpesh me humbje. Kur formohet një prirje e re, EA hap tregtinë në atë mënyrë që të mbulojë të gjitha humbjet e mëparshme. Kjo mund të ndodhë edhe disa herë. Kjo do të thotë që ne gjithmonë bëjmë tregti sipas trendit dhe tregtive të afërta që janë kundër trendit.

Robot Forex FXRapidEA tregton me shpejtësi

Kjo do të thotë se funksionon në atë mënyrë që të mos ketë tregti të zgjatura në Treg. Mesatarisht, tregtitë nuk qëndrojnë në Treg për më shumë se 1-2 ditë, dhe shpesh vetëm disa orë. Kjo arrihet duke përdorur TakeProfit jo shumë të madh, dhe tregtimi sipas trendit, qëllimet e fitimit arrihen më shpejt. EA mbyll gjithashtu tregtitë që mund të shkaktojnë tregti të zgjatur.

FX Rapid EA ka një sistem kontrolli pengesash

Kjo do të thotë që nëse përcaktoni në cilësimet e EA se rreziku duhet të jetë, për shembull 30%, sistemi do të llogarisë një madhësi shumë në atë mënyrë që strategjia të mund të funksionojë plotësisht dhe me siguri me këtë rrezik. Dhe në rast të një situate jo të favorshme, nëse arrihet një tërheqje e tillë, EA do të ndalojë humbjen në nivelin që keni specifikuar.

Forex EA është i pajtueshëm me çdo ndërmjetësi FX

Isshtë gjithashtu në përputhje me ndërmjetësit dhe agjentët e rregulluar të NFA me rregullën FIFO. Nuk ka kërkesa të veçanta, kështu që FXRapidEA mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në ndërmjetësit tuaj të zakonshëm.

Ky Robot 100% automatik Forex është shumë i lehtë për t’u instaluar dhe jashtëzakonisht i lehtë për t’u instaluar!

Gjithashtu ekziston një manual i hollësishëm i përdoruesit i vendosur me EA. Nëse nuk jeni të interesuar për cilësime të tjera, atëherë mund të themi për të filluar EA do të duhet të specifikoni vetëm një cilësim - përqindjen e rrezikut tuaj të dëshiruar.

Gjithçka tjetër FX Rapid EA do të jetë gati për të bërë vetë. Për të filluar tregtimin, do t'ju duhet vetëm disa minuta për të instaluar dhe konfiguruar EA.

Nëse keni ndonjë vështirësi ose pyetje, ekipi ynë miqësor për mbështetje do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë dhe t'ju japë aq kohë sa ju nevojitet.

EA Rapid EA - Backtest - Raporti i Testit të Strategjisë

FX Rapid EA - I vetmi softuer i tregtimit Forex që ju nevojitet për të pasur sukses

FX Rapid EA është në përputhje me çdo lloj ndërmjetësi dhe llogari FX për sa kohë që ndërmjetësi lejon tregtimin e Ekspertëve të Ekspertëve. Disa agjentë që zakonisht përdorim janë FXOpen, Tickmill, Tregjet IC ose Forex4you.

Ky robot Forex FXRapidEA tregton në 4 palë monedhe. Depozita minimale e nevojshme për tregtim po fillon nga 460 dollarë.

 • FX Rapid EA PUER shkak tregtimet në 2 palë monedhe: EURUSD, NZDUSD.
 • FX Rapid EA QUATTRO tregtimet në 4 palë monedhe: EURUSD, NZDUSD, AUDUSD dhe USDJPY.

Ne rekomandojmë që të vendosni rrezikun deri në 30% (RiskLimit = 30) tregtim në 1-2 palë, dhe deri në 20% rrezik (RiskLimit = 20) tregtim në 4 çifte.

Depozitat minimale për EA janë:

 • EURUSD - 460 dollarë për shumë 0.01
 • NZDUSD - 390 dollarë për shumë 0.01
 • AUDUSD - 460 dollarë për shumë 0.01
 • USDJPY - 270 dollarë për shumë 0.01.

Për tregtim me 30% të rekomanduar të rrezikut (deri në 2 çifte), depozita juaj duhet të jetë 1550 dollarë. Për tregtim me rrezik 20% (4 çifte) - 2300 dollarë.

Politika e rimbursimit: Shitësi është i sigurt në besueshmërinë e kësaj EA dhe për këtë arsye siguron 30 ditë garanci për kthimin e parave. Gjithashtu nëse një tërheqje në bilancin e llogarisë tuaj është më shumë se 35%, një rimbursim do të fillohet menjëherë, me kusht që të keni përdorur cilësimet e rekomanduara.

FX Rapid EA është menjëherë në dispozicion në çmim të pabesueshme, pra vetëm 349 $. Pra, mos prisni për të rrëmbyer një kopje!

Vizitoni faqen zyrtare të FX Rapid EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

FX Rapid EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së gjallë duke përdorur këtë këshilltar ekspert FX dhe robot Forex me palë valutë EURUSD dhe NZDUSD dhe versionin FXRapidEA DUE - Statistika të shtuara 2019

FX Rapid EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së gjallë duke përdorur këtë këshilltar ekspert FX dhe Forex Robot me EURUSD, NZDUSD, AUDUSD dhe USDJPY Palë të Valutave dhe FXRapidEA QUATTRO Version - Statistikat e shtuara 2019


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

FX Rapid EA - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo Duke Përdorur Këtë Këshilltar të Ekspertëve FX dhe Robot Forex Me Çiftet e Monedhës EURUSD dhe NZDUSD dhe Versionin FUE FXRapidEA - Statistikat e Shtuara 2020

Vizitoni faqen zyrtare të FX Rapid EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet