Robot i sigurt i sigurt

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Shkarko pa pagesë Safe Robot

Robot i sigurt i sigurt

Ky është një version falas i një shumë fitimprurës dhe Robot i Sigurt.

Robot falas i sigurt - Përshkrimi

Si e vendos këtë EA të hapë një pozicion?

Robot i Sigurt kontrolloni dy sinjale, sinjali i parë është tregues stokastik me hyrje të parazgjedhur (Periudha K: 100, periudha D: 3, Ngadalësimi: 3).

 • Kur sinjali i parë është shitur ose blerë atëherë EA kontrollon sinjalin e dytë. Sinjali i dytë është Modeli i Çmimit me mesataren lëvizëse (Periudha: 20).
 • Kur dy sinjale janë blerë ose janë shitur, EA vendos urdhra me hapa martingale, ju mund të vendosni mundësi për hapa martingale.
 • Kur ju keni një urdhër, Këshilltar Forex Ekspert mund të menaxhojnë paratë dhe porositë tuaja.

Ju mund të vendosni përqindjen maksimale të rrezikut për daljen nga tregu. Ju mund të vendosni ndalimin mbrapa.

Robot i sigurt falas - Përshkrimi i hyrjes:

Vendosja e sinjalit:

 • TimeFrame = ”PERIOD_H1 ″ - mund të caktoni kornizën kohore të sinjalit, për shembull, PERIOD_H1 është vendosur si parazgjedhje për të gjitha sinjalet.
 • Periudha StochAstich_K = 100; - mund të vendosni vlerën stokastike të periudhës K, këtu 100 është vendosur si parazgjedhje për këtë tregues.
 • Periudha StochAstich = 3; - mund të vendosni vlerën stokastike të periudhës D, këtu 3 është vendosur si parazgjedhje për këtë tregues.
 • StochAstich_Slowing = 3; - mund të vendosni vlerën e ngadalësimit stokastik, këtu 3 është vendosur si parazgjedhje për këtë tregues.
 • Niveli i Lart = 75; - mund të vendosni nivelin e sipërm për treguesin stokastik, kur stokasti kryesor kalon Nivelin Lart nga poshtë, EA zbulon një sinjal të shitjes.
 • Niveli i poshtëm = 20; - mund të vendosni nivelin më të ulët për treguesin stokastik, kur stokasti kryesor kalon DownLevel nga lart, EA zbulon një sinjal të blerjes.
 • Periudha_Mesatore në Lëvizje = 20; - mund të vendosni MAPeriod, këtu 20 është vendosur si parazgjedhje, EA do të kontrollojë mesataren lëvizëse me këtë periudhë për të zbuluar modelet e blerjes ose shitjes.
 • MovingAverage_Shift = 0; - mund të vendosni MAShift, këtu 0 është vendosur si parazgjedhje.

Vendosja e Rendit:

 • Magjia = 555; - mund të vendosni numrin Magjik për të gjitha porositë që hapen me robot të Sigurt.
 • BaseLot = 0.01; - mund të vendosni BaseLot, që përdoret për pozicionin bazë në hapat e martingale.
 • Mult = 2; - mund të vendosni mult, mult është një faktor që shumëzon pjesën bazë për të bërë pjesën e dytë dhe të tretë për hapat e tjerë të martingale.
 • TakeProfit = 30; - mund të vendosni Merrni Fitimin për pozicionin bazë.
 • MSpace1 = 30; - mund të vendosni hapësirë ​​(pips) ndërmjet rendit bazë dhe rendit të dytë.
 • MTakeProfit1 = 20; - mund të vendosni fitimin e marrjes për hapin e parë (hapi i parë martingale). Kur kjo porosi në pritje shkakton, të gjitha porositë modifikohen sipas fitimit të kësaj porosie.

Vendosja Money Management

 • MaxRisk_Percent = 20; - mund të vendosni përqindjen e rrezikut maksimal, kur vlera e humbjes suaj është e barabartë me përqindjen e rrezikut të bilancit të llogarisë tuaj, të gjitha porositë do të mbyllen.
 • Ndalesa e pasme = false; - mund të aktivizoni metodën e ndalimit të zvarritjes për të ndjekur fitimin tuaj.
 • Vlera zvarritëse = 0; - nëse TrailingStop është aktiv, mund të vendosni TrailingValue për metodën e ndalimit të zvarritjes.
 • EasyTradeStopLoss = 0; - mund të vendosni humbjen e ndalimit (në pips) për butonat Easy Trade, ky parametër funksionon vetëm kur shtypni butona për të vendosur porosi në treg ose në pritje
 • EasyTradeTakeProfit = 0; - mund të vendosni marrjen e fitimit (në pips) për butonat Easy Trade, ky parametër funksionon vetëm kur shtypni butona për të vendosur porosi në treg ose në pritje

Vendosja grafike

 • BGColor = clrAqua; - mund të vendosni ngjyrën e sfondit për komente
 • CommentColor = clrLime - mund të vendosni ngjyrën e komentit.

Robot falas i sigurt - Rreth tregtisë së lehtë

Ju mund të shihni butonat 4 në tabelë, këto butona janë bërë për ju që të dërgoni porosi me lehtësi.

 • Vendet e EA-s blejnë ose shesin urdhra me një numër magjik të caktuar kur shtypni butonin.
 • EA mbyll të gjitha urdhrat me numrin e magjishëm specifik kur ju shtyni butonin e mbylljes së rendit.
 • EA fshin të gjitha urdhërat në pritje me numrin e magjishëm specifik kur ju shtyni butonin për të fshirë rendin.
 • Kur shtypni butonin e ndalimit të ndalimit, mund të shihni komentin rreth çmimit të blerjes së ndaluar, atëherë duhet të shkruani çmimin e blerjes së ndaluar. Pasi ta shkruani çmimin plotësisht, vendet e EA-s blejnë ndalesa.
 • Për Sell Limit, Sell Stop dhe Buy Limit çdo gjë është sipas fjalisë së mësipërme.

Download Safe Robot Safe - Këshilltari i Ekspertëve Forex mund të menaxhojë automatikisht paratë dhe urdhrat tuaja. Ju mund të vendosni ndalimin mbrapa.

Shkarko pa pagesë Safe Robot

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet