Pa pagesë Pender EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Shkarko Pa pagesë Pender EA

Pa pagesë Pender EA

Ky është një version i automatizuar plotësisht i lirë Pender Expert Advisor.

Tregtimi kryhet duke përdorur urdhërat në pritje për nivele të rëndësishme të çmimeve, ku çmimi ishte ngadalësuar gjatë periudhave kohore të fundit.

EA Forex përfshin dy strategji të zbulimit të niveleve të çmimeve të rëndësishme. Ato mund të përdoren së bashku ose veç e veç.

Virtual StopLoss është vendosur gjithmonë.

Strategjitë "e rrezikshme" nuk përdoren.

Dallimet nga  versionin e plotë :

1. Hap vetëm pozicionet e shitjes.

2. Tregton me vetëm 0.01 lot.

Broker dhe depozita

Çdo broker 5-shifror me përhapje të ulët dhe ekzekutim të shpejtë është i përshtatshëm për tregti.

Depozita minimale e rekomanduar - 50 dollarë.

Pa pagesë Pender EA Çiftet e monedhës dhe afati kohor

Tregtare EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD ose në çdo çift të monedhës me përhapje të vogël rekomandohet.

Afati - H1.

Terminal - MetaTrader 4.

Parameters

 • OldStrategy - mund të vendoset në të vërtetë ose të gabuar. Nëse është e vërtetë, EA përdori strategjinë e versioneve të mëparshme.
 • NewStrategy - mund të vendoset në të vërtetë ose të gabuar. Nëse është e vërtetë, EA përdor strategji të re.
 • TakeProfitInPoints - të marrë fitim në pikë.
 • stoploss - humbja e ndalimit virtual në pikë.
 • TrailingStop - ndalesë zvarritëse në pikë.
 • VirtualTrailing - mund të vendoset në të vërtetë ose të gabuar. Nëse është e vërtetë, EA fsheh nivelet e modifikuara të StopLoss nga ndërmjetësi.
 • deltë - indent nga niveli i rëndësishëm i çmimeve për porositë në pritje.
 • StartHour - koha për të filluar tregtinë.
 • EndHour - koha për të ndaluar tregtinë. Të gjitha porositë aktuale në pritje do të fshihen.
 • SummerAdjustment - rregullimi për kohën e ditës.
 • EAMagic - numri magjik i EA, i cili i lejon asaj të dallojë urdhrat e saj.
 • CommentOfOrder - koment për porositë. Mund të marrë ndonjë vlerë.
 • ShowInfoPanel - mund të vendoset në "e vërtetë" ose "e gabuar". Nëse është "e vërtetë", paneli i informacionit do të shfaqet në tabelën e çiftit të tregtuar.
 • Panel_Language - gjuha e panelit të informacionit.
 • TextColor - ngjyra e shkronjave të panelit të informacionit.

Cilësimet e rekomanduara janë të paracaktuar.

Parazgjedhje, parametrat StartHour dhe EndHour janë caktuar për terminali kohor GMT + 2. Nëse është e nevojshme, vendosni këto parametra sipas zonës orare të terminalit tuaj.

Shkarkoni Falas Pender EA - Ky është një version plotësisht i automatizuar falas i Këshilltarit të Ekspertëve Pender. Tregtimi kryhet duke përdorur porosi në pritje në nivele të rëndësishme të çmimeve, ku çmimi ishte ngadalësuar gjatë periudhave të fundit kohore.

Shkarko Pa pagesë Pender EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet