Pa pagesë Ilanis EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Forex Gold Investor is ready for 2021 …

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Shkarko Pa pagesë Ilanis EA

Pa pagesë Ilanis EA

Ky është versioni i lirë i Ilanis EA. Forex robot hap vetëm tregtinë e blerjeve. Kjo lejon që të vlerësohet plotësisht operacionaliteti i EA, sistemet e menaxhimit të parasë dhe kontrollin e pozicionit. Mund të përdoret për tregtimin në llogaritë reale. Por performanca e versionit të plotë është më e madhe.

La Ilanis EA u botua në "Treg" më 5 qershor 2014. Versioni falas është shtuar nga kërkesa popullore e klientëve për të siguruar një mundësi të testimit të vërtetë.

Ilanis Pa pagesë Eshte dhe Ekspert Këshilltar për tregtimin e këmbimit, mund të përdoret për tregtimin në Forex dhe tregje të tjera, duke përfshirë mallrat, metalet dhe tregjet e indeksit.

EA përdor treguesin përshtatës modern dhe ultra të lehtë FourAverage për përcaktimin e pikave të hyrjes në treg.

Parimi i mbajtjes së pozicionit është i ngjashëm me atë të robotit të njohur Forex Ilan, duke përdorur mesataren. Por ndryshe nga Ilan, Ilanis përdor një hyrje të saktë në treg. Roboti i kushton vëmendje kontrollit të pozitës, nëse çmimi shkon në drejtimin e papritur. Për këtë qëllim, EA përdor shumë rritje bazuar në Martingale (koeficienti ExpLot mund të vendoset në cilësimet, zakonisht nga 1.1 në 1.8).

Tregtia bazohet në idenë se 80% e kohës tregu është duke lëvizur në një banesë. Trendet e gjata mund të jenë të rrezikshme për Këshilltarin e Ekspertëve, por ato janë të rralla. Disa ngjarje të jashtëzakonshme, si lufta, kolapsi ekonomik etj., Mund të shkaktojnë trende të tilla. Informacioni rreth këtyre ngjarjeve mund të gjendet në faqet e lajmeve. Është e këshillueshme të fikni EA në raste të tilla. Nëse kjo dështon, nëpërmjet një sistemi fleksibël të menaxhimit të parave, roboti në shumicën e rasteve mund të sjellë pozicionin e kombinuar (madje edhe ato të hapura ndaj trendit) për fitim, shuma e të cilave mund të tejkalojë në mënyrë të konsiderueshme atë që është planifikuar fillimisht. Edhe pse rreziqet janë më të larta në këtë rast.

Rregulli kryesor kur punoni me Ilanis: mos jini lakmitar, mos e rritni lotin, përdorni cilësimet e fituara pas një optimizimi të duhur. Mos harroni të zgjedh parametrat për tregun aktual nga koha në kohë.

 • Këshilltari i ekspertëve është konfiguruar të punojë në EURUSD, M15

Ilanis Këshilltar i Lirë i Ekspertëve:

 • Punon me të gjitha qendrat që merren me platformën tregtare MetaTrader 4.
 • Punon me ndërmjetësuesit "Ekzekutimi të Shpejtë" dhe "Ekzekutimi i Tregut".
 • Automatikisht përcakton numrin e shifrave në kuotat dhe punon me citate që kanë ndonjë numër të vendeve dhjetore.
 • Rezistencë ndaj humbjes së përkohshme të lidhjes ose mbylljes së një kompjuteri afatshkurtër. Pas fillimit të kompjuterit, Këshilltari i Ekspertëve do të marrë urdhrat e tij dhe do të vazhdojë të tregtisë në mënyrë të qëndrueshme.
 • Gjithmonë punon vetëm me urdhrat e veta edhe nëse keni vendosur të tregtoni manualisht paralelisht.

Ilanis EA Falas - Kushtet e Tregtimit

 • Terminali tregtar: MetaTrader 4.
 • Qendra tregtare: çdo qendër që merret me mbështetjen e punës me MetaTrader 4.
 • Palë të monedhës: çdo.
 • Korniza kohore: asnjë kufizim.
 • Pjesa minimale: 0.01.
 • Leva: 1: 100 ose më e lartë.

Ilanis Falas EA - Cilësimet

- = Blerja e vendosjes = -

 • PeriodFA1 - Katër Periudha mesatare e treguesit
 • Average1_1 - Raporti mesatar katër (0 - 200)

- = Caktimi i menaxhimit të parave = -

 • ExpLot - Shumëzues i volumit Lot për urdhërat e mëtejshëm në seri.
 • StLot - Vlera e shumë e rendit të parë. Nëse vlera është pozitive, përdoret si një shumë fikse (Shembull: Lot = 0.01, tregtia e lotës 0.01 do të hapet). Nëse vlera është negative, EA do të hapë shumën 0.01 për çdo shumë të caktuar në depozitë (Shembull: Lot = -100, $ 500 në dispozicion në llogari, tregtia do të hapet me madhësinë e shumë 0.05).
 • StopIlanis - Disables hapjen e seri e re, e tanishme do të vazhdojë.
 • WindowHour_ - Fillimi i periudhës për të mbyllur hapjen e pozicioneve të reja (nëse WindowHour_ = 10 dhe _WindowHour = 15, asnjë tregti e re nuk do të hapet në intervalin kohor midis 10:00 dhe 16:00).
 • _WindowHour - Fundi i periudhës për të mbyllur hapjen e pozicioneve të reja (nëse WindowHour_ = -1 dhe _WindowHour = 15, asnjë tregti e re nuk do të hapet nga fillimi i ditës deri në 16:00).
 • TDW_TradeFalse - Vlerat pozitive nënkuptojnë ditën e javës kur EA nuk do të hapë tregti (nëse TDW_TradeFalse = 5, asnjë pozicion i ri nuk do të hapet të Premten, EA do të mbyllë pozicionet).

- = RENDITJET E RENDIT = -

 • MaxSpread - Nëse përhapja aktuale është më e madhe se kjo vlerë, tregtia nuk do të hapet.
 • MagicNumber - Fillimi i gamës së numrave magjikë të zënë nga Këshilltari i Ekspertëve. EA zë 50 numra.
 • shkarje - rrëshqitje e lejuar.

Shkarko Pa pagesë Ilanis EA - Ky Këshilltar i Ekspertëve mund të përdoret për tregtinë në Forex dhe tregje të tjera, mallra, metale dhe tregje të indeksit.

Shkarko Pa pagesë Ilanis EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet