Pa pagesë BF Smart Scalper EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Shkarko Pa pagesë BF Smart Scalper EA

Pa pagesë BF Smart Scalper EA

Ky është një version i automatizuar plotësisht i lirë Këshilltar i ekspertëve të BF Smart Scalper.

Të gjitha gjërat e geniut janë shumë të thjeshta. BF Smart Scalper EA është shumë e thjeshtë, por është e bazuar në parimin tregtar më të provuar, pasi që tregjet ekzistojnë - hyjnë në treg në drejtim të një impulsi të fortë tregu, pasi të zbulohet një korrektim i arsyeshëm. Në thelb të këtij parimi tregtar është psikologjia humane e koduar thellë, e cila kurrë nuk do të ndryshojë. Qëllimi ishte të mbani BF Smart Scalper EA sa më të thjeshtë që të jetë e mundur për të parandaluar montimin e kurbës, e cila është armiku më i madh i tregtimit të EA.

Pa pagesë Features BF Smart Scalper EA

 • Logjikë tregtare e fortë, e pastër dhe e thjeshtë
 • 24 / 5 tregtare, pa ndonjë kufizim kohor - nuk ka probleme me ndryshimin në GMT
 • Nivelet e arsyeshme të TP dhe SL
 • Nxjerrja e ulët
 • Numri i vogël i parametrave të sistemit - optimizim i lehtë dhe pa shqetësime të përshtatshme për kurbë.
 • Performanca e ngurta 18-vjeçare backtest
 • Palë të shumta të monedhës mbështesin

Udhëzimet dhe rekomandimet

Mund të përdorni Auto MM = 2% (rrezik i ulët) deri në 10% (rrezik i lartë), sipas rëndësisë së llogarisë suaj dhe pritshmërive për rrezikun dhe fitimin.

Madhësia e arsyeshme e fiksuar e Lot është 0.05 në bilancin e llogarisë 1k, ose shumë 0.5 në bilancin e llogarisë 10k.

Si përfundim, nëse përdorni çifte të shumta monedhash, duhet të merrni parasysh uljen e rrezikut në përputhje me rrethanat.

Çiftet e mbështetura të monedhës: GBPUSD, EURUSD, USDCHF

Parametrat e parazgjedhur janë për GBPUSD. Roboti mund të përdoret edhe në çifte të tjera të monedhës.

Ju mund të aktivizoni EA-në M1 or M15 tabelë - kjo nuk bën dallim për EA, pasi të gjitha kohëzgjatjet e përdorura janë hardcoded.

Ju mund të kontrolloni dhe të zgjedhni EA në tabelën M1 me metodën "vetëm me çmim të hapur" - kjo do të jetë mjaft e saktë dhe ju kursen shumë kohë.

Së fundi, ju lutem, mbani në mend se shenjat e shenjta në tregti nuk ekzistojnë! Edhe sistemi më i mirë vuan disa periudha të këqija. BF Smart Scalper EA po përdor nivele shumë të arsyeshme SL, kështu që ata mund të goditen / madje edhe në mënyrë të përsëritur / në gjendje të keqe të tregut.

Parameters

 • Magji - numri magjik - është jashtëzakonisht e rëndësishme për ta mbajtur këtë ndryshe për të gjithë robotët
 • EA_Comment - teksti të vendoset si një koment tregtar
 • MaxSpread - përhapja maksimale e lejuar
 • shkarje - rrëshqitje maksimale e lejuar
 • stoploss - ndal vlera e humbjes në pips standarde me 4 shifra - diapazoni i vlerës së arsyeshme 30-100, zgjedh. hapi 5
 • TakeProfit - Merrni vlerën e fitimit në pips standarde me 4 shifra - diapazoni i vlerës së arsyeshme 5-30, zgjedh. Hapi 1
 • BandPeriod - Periudha e Bandave Bollinger - diapazoni i vlerës së arsyeshme 5-20, zgjedh. Hapi 1
 • BandBreakEntry - ndarja në pikat 4-shifrore të linjës BB për të filluar një tregti të kundërt (vlera mund të jetë negative) - diapazoni i arsyeshëm i vlerës 0-5, zgjedh. Hapi 1
 • BandBreakExit - ndërprerja në pikat 4-shifrore të vijës BB të kundërt për të filluar mbylljen e tregtisë ekzistuese (vlera mund të jetë negative) - diapazoni i arsyeshëm i vlerës (-5) deri në 5, zgjedh. Hapi 1
 • MA_Fast_Period - periudha mesatare e lëvizjes së shpejtë - diapazoni i vlerës së arsyeshme 1-20, zgjedh. Hapi 1
 • MA_Slow_Period - periudha mesatare e ngadaltë në lëvizje - diapazoni i vlerës së arsyeshme 20-120, zgjedh. hapi 5
 • Trend_Impulse - forca relative e impulsit të tregut - diapazoni i arsyeshëm i vlerës 0-60 zgjedh. hapi 5
 • MA_Trend_TF - afati kohor i të dy MA.
 • FixedLots - pjesë tregtare fikse kur AutoMM = 0.
 • AutoMM - menaxhimi i parave. Për shembull, AutoMM = 5 do të thotë që robot do të tregtojë me 5% rrezik.

Shkarkoni falas BF Smart Scalper EA - Ky është një version plotësisht i automatizuar falas i Këshilltarit të Ekspertëve BF Smart Scalper. Të gjitha gjërat gjeniale janë elegante të thjeshta. BF Smart Scalper EA është shumë e thjeshtë, por bazohet në parimin më të provuar të tregtisë meqenëse ekzistojnë tregjet - hyni në treg në drejtim të një impulsi të fortë tregu, pasi të zbulohet një korrigjim i arsyeshëm.

Shkarko Pa pagesë BF Smart Scalper EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet