ForexBot28 Rishikimi

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

ForexBot28 Këshilltar i Ekspertëve dhe FX Trading Robot - Best Forex EA's 2021

ForexBot28

Çmimi: 255 dollarë (ForexBot28 me 1 LICENCIME JETETSORE, PRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE 24/7)
Palë të monedhës: 28 çifte (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURSGD, EURUSD, GBPAUD, GBPCAD, GBPDF, GBPDF, GBPDZ, GBPDF , NZDJPY, NZDUSD, USDCAD, USDCHF, USDJPY dhe USDSGD)
Afati: Ndonjë

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

ForexBot28 - Deklarata e Llogarisë Live

ForexBot28 Rishikimi - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për shumë palë për Metatrader 4/5

ForexBot28 është një fitimprurës Këshilltar Forex Ekspert dhe të besueshëm FX Trading Robot krijuar nga tregtarët profesionistë.

Kjo shumë e saktë Forex EA me shumë palë për platformat tregtare Metatrader 4 (MT4) dhe Metatrader 5 (MT5) funksionon mbi Çifte 28 valutë.

Këto çifte janë NZDCHF, NZDJPY, NZDCAD, NZDCHF, NZDJPY, NZDJPJ, NZDJPY, NZDJPY, NZDJPJ, NZDJPY, NZDUSD, USDCAD, USDCHF, USDJPY USDSGD. 

La Forex EA punon në mënyrë të qëndrueshme në të gjitha çiftet e monedhës dhe e dëshmon këtë duke tregtuar në një llogari reale për gati 3 vite!

ForexBot28 përdor rrjetet nervore që e ndihmojnë atë për të arritur rezultate të tilla mbresëlënëse. Për shkak të punës së tij të paparë në çdo palë, EA tregton vazhdimisht dhe ka shumë porosi në tregun FX. Kjo siguron fitime të rregullta dhe përjashton periudhat e aktivitetit të ulët të sistemit që përjetojnë shumë EA të tjera.

kjo Ekspert këshilltar FX ka këto kërkesa minimale të depozitave:

  • Mënyra konservatore: $ 10,000 ($ 1,000 për mikro dhe $ 100 për llogari të qindra)
  • Modaliteti normal: $ 5,000 ($ 500 për mikro dhe $ 50 për llogari të qindra)
  • Mënyra agresive: $ 3,500 ($ 350 për mikro dhe $ 35 për llogari të qindra)

La Robot FX është në përputhje me çdo lloj ndërmjetësi dhe llogarie për sa kohë që ndërmjetësi lejon tregtimin EA. Disa agjentë që zakonisht përdorim janë FxPro, ThinkMarkets, FortFS, USGFX, Tregjet IC ose Forex.com.

ForexBot28 u zhvillua nga një ekip ekspertësh tregtarësh që duan të shohin suksesin tënd!

ForexBot28 - A nuk jeni të njohur me tregtinë e Forex?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e ForexBot28 dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Rishikimi ForexBot28 - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex 2018 me shumë palë dhe robot i besueshëm FX Trading për platformën Metatrader 4 (MT4) krijuar nga tregtarët profesionistë

ForexBot28 - Nuk kam dëgjuar rreth FX Trading Robotët përpara?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është çfarë ForexBot28 është e gjitha për Isshtë një strategji e automatizuar Forex dhe një sistem analitik i programuar që ju lejon të rrini të qetë, të relaksoheni dhe thjesht të shikoni Robotin FX Trading të bëjë hilen e tij. Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

ForexBot28 qëndron në funksion dhe 24/5 në kërkim të mundësive tregtare fitimprurëse. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, Forex Bot 28 është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

ForexBot28 - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

ForexBot28 tregton në orë të caktuara, analizon dhe përcakton forcën e secilës palë të monedhës. Gjithashtu ky këshilltar ekspert ju lejon të tregtoni me rreziqe të specifikuara dhe përfitim të dëshirueshëm. Sistemi i tregtimit fiton fitim të madh dhe hap tregti çdo ditë.

kjo Forex Robot tregton në NZDCHF, NZDJPY, NZDCAD, NZDCHF, NZDJPY, NZDJPJ, NZDJPY, NZDJPY, NZDJPJ, NZDJPY, NZDUSD, USDCAD, USDCHF, USDJPY USDSGD palë të monedhës.

Ne rekomandojmë të tregtisë me Mënyra konservatore duke përdorur rrezik 50% (ose më pak). Në rastin e tregtimit me Modaliteti normal rreziku i rekomanduar është 35% (ose më pak). Tregti me Rrezik agresiv ju duhet të vendosni rrezik 25% (ose më pak). Parametra të tjerë që duhet të mbani si parazgjedhje.

Instalimi i kësaj Forex EA është i thjeshtë: kopjoni dhe ngjisni skedarët 2 në dosjen e ekspertëve tuaj MT4. Nëse nuk keni përvojë dhe keni nevojë për mbështetje për instalimin tuaj, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë!

Nuk janë shanset shumë të zymtë të dështimit me Forex Bot 28. Krijuesit e këtij softueri tregtare garantojnë një më shumë se 67% e suksesit dhe gjithashtu do të japë rezultate të verifikuar.

Politika e rimbursimit: Shitësi siguron një garanci të plotë para-mbrapa gjatë ditëve 30. nëse ForexBot28 nuk bëri fitim deri në fund të periudhës 30 ditore, shitësi do të mbështesë paratë tuaja. Gjithashtu nëse një tërheqje në bilancin e llogarisë tuaj është më shumë se 40%, një rimbursim do të fillohet menjëherë, me kusht që të përdorni cilësimet e rekomanduara.

ForexBot28 është menjëherë në dispozicion në çmim të pabesueshme, pra vetëm 255 $. Pra, mos prisni për të rrëmbyer një kopje!

Vizitoni faqen zyrtare të internetit të ForexBot28


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

ForexBot28 - Deklarata e Llogarisë Live

ForexBot28 - Rezultatet Live Trading Trading Duke përdorur këtë këshilltar ekspert FX dhe Robot Forex Trading me 28 Çiftet e monedhës - Stats Real Shtuar 2020

Forex Bot 28 - Rezultatet Live Trading Trading Duke përdorur këtë Këshilltar Ekspert FX dhe Forex Robot Trading Me 28 Palë Valuta - Stats Real Shtuar 2020

ForexBot28 - Rezultatet Live Trading Trading Duke përdorur këtë këshilltar ekspert FX dhe Robot Forex Trading me 28 Çiftet e monedhës - Stats Real Shtuar 2020

Forex Bot 28 - Rezultatet Live Trading Trading Duke përdorur këtë Këshilltar Ekspert FX dhe Forex Robot Trading Me 28 Palë Valuta - Stats Real Shtuar 2020

Filloni date: April 6, 2020

Jetojnë broker: FBS


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

ForexBot28 - Deklarata e llogarisë demo

Forex Bot 28 - Rezultatet e Testit të Llogarisë së Demo-ve Përdorimi i këtij Këshilltari Ekspert të FX dhe Roboti Forex Trading me 28 Çiftet në Monedhë - Stats Added 2020

ForexBot28 - Rezultatet e Testimit të Llogarisë së Demout Përdorimi i këtij Këshilltari Ekspert të FX dhe Roboti Forex Trading me 28 Çiftet në Monedhë - Stats Added 2020

Forex Bot 28 - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo Duke përdorur këtë Këshilltar të Ekspertëve FX dhe Robot Tregtare Forex me 28 Palë Valutore - Statistikat e Shtuara 20120 Gjerësia =

ForexBot28 - Rezultatet e Testimit të Llogarisë së Demout Përdorimi i këtij Këshilltari Ekspert të FX dhe Roboti Forex Trading me 28 Çiftet në Monedhë - Stats Added 2020

Data e fillimit: Mund 12, 2020

ndërmjetësi Demo: ThinkMarkets

Vizitoni faqen zyrtare të internetit të ForexBot28

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
Michael Sommer
vjet 2 më parë

FOREX BOT 28 - PPRDITSIMI I PERFORMANCS Këshilltari i Ekspertëve Forex më të Mirë me Shumë Çift 2018: + 3.6% KTHIM MUJOR (Llogaria reale e parave!) I dashur koleg tregtar Forex, LAJME! Forex Bot 28 - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për shumë palë 2018 Lëshuar Merrni më shumë informacion dhe shpërblime këtu: https://www.bestforexeas.com/forexbot28-review/ ForexBot28 është një Këshilltar i Fitueshëm i Forex Expert dhe një robot i besueshëm FX Trading i krijuar nga tregtarët profesionistë . Kjo platformë shumë e saktë Forex EA shumë-palëshe për platformën Metatrader 4 (MT4) tregton në mbi 28 çifte monedhash. Këto çifte janë AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURSGD, EURUSD, GBPAUD, GBPCAD, GBPDP, GBP, GBP, GBP, GBP... Lexo më shumë "