Rishikimi Triple B Forex

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Forex Triple B Review - Sistemi Semi-Automated Trading Forex Trading Krijuar nga Vladimir Ribakov

Shënim: ZBRITJE STRIKTISHT E KUFIZUAR - 70% ulje - ÇMIMI I RREGULLT: 997 $

Rishikimi Forex Triple B - Sistemi profesional gjysmë-automatik i tregtimit të Forex

Forex Triple B është një program fitimprurës i tregtimit të Forex krijuar nga tregtar profesional dhe mentor Vladimir Ribakov.

Vladimir u lirua Forex Triple B në nëntor 2014 dhe mori komente të shkëlqyera midis tregtarëve. i saj sinjale tregtare të sakta, bazuar në treguesin e Bollinger Bands, të kombinuar me filtra shtesë të divergjencave dhe të ndërtuar në filtra të shpërblimit të rrezikut, plotësuan nevojat e shumë tregtarëve, të cilët ishin të entuziazmuar me sistemin.

La Forex Triple B ishte përshtatur më së shumti drejt tregtarëve të lëkundur për shkak të përshtatshmërisë së saj ndaj dy afateve specifike të skemës. Kjo do të thotë që tregtarët që preferojnë kokën apo tregtinë e kornizave të shkurtra kohore nuk mund ta përdorin sistemin, si dhe njerëzit me një kapital të vogël fillestar.

Shpërblimi i tregtisë me 1 klikim në majë të gishtave tuaj - Mjeti më i mirë për fillestarët, skalpuesit, tregtarët ditorë, tregtarët ritëm

Pothuajse 2 vjet më vonë, pas kryerjes teste rigoroze të gjalla, duke shtuar cilësime të reja, si dhe rregullimin e parametrave ekzistues, Vladimir lëshuar Forex Triple B 2.0, që do të jetë një mjet i pavlefshëm për çdo tregtar!

Sistemi është i instaluar në platformën Metatrader 4 (MT4), platformën tregtare më popullore në botë. Analizon tregjet 24 / 5 dhe mund të aplikohet në çdo kombinim të afatit kohor dhe të çifteve të monedhës. Kur Forex Triple B identifikon një instalim tregtar që gjeneron një alarm Metatrader 4 dhe një njoftim telefonik.

Forex Triple B - Rreth Krijuesit, Tregtarit Profesional dhe Mentorit Vladimir Ribakov

Vladimir Ribakov ka qenë një tregtar profesional Forex për vitet 11 dhe duke numëruar. Kur ai nuk po jep seminar përreth botës, ai merr krenari të madhe për t'i kthyer studentët e tij në tregtarët fitimprurës.

Me këtë thënë, Vladimir është në një pikë të rehatshme në karrierën e tij tregtare. Nuk është qëllimi i tij për të krijuar softuer tregtar Forex si Forex Triple B për paratë.

Siç tha Vladimir vetë, "Ndjej se është koha t'i kthehemi komunitetit tregtar që më dha aq shumë."

Vladimir punësoi një ekip për të filluar një qendër edukimi të quajtur Klubi i Akademisë së Tregtarëve si dhe për të ndarë njohuritë e tij tepër të mëdha tregtare. Tregtia e FX-së i ka dhënë atij më shumë se sa imagjinoi ndonjëherë. Ai me të vërtetë dëshiron që të tjerët të përjetojnë të gjitha përfitimet e tregtisë për të jetuar.

Forex Triple B Review - Triple B 2.0 është një sistem fitimprurës Semi-Automated Forex Trading Bazuar në Bollinger Bands Treguesi dhe Divergjencat Filtra Krijuar nga Tregtari Profesionist Vladimir Ribakov

Forex Triple B - Rreth këtij sistemi të tregtimit Forex gjysmë të automatizuar

Nëse jeni serioz në tregtinë me FX, ju duhet të përdorni softuerin më të mirë të mundshëm. Kjo është ajo ku Triple B vjen në.

Ri Forex Triple B 2.0 version ka të gjitha mjetet dhe elementet për ta bërë atë softuer të përsosur tregtare:

  • Modeli Triple B 2.0 i Forex - Skanon tregjet 24/5 për ju. Pasi të identifikojë një strukturë solide të tregtisë, pasi të ketë konfirmuar se kërkesat e tjera janë përmbushur, ajo gjeneron një alarm. Modeli do të ngarkojë në tabelën tuaj gjithçka që ju nevojitet për të tregtuar me softuerin Triple B, duke përfshirë elementët e shpjeguar më poshtë.
  • E ndërtuar në filtra - Ekzistojnë 5 filtra shtesë përveç strategjisë kryesore. Këto filtra sigurojnë duke dhënë struktura të pazgjidhura tregtare   maksimizimin e rezultateve tuaja.
  • Gjendja e Artit Pamje e Lartë e Kohës së KohësNuk ka nevojë të kaloni në mes të kornizave kohore për të analizuar kornizën kohore më të lartë. Programuesit kanë bërë një punë të jashtëzakonshme me këtë funksion. Kutia e vogël paraprake është gjithmonë atje, në mes të skemës suaj tregtare, skanimit dhe shfaqjes së kornizës kohore më të lartë.
  • Zona vizuale BUY / VENDOSI - Nje pikture vlen sa nje mije fjale. Kjo është arsyeja pse është Triple B të gjitha në lidhje me ndihmat vizuale. Shitet dhe Blej zonat janë të ngjyrosura respektivisht në të kuqe dhe të gjelbër për ta bërë më të lehtë për ju që të shihni se çfarë po ndodh në tabelë dhe ku saktësisht është koha më e lartë Bollinger band në këtë moment.
  • 1- Kliko Trading- MetaTrader4 Alarmet dhe njoftimet e telefonit celularAlarmet ju lirojnë nga monitorimi i ekranit. Merr Metatrader 4 (MT4) dhe alarme të lëvizshme kur një tregti është zbuluar. Pastaj, konfirmoni tregtinë thjesht duke klikuar "Po".

Nëse jeni të ri në tregun e Forex ose një tregtar të avancuar, Forex Triple B 2.0 ka gjithçka që duhet të ketë sukses!

Forex Triple B - Si të përfitoni nga softueri i tregtimit Forex i Vladimir Ribakov

Kur shkarkoni Forex Triple B 2.0 ju do të merrni instruksione hap pas hapi se si ta instaloni secilin artikull në Metatrader 4 (MT4). Ju gjithashtu do të merrni udhëzime se si të bëni tregtinë tuaj të parë dhe të vendosni nivelin tuaj të tolerancës ndaj rrezikut.

Askush nuk do të kujdeset për financat tuaja, ashtu siç jeni, sapo të keni dhënë mjetet dhe njohuritë e duhura për ta bërë këtë. Forex Triple B 2.0 eshte per kontroll automatik kështu që kurrë nuk do të vendosë një tregti pa pëlqimin tuaj. Softueri ju njofton në kohë reale sapo të njihet një tregti premtuese, dhe nuk keni nevojë të analizoni tabelat për të përcaktuar nëse një sinjal tregtar është i vlefshëm. Por, ne besojmë vendimi për të klikuar "Po" duhet të jetë i juaji.

Alerter ju kursen nga orët e gjata të analizimit të tabelave dhe verifikimin e çdo konfigurimi tregtar me dorë. Ju jeni liruar nga puna e lodhshme pas skenave. Koha juaj është po aq e vlefshme si të ardhurat tuaja, kështu që ne e bëmë deklaratën tonë të misionit automatizoni 95% të punës për ty. Një minutë për ekzekutimin e një tregtie sapo të pranoni një paralajmërim, është e barabartë me të paktën një orë të analizimit të tabelave që presin për këtë konfigurim tregtar.

Çdo individ ka një vizion të ndryshëm të një sistemi të përsosur tregtar. Kjo është arsyeja pse Vladimir ka programuar një panel të personalizimit në Forex Triple B 2.0 kështu që ju mund të vendosni saktësisht se si dhe kur doni të tregtoni.

Forex Triple B - Si të merrni akses në këtë softuer fitimprurës të tregtimit Forex

Ekzistojnë dy mënyra që ju mund të përdorni Forex Triple B 2.0. Ju ose mund ta blini atë për çmimin e listuar në këtë faqe, ose mund të regjistroheni (dhe të financoni) një llogari brokerimi me një nga ndërmjetësit tanë të preferuar.

  • OPTION #1: BËRË NJË BLERJE - Ky është një opsion i njohur për tregtarët që tashmë kanë llogari tregtare ose që nuk janë në gjendje të hapin një llogari në një nga ndërmjetësit tanë të listuar për shkak të kufizimeve ligjore, si vendi i banimit. Disa ndërmjetës nuk lejojnë që qytetarët e SH.B.A.-së, të regjistrohen për një llogari. Kjo është arsyeja pse ju gjithmonë mund ta blini softuerin përmes PayPal ose një karte krediti / debiti dhe ta shkarkoni atë menjëherë.
  • OPTION #2: HAPJA E NJË LLOGARI - Për tregtarët të cilët nuk dëshirojnë të shpenzojnë para për të marrë këtë produkt, një opsion i njohur është hapja dhe financimi i një llogarie brokerimi me një nga ndërmjetësit e preferuar. Nuk ka absolutisht asnjë kosto për ju dhe ju do të merrni softuerin sa më shpejt që llogaria të financohet.

E RËNDËSISHME: Të gjitha të dhënat tregtare në Forex Triple B 2.0 Faqja e internetit është në kohë reale dhe plotësisht transparente.

Politika e rimbursimit: Shitësi siguron ditë garanci për paratë e 45. Nëse softueri forex dështoi vetëm kontaktoni shitësin me email dhe ai do t'ju dërgojë të gjitha paratë tuaja!

Forex Triple B 2.0 është në dispozicion me çmim të pabesueshëm, pra vetëm 297 dollarë. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizito faqen zyrtare të B Forex Triple

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet