Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
Michael Sommer
vjet 3 më parë

KONTROLLI FOREX EA - KVSHILLUES FITIMI FX EKSPERT - DHJETOR 2017 UPDATUESE OFERTA SPECIALE E KRISHTINVE - 15% ulje I dashur koleg tregtar Forex, LAJME! Të dy versionet Forex inControl EA janë në dispozicion me çmim të zbritur tani! Merrni më shumë informacion dhe shpërblime këtu: https://www.bestforexeas.com/forex-incontrol-ea-review/ Forex inControl EA është një Këshilltar Ekspert FX shumë fitimprurës dhe një sistem tregtar i automatizuar 100% i zhvilluar nga tregtarët profesionistë që duan t'ju shohin të ketë sukses! Kjo Forex EA bazohet në strategji të ndryshme tregtare dhe fiton fitim në 4 çifte monedhash. Robot Forex gjithmonë përdor StopLoss, i cili përcakton rrezikun maksimal për çdo tregti. Gjithashtu, ekziston një... Lexo më shumë "