Forex Gump EA Rishikimi

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Forex Gump Expert Këshilltar dhe FX Trading Robot - Best Forex EA's 2021

Forex Gump EA

Çmimi: 199 € (Paketa STANDARD me 1 LLOGARI REAL & 1 LLOGARI DEMO, UPDATA FALAS dhe MBIKQYRJA)
Palë të monedhës: AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY
Afati: M1

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Ka paketa 2 të ndryshme të Forex Gump Expert Advisor në dispozicion tani:

- STANDARDI: 1 Llogari REAL & 1 DEMO - Azhurnime falas dhe mbështetje miqësore - Çmimi i rregullt: 199 €
- PREMIUM: 3 Llogari DEMO REALE & TL PALUAJTUARA - Përditësime dhe mbështetje falas - Çmimi i rregullt: 399 €

Të përfshira në këto paketa janë përcaktimet e 3: Vendosja e ulët e rrezikut, Vendosja e rrezikut të mesëm, Vendosja e rrezikut të lartë

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Forex Gump EA - Deklarata e Llogarisë Live

Rishikimi i Forex Gump EA - Këshilltar ekspert fitimprurës për Metatrader 4

Forex Gump EA është shumë fitimprurës dhe plotësisht i automatizuar Ekspert këshilltar FX për të dy fillestar dhe pro. Zhvilluesit e kësaj Forex Robot kanë punuar shumë për vite me radhë, për të qenë në gjendje të krijojnë këtë algoritëm tregtar.

Ky Këshilltar i Ekspertëve është aktualisht një nga zgjidhjet më të mira të automatizuara të tregtimit Forex në treg dhe i dizajnuar për të dhënë kthime të larta. Sidoqoftë, me kthime të larta vjen rreziku i lartë dhe ne rekomandojmë që të tërhiqni fitimet rregullisht ose të zhvendosni fitimet në një llogari tjetër tregtare.

Forex Gump EA përfshin rrjete nervore dhe të mësuarit thellë, drejtimin në platformën tuaj tregtare Metatrader 4 (MT4) vendosjen, menaxhimin dhe mbylljen e tregtisë. Zhvilluesit aplikuan disa tregues dhe filtra të nivelit të lartë për të ndërtuar tregun Forex Gump EA dhe gjithashtu testuan softuerin përpara nisjes në treg, për rezultat maksimal.

FX Robot ka një normë shumë të lartë fitore AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDKAD, USDCHF USDJPY çifte duke përdorur kuadrin 1 minutë.

Kjo unik Forex Gump EA u zhvillua nga një ekip ekspertësh tregtarësh që duan të shohin suksesin tënd!

nuk janë të njohur me Forex Trading?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e Forex Gump EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Forex Gump EA Review - Këshilltar i Ekspertëve shumë fitimprurës për Metatrader 4 (MT4) Platforma dhe Roboti Reliable Trading FX Krijuar nga Andre Ragner

A nuk e keni dëgjuar për Robotët FX Trading Para?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e Forex Gump EA është e gjitha për Isshtë një strategji e automatizuar Forex dhe një sistem analitik i programuar që ju lejon të rrini të qetë, të relaksoheni dhe thjesht të shikoni Robotin FX Trading të bëjë hilen e tij. Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

EA qëndron dhe funksionon 24/5 duke kërkuar mundësi tregtare fitimprurëse. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni asnjë tregti të vetme fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, EA është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

Forex Gump EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

Forex Gump EA është shumë fitimprurës dhe i besueshëm Këshilltar Forex Ekspert përdorim modës një qiri Lajme Filter.

Roboti FX punon AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDKAD, USDCHF USDJPY çiftet e valutave në të njëjtën kohë. Takeprofit i secilës porosi është gjithmonë unike, Këshilltari i Ekspertëve e rregullon atë me situatën aktuale në Tregun FX.

Forex Gump EA është i pajtueshëm me të gjithë ndërmjetësit e Metatrader 4 (MT4), si dhe me ndërmjetësit që përdorin përmbushjen e porosive të tipit ECN. Ky Këshilltar i Ekspertëve Forex kërkon një bilanc jo më pak se 4,000 USD ose ekuivalentin e tij në cent (40 $).

Politika e rimbursimit: Shitësi siguron ditë garanci për paratë e 30. Për të aplikuar për rimbursim ju duhet të dërgoni deklaratën tuaj të llogarisë live të historikut të tregtimit të ditëve 20 duke përdorur Forex Gump EA. Nëse bilanci i llogarisë suaj është në humbje atëherë shitësi do të lëshojë rimbursim. Deklarata juaj duhet të jetë e vlefshme. Shitësi ka të drejtë të pranojë ose të refuzojë kërkesën për rimbursim.

Ne fuqimisht ju rekomandojmë që të veproni me një llogari demo përpara se të tregtoni me para të vërteta. Kjo do t'ju ndihmojë të njiheni me mënyrën se si funksionon Forex Gump para se të zotëroni fonde të vërteta për një llogari të parave reale.

Forex Gump EA është menjëherë në dispozicion me një çmim të pabesueshëm, dmth vetëm 199 €. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizitoni faqen zyrtare të internetit të Forex Gump EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Forex Gump EA - Deklarata e Llogarisë Live

Forex Gump EA - Rezultatet e Tregtisë Live Trading Duke përdorur AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e Valutë - Real Stats Added 2018

Forex Gump Expert Advisor - Rezultatet e Llogarisë Tregtare Duke përdorur AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e Valutë - Real Stats Added 2018

Forex Gump Robot - Rezultatet e Tregimit të Llogarive Live duke përdorur AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e Valutë - Real Stats Added 2018

Forex Gump Bot - Rezultatet e Tregjeve të Llogarive Live duke përdorur AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e Valutë - Real Stats Added 2018

Data e fillimit: Shtator 10, 2018

Jetojnë broker: FXOpen


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

Forex Gump EA - Deklarata e llogarisë demo

Forex Gump EA - Rezultatet e testimit të llogarive demo duke përdorur AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e monedhës - Stats Added 2020

Forex Gump Expert Advisor - Rezultatet e Testimit të Llogarisë së Demo-ve duke përdorur AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e Valutë - Stats Added 2020

Robot Forex Gump - Rezultatet e Testimit të Llogarisë së Demout Duke përdorur AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e Valutë - Statistikat e Shtuara 2020

Forex Gump Bot - Rezultatet e testimit të llogarive demo duke përdorur AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Çiftet e monedhës - Stats Added 2020

Data e fillimit: Dhjetor 7, 2020

ndërmjetësi Demo: IC Tregjet

Vizitoni faqen zyrtare të internetit të Forex Gump EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
7 Comments
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
Michael Sommer
vjet 2 më parë

FOREX GUMP EA - KVSHILLUES I RI FITIMTAR I FX EKSPERTIT PPR AZHURIM TER PERFORMANCS METATRADER 4: + 189.5% KTHIM MUJOR (Llogaria reale e parave!) I dashur koleg tregtar Forex, LAJME! Forex Gump EA - Këshilltar ekspert shumë i dobishëm FX për Metatrader 4 (MT4) Lëshuar Merrni më shumë informacion dhe bonuse këtu: https://www.bestforexeas.com/forex-gump-ea-review/ Forex Gump EA është një shumë fitimprurës dhe plotësisht automatizuar FX Expert Këshilltar për fillestar dhe pro. Zhvilluesit e këtij Robot Forex kanë punuar shumë për vite, për të qenë në gjendje të krijojnë këtë algoritëm tregtar. Ky Këshilltar i ekspertëve aktualisht nuk është një nga zgjidhjet më të mira të automatizuara të tregtimit të Forex në treg dhe... Lexo më shumë "

michael
michael
vjet 2 më parë

hi ka forex gump kanë një profil të verifikuar myfx?

Alin
Alin
vjet 2 më parë

Përshëndetje, e dini nëse gump Forex ka ndonjë vlerë të paravendosur për secilën monedhë apo është një për të gjithë? (cilësimet individuale për secilën monedhë, për sigurinë dhe optimizimin e vlerave)

Abe
Abe
vjet 2 më parë

A është çmimi i € 199 një pagesë mujore ose një pagesë një herë?