Rishikimi Forex EA Flex

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Forex Këshilltar Flex Ekspert Dhe Robot FX Trading - 2021 mirë Forex EA

Forex Flex EA

Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Palë të monedhës: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY janë testuar)
Afati: Çdo (H1 ose H4 janë të mira për secilën nga strategjitë e ndërtuara)

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 67% ulje - Përdorni KODIN E KUPONIT: FLEX67OFF

Ekzistojnë paketa 3 të ndryshme të Forex Flex Expert Advisor në dispozicion tani:

1) FLEX EA x1 MT4: 1 Licencë Llogaria LIVE për MT4, Llogari DEMO të Pafund, Të gjitha Strategjitë, Çmimi i Rregullt: 1,212 $
2) FLEX EA x1 MT5: 1 Licencë Llogaria LIVE për MT5, Llogari DEMO të Pafund, Të gjitha Strategjitë, Çmimi i Rregullt: 1,212 $
3) FLEX EA x2 MT4 + MT5: 2 licenca për MT4 / MT5, llogari të pakufizuara DEMO, të përfshira të gjitha strategjitë / skedarët, qasje e plotë në forume private, qasje në mbrojtjen e korresponduar të mbrojtjes ekonomike, çmim i rregullt: $ 1,800

UPDATE: 3 Strategji të reja tregtare fitimprurëse të lëshuara me Forex Flex EA v4.95

Tani mbështesin të dy platformat Metatrader 4 (MT4) dhe Metatrader 5 (MT5)!

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Forex Flex EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Rishikimi i Forex Flex EA - Këshilltari më i Avancuar i Ekspertëve FX

Forex EA Flex punon absolutisht automatikisht. Logjika tregtare është se Përvoja Forext Këshilltar gjen drejtimin më të mundshëm të trendit për 2 ditët e ardhshme dhe hap rendin e nevojshëm në kohën e specifikuar. Llogaritjet e sinjaleve bazohen në treguesit dhe matematikën. Si rezultat jep ky sistem FX më shumë se 90% e tregton të fitojë.

La Forex EA Flex përdor një teknologji inovative të sapo zhvilluar, përfshirë "Tregtitë Virtuale". Ta themi thjesht, këshilltari ekspert hap tregti virtuale në sfond. EA monitoron vazhdimisht tregun FX në mënyrë që të gjejë pikën perfekte të hyrjes. Në këtë pikë Forex Robot Do të hapë tregti reale.

Asnjë sistem i automatizuar atje nuk funksionon afatgjatë pa cilësime të përditësuara. Kjo unike Forex EA përmban një Sistemin e përditësimit automatik. kështu që të jeni të sigurt që kopja juaj është gjithnjë e azhurnuar me cilësimet më të mira për kushtet aktuale të tregut.

Fakti më i rëndësishëm është se Forex EA Flex është shumë e lehtë për tu instaluar: literalshtë fjalë për fjalë një çështje e bashkëngjitjes në një tabelë, zgjedhja e strategjisë nga një listë zbritëse dhe klikimi në rregull, kjo është e gjitha!

Ju mund të përfitoni Strategjitë tregtare 12 të seleksionueshme, Filtrat e lajmeve dhe kohës, Feature Money Management dhe Anëtarët aktiv vetëm forum.

kjo Ekspert këshilltar FX është shumë e thjeshtë për t’u instaluar. Nëse dëshironi të ndryshoni parametrat mund ta bëni pa probleme.

La Forex EA Flex është krijuar nga tregtarë profesionistë të cilët dëshirojnë t'ju shohin të suksesshëm!

Forex Flex EA - A nuk njiheni me tregtinë me valutë?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e Forex EA Flex dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Forex Flex EA Rishikimi - Më të avancuar dhe këshilltar Inteligjente Ekspert dhe fitimprurës Robot FX Trading për Metatrader 4 (MT4) Duke përfshirë EA lidhen Hedge

Forex Flex EA - A nuk keni dëgjuar më parë për robotët e tregtimit Forex?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e Forex EA Flex është e gjitha për Isshtë një strategji e automatizuar Forex që ju lejon të rrini ulur, të relaksoheni dhe thjesht shikoni Robotin FX Trading të bëjë hilen e tij. Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

La Forex EA Flex qëndron në funksion dhe 24/5 në kërkim të mundësive fitimprurëse të këmbimit dhe goditje kur mund të pritet fitim. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, Forex EA Flex është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

Forex Flex EA - Më shumë fakte rreth këtij këshilltari ekspert fitimprurës të FX

 • Thjeshtësi

  Gati për të dalë nga cilësimet e kutisë, thjesht futni dhe luani. Shtë fjalë për fjalë ta bashkëngjitni atë në një tabelë, duke zgjedhur strategjinë që dëshironi të përdorni nga një listë drop-down dhe duke klikuar OK, kjo është ajo!

  Punon më së miri EURUSD, GBPUSD, GBPCHF, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF USDJPY palë, por mund të tregtohen në pothuajse çdo tabelë. Ka disa çifte që ne rekomandojmë të shmangni në udhëzuesin e konfigurimit.

  Skedarët e optimizuar të SET, Mos u mërzitni nga qindra e cilësimeve unike në dispozicion në Forex EA Flex. Skedarët SET mjaft të optimizuar marrin strategjitë e ndërtuara një hap më tej kështu që të mos keni nevojë të kaloni kohën tuaj të çmuar duke rregulluar. Shkarkoni një skedar SET nga zona e anëtarëve, ngarkojeni atë në Flex (aq thjeshtë sa të klikoni Skedarin -> Hapur) dhe mbaroni!

  Juaj Forex EA Flex tani do të ngarkojë të gjitha cilësimet e duhura nga ai skedar SET. Jo vetëm që ka skedarë SET mjaft të optimizuar në zonën e anëtarëve. Ka edhe disa interpretues shumë të fortë të ndarë nga shumë anëtarë të forumit me shumë diskutime dhe ndihma të ofruara.

 • Community

  EA vetëm në treg që ofron një të pa filtruar Anëtarët aktiv vetëm Forumit që të gjithë të ndajnë, diskutojnë, stuhinë dhe të ndihmojnë njëri-tjetrin. Asnjë shitës tjetër i EA nuk ka besim të sigurojë një mjet kaq të vlefshëm për klientët e tij.

 • Mbështetja e klientit

  Steve e vendosi këtë si një element kryesor të Forex EA Flex sepse jo vetëm që është zhvilluesi, ai gjithashtu është mbështetja e klientit. Do të flisni drejtpërdrejt me personin që kodon EA dhe e njeh atë brenda jashtë, jo ndonjë përfaqësues të punësuar që di vetëm bazat. Ai u përgjigjet të gjithëve dhe shumë prej tipareve që shihni Forex EA Flex sot janë tiparet e kërkuara nga klientët gjatë 7 viteve të fundit.

 • Saktësi

  Monitorimi i tregut të ri Teknologjia e Tregtisë Virtuale sjell pikat e hyrjes precize me asnjë tregues nuk mund të konkurrojë. Parametrat e paracaktuar do të përdorin 6 tregti virtuale për palë monedhe për të monitoruar kushtet e tregut. Ulja e këtij numri do të rezultojë në pika më pak të sakta të hyrjes, por frekuencë më të lartë tregtare. Rritja e këtij numri do të bëjë të kundërtën. Kur zhvendoset tregu, ky është një nga cilësimet kryesore që përfundojmë në ndryshim. Nëse dhe kur kjo ndodh, ekipi mbështetës do të dërgojë njoftime automatike për azhurnim për të gjithë, kështu që nuk do të mbeteni kurrë pas.

 • Fleksibiliteti

  Forex EA Flex mund të vendoset për të tregtuar pothuajse për çdo strategji tregtare të imagjinueshme. Të dy anëtarët do të përfshijnë të gjitha 12 strategji unike tregtare që mund të futni dhe luani me një klik të miut.

Rishikimi Forex Flex EA - Ky këshilltar fitues i FX dhe robot i besueshëm Forex ofron 12 strategji të ndryshme tregtare

Forex Flex EA - Karakteristikat kryesore

 • Menaxhimi i parave

  Rregullon madhësitë e shumë bazuar në bilancin e llogarisë automatikisht, edhe kur rritet.

 • Lajme Filter

  Shmangni çdo gjë dhe të gjitha ngjarje të reja me ndikim të lartë me numrin e 'xx' të minutave. Shumë i konfigurueshëm mund ta fikni ose shmangni lajmet për aq minuta / orë para / pas sa të doni.

 • Trajtimi i kapitalit TP

  Një nga metodat kryesore të përfitimit të Forex EA Flex. Kjo nuk kërkon një TP fizik të bazuar në çdo tregti, përkundrazi ndjek të gjitha tregtitë nga secila palë në një "shportë", dhe kur një shportë arrin një përqindje të paracaktuar, kjo do të shkaktojë që kjo EquityTrailTP të fillojë, duke u mbyllur në gjysmë fitimi dhe ai do të fillojë ta zvarritë atë me potencialin e bërjes së shumë më tepër sesa do të imagjinonit, duke ruajtur mbrojtjen e sigurt të mos humbjes kurrë sapo TP të kyçet. Ky është një tipar shumë i fuqishëm që disa klientë do të blejnë vetëm për të tregtoni manualisht dhe vetëm kjo veçori kontrollon fitimet e tyre të marrjes.

 • DD Stoploss

  Një dështim i sigurt, vendosni një përqindje të bilancit të llogarisë tuaj për të mbyllur të gjitha tregtitë në një përqindje të caktuar tërheqjeje në një skenar të rastit më të keq.

 • Filtrat e sesionit

  Vendosni nëse doni të tregtoni 24/5, ose të shmangni seanca të caktuara si Azia, New York ose Londra.

 • treguesit

  Kryqe EMA, TDI, Mbështetje dhe Rezistencë, Bollinger Bands, ADR, Stochastic, RSi, madhësi të Qirinjve, Momentum, dhe më shumë. Të gjithë këta tregues mund të ndizen / çaktivizohen në mënyrë të pavarur dhe të konfigurohen shumë.

 • Mbylljet e treguesve

  Tregtimet e mbyllura bazuar në konfigurimin e treguesve, dëshironi të mbyllni në një kryq EMA? Nuk ka problem Mbyll kur RSi arrin një nivel të caktuar? edhe me shume!

 • Filtrat e kohës

  Shmangni periudha të caktuara të ditës ose ditë të caktuara të javës.

 • Mbrojtës

  Edaktivizohet si parazgjedhje por i disponueshëm me shumë mundësi konfigurimi në këshilla të gishtit. Kjo nuk përdoret nga shumë skedarë strategjie / SET pasi jo të gjithë agjentët lejojnë mbrojtje, por është në dispozicion brenda Forex EA Flex për ata që e dëshirojnë atë.

 • Fsheh nga ndërmjetësi

  Mos dëshironi që ndërmjetësi juaj Forex të dijë se si bëni tregti, përdorni këtë veçori.

 • Filtrat e valutës

  Kjo do të kufizojë ekspozimin tuaj ndaj monedhave specifike. Për shembull, ajo do të kufizojë atë numër maksimal të çifteve të USD për të qenë në gjendje të tregtisë në të njëjtën kohë në 2 nga default, por kjo mund të ndryshohet në çfarëdo që dëshironi.

 • Shumë më tepër

  Këto janë vetëm "disa" nga tiparet kryesore të Forex EA Flex për t'ju dhënë një ide se cilat do të jenë në majat e gishtit tuaj prapa skenave këtu.

Përditësimi i Forex Flex EA - Hedge EA e Re e Lidhur e Lëshuar

Steve dhe ekipi i tij zhvillues më në fund kanë liruar Lidhen Hedge EA. Kjo Ekspert këshilltar FX përdor një teknologji të re hedging të lidhur dhe tregon rezultate shumë fitimprurëse dhe të besueshme tregtare.

Çfarë është mbrojtja e ndërlidhur?

Tregon një palë dhe përdor një çift tjetër që lëviz në një mënyrë të ngjashme për të mbrojtur pozicionin tënd.

Një shembull i korrelacion pozitiv është AUDUSD dhe NZDUSD që do të thotë se zakonisht lëvizin së bashku lart e poshtë.

A korrelacion negativ është kur dy palë në drejtime të kundërta të njëra-tjetrës mbi një bazë të qëndrueshme.

Një shembull i mirë është USDCHF dhe EURUSD.

Si funksionon mbrojtja e ndërlidhur?

E ndërtuar për të bërë çdo gjë Forex EA Flex mund të bëjë, por me mundësi për të mbrojtur në një mënyrë të ndërlidhur i detyruarose natyrisht.

I detyruar do të thotë nëse një palë tregton, palë e caktuar e partnerit të saj të caktuar do të detyrohet të tregtisë po ashtu në të njëjtën kohë.

natyrisht do të thotë dy palë të ndërlidhura partnere nuk mund të tregtojnë së bashku nëse të dyja kanë goditur pikat e tyre të hyrjes natyrisht. Dikush mund të goditet pa tjetrën, që do të thotë se do të tregtonte vetë.

Mundësitë janë të pafundme këtu. Ju mund ta vendosni atë për të tregtuar si çdo strategji origjinale ose për të përdorur cilësimet tuaja.

Forex Flex EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

Forex EA Flex tregton në orë të caktuara, analizon dhe përcakton drejtimin e çmimit për disa orë ose ditë të ardhshme. Gjithashtu ky këshilltar ekspert ju lejon të tregtoni me rreziqe të specifikuara dhe përfitim të dëshirueshëm. Sistemi i tregtimit fiton fitim të madh dhe hap tregti çdo ditë.

La Forex Robot është krijuar për tregtim në të gjitha çiftet e valutave. Ju mund të tregtoni me më pak se 100 dollarë në një llogari nano, ose minimumi 500 dollarë në një llogari mikro (cent).

Kur blini këtë robot Forex, ju po bashkoheni në një grup. Ju po bashkoheni me një grup të vogël tregtarësh të cilët kanë vendosur se janë gati për ndryshim dhe të gatshëm për të arritur sukses të madh në Forex.

Nuk janë shanset shumë të zymtë të dështimit me Forex EA Flex sepse krijuesit e këtij softueri tregtare garantojnë një më shumë se 90% e suksesit dhe gjithashtu do të japë rezultate të verifikuar.

Përditësimi i Forex Flex EA - Lëshohet versioni i ri i këtij këshilltari ekspert të FX për Metatrader 5 (MT5)

Ne jemi krenar që shpallim versionin e ri të Flex Flex EA për Metatrader 5 (MT5)!

Steve iu deshën 300+ orë për ta kthyer atë nga MT4 në MT5, por vjen me disa përmirësime të mëdha!

Ky azhurnim është falas për të gjithë përdoruesit që kanë paketën x2, paketën ose azhurnimin e Correlated Hedge, ose paketën Diamond!

Karakteristikat kryesore të versionit të ri Forex Flex EA për Metatrader 5 (MT5)

 • Statusi

  Nëse Forex EA Flex është konfiguruar saktë dhe gati për tregti. Nëse kjo është e kuqe dhe jo e gjelbër, kjo do të tregojë gabimin pse Forex EA Flex nuk është i gatshëm për tregti. P.sh EndingTradeDay shkaktohet, AutoTrading është çaktivizuar, tregtimi i automatizuar nuk lejohet etj.

 • TP

  Kjo automatikisht do të ndryshojë bazuar në parametrat tuaj të TP. Në përgjithësi, shumica e skedarëve SET janë duke përdorur EquityTrail. Kur të aktivizohet, do të shihni ndryshimin e parë të vlerës 0.00% në SL, dhe jeshile e mesme 0.00% do të jetë fitimi aktual, dhe vlera e fundit do të jetë TP e lartë. Në thelb punon në të njëjtën mënyrë si MT4, por vizualisht ndryshon dhe përshtatet me TP të tjerë që mund të ndërhyjnë në EquityTrail. Sikur nëse vendosni PCT Lundrues TP poshtë EquityTrail, ai do ta shohë atë dhe do të tregojë TP tuaj si TCT P Floating në vend të EquityTrail.

 • Filtrat / Treguesit e Tregtisë

  Ky është ndryshimi më i madh vizualisht dhe një nga gjërat që kërkoi më shumë kohë për t'u përfunduar. Çdo tregues që ndizni, do të shfaqet këtu. Çdo gjë që është e gjelbër do të thotë e gatshme për të tregtuar. Ju do të shihni se UseRSi ka një shitje të gjelbër, që do të thotë se çmimi është në një zonë të blerë shumë dhe të gatshëm për t'u shitur. Sidoqoftë Forex EA Flex akoma nuk do të tregtojë sepse PinPatterns është gjithashtu aktiv por të dy blerjet dhe shitjet janë gri që do të thotë se nuk është gati. Sapo PinPatterns Sell të bëhet e gjelbër, dhe duke supozuar se gjithçka tjetër është akoma e gjelbër, atëherë ajo do të tregtonte, por vetëm nëse nuk ka ndonjë lajm të madh kohët e fundit ose në hyrje (nëse keni filtrin e lajmeve të ndezur). Kjo do të jetë e vërtetë edhe për VirtualTrading ku do të tregojë numrat e saktësisë që jeni mësuar. Por kjo strategji e veçantë nuk përdor VirtualTrading siç mund ta shihni. Steve planifikon ta zbatojë këtë në MT4 gjatë javëve të ardhshme!

 • Lajme Filter

  Steve duhej të zhvillonte një filtër lajmi nga e para për MT5, por përfundoi të ishte një gjë shumë e mirë. Jo vetëm që nuk kërkon më një skedar tregues siç e ka të integruar Forex EA Flex MT5, por gjithashtu mund të testohet përsëri! Ai tërheq kalendarin direkt nga MT5 dhe e ruan atë në një csv për secilën palë të monedhës. Por mënyra e vetme për ta bërë atë është të bashkëngjitni Forex EA Flex në një tabelë të drejtpërdrejtë. Dhe vendosni datën Starting në të paktën një muaj para se të doni të filloni testimin e rikthimit. Më pas do të shkarkojë të gjitha lajmet për atë palë monedhe nga ajo datë fillimi deri në CSV. Dhe pastaj kur të bëni një provë të kthimit, do të kërkojë .csv dhe do të lexojë të gjitha lajmet prej tij gjatë kthimit të testimit. Shënim: nëse nuk jeni duke rikontrolluar, ju nuk keni nevojë për të redaktuar StartingDate, ajo automatikisht do të tërheqë lajmet nga koha aktuale në përputhje me rrethanat.

Ekzistojnë gjithashtu azhurnime të panumërta të performancës që u zbatuan dhe / ose u fituan në mënyrë të natyrshme, dhe me shumë më të lartë aftësitë e riprovimit e MT5 duke qenë me shumë fije me filtrin e lajmeve, prisni disa skedarë emocionues të rinj që vijnë në rrugën tuaj për 2021!

E RANTNDSISHME: Skedarët MT4 SET janë të pajtueshëm me MT5 dhe këtu përfshihet një skedar i ri MT5 SET!

Rishikimi i Forex Flex EA - Këshilltari ekspert fitimprurës i FX dhe robot i besueshëm i tregtimit Forex është tani në dispozicion për Metatrader 4 (MT4) dhe Metatrader 5 (MT5)

Politika e rimbursimit: 30 ditë garanci para mbrapa me prova të rezultateve të dobëta.

Forex EA Flex është menjëherë në dispozicion në çmim të pabesueshme, pra vetëm 399.96 $. Pra, mos prisni për të rrëmbyer një kopje!

Vizitoni faqen zyrtare të internetit të Forex Flex EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Forex Flex EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë me Këshilltarin e Ekspertëve Forex Flex duke përdorur Strategjinë e Re Stoch RSi Close 2020 - Statistikat Reale të Shtuara Në 2020

Forex Flex EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë me Këshilltarin e Ekspertëve Forex Flex duke përdorur Strategjinë SRV - Statistikat e Shtuara në 2020

Forex Flex EA - Deklaratë e llogarisë së drejtpërdrejtë me këshilltar ekspert ekspertësh Forex duke përdorur një strategji tregtare gjysmë-rrjeti - Statistikat e vërteta të shtuara në vitin 2020

Forex Flex EA - Deklaratë e llogarisë së drejtpërdrejtë me këshilltar ekspert ekspertësh Forex duke përdorur strategji të re EMA Far Apart v3 - Statistikat e vërteta të shtuara në vitin 2020

Forex Flex EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë me Këshilltarin e Ekspertëve Forex Flex duke përdorur Cilësimet e Testit BBands - Statistikat Reale të Shtuara Në 2020

Forex Flex EA - Deklaratë e llogarisë së drejtpërdrejtë me Këshilltarin e ekspertëve Forex Flex duke përdorur Strategjinë e Re të Tregtisë 2020 - Statistikat e shtuara në 2020

Forex Flex EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë me Këshilltarin e Ekspertëve Forex Flex duke përdorur Strategjinë e Fundit të Parazgjedhur të Ditës - Statistikat Reale të Shtuara Në 2020

Forex Flex EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë me Këshilltarin e Ekspertit Forex Flex duke përdorur Cilësimet e Parazgjedhura të Kutisë - Statistikat e Shtuara në 2020


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

Forex Flex EA - Deklarata e Llogarisë Demo me Këshilltarin Ekspert të Forex Flex Duke Përdorur TDI StochTrend 2020 Strategjia e Tregtimit AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURUSD. Çiftet GBPUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY - Shtuar në 2020

Forex Flex EA - Deklaratë e llogarisë Demo Me Këshilltarin Ekspert të Flex Forex duke përdorur Tregtimin e Strategjisë Trendsurfer AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURUSD. GBPCHF, GBPUSD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY --iftet - Shtuar në 2017

Forex Flex EA - Deklaratë e Llogarisë Demo me Këshilltar të Ekspertit Forex Flex Përdorimi i Strategjisë Dinamike ADR Tregtimi AUDUSD, EURGBP, EURJPY, EURUSD. Çiftet GBPUSD, USDCAD dhe USDJPY - Shtuar në 2020

Forex Flex EA - Demo Deklarata e Llogarisë Me Forex Flex Expert Advisor Përdorimi i Strategjisë Default - Shtuar në 2013

Vizitoni faqen zyrtare të internetit të Forex Flex EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
17 Comments
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet
Michael Sommer
vjet 5 më parë

Të dashur shokë tregtarë Forex, jam i sigurt që ju jeni të vetëdijshëm për ngjarjet e fundit që ndodhën të hënën më 24 gusht 2015. Ishte një ditë katastrofike për tregtarët në të gjithë globin. Duket se shumica e përdoruesve të Forex Flex EA e arritën relativisht të padëmtuar, por unë e di që disa prej jush nuk e bënë. Shpresojmë që lëshimi v3.0 i Forex Flex EA të sigurojë mbrojtje shumë më të madhe ndaj ngjarjeve të tilla në të ardhmen. Çiftet më shqetësuese ishin EURAUD, EURCAD, EURNZD dhe USDJPY. Gjatë këtyre kohërave të pasigurta dhe të paqëndrueshme, ne do të rekomandonim që të shmangni tregtimin e atyre 3 çifteve të para ashtu siç janë... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 5 më parë

Të dashur kolegë tregtarë Forex, Versioni 3.20 i Forex Flex EA është tani në dispozicion, të cilin mund ta identifikoni dhe ta shkarkoni. Ndryshimet janë renditur më poshtë. Nëse nuk dini si ta zëvendësoni .ex4 thjesht ndiqni hapat më poshtë. Ju nuk duhet të keni probleme nëse keni tregti të hapur, thjesht sigurohuni që të zëvendësoni Forex-Flex-EA.ex4 ndërsa MT4 juaj është i mbyllur. Shkarkoni një kopje të re të skedarit .zip nga faqja juaj e anëtarëve dhe ekstraktoni atë. Hapni MT4 tuaj dhe shkoni te Skedari -> Dosja e Hapur të të Dhënave Mbyllni terminalin MT4 ndërsa zëvendësoni .ex4 Shkoni te dosja MQL4Experts dhe kopjoni / zëvendësoni... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 4 më parë

ZBRITJE E VEÇANTE E KUFIZUAR - 75% P OFFRFUNDIMI PRFUNDON N A PAS disa orë, Të dashur tregtarë të huaj Forex, Forex Flex EA është një këshilltar ekspert mjaft fitimprurës për platformën e tregtisë Metatrader 4 (MT4). https://www.bestforexeas.com/forex-flex-ea-review/ Forex Flex EA përdor një teknologji inovative të sapo zhvilluar, që përfshin "tregti virtuale". Ta themi thjesht, Forex Flex EA do të hapë tregtinë virtuale në sfond, duke i përdorur ato për të monitoruar vazhdimisht tregun për të ndihmuar në përcaktimin e pikës absolute të hyrjes së përsosur, në të cilën pikë Flex do të fillojë hapjen e tregtive të vërteta. Forex Flex EA ofron 12 strategji të ndryshme tregtare, me fitime deri në 150% në muaj! Strategjitë: - Default - Kjo është... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

PPRDITSIMI I FOREX FLEX EA - STRATEGJIA E RE E DYFISHT ED EDGED TDISR LLESUAR ZBRITJEN E VEÇANTE T KUFIZUAR - 75% P OFFRFUNDIMI P ENDRFUNDON N IN PAS disa orësh Të dashur shokë tregtarë të Forex, E RE! PPRDITSIMI I FOREX FLEX EA - LIDHET STRATEGJIA E RE E DYFISHT ED EDGED TDISR Këtu është një strategji e re Forex Flex EA për të luajtur me të. Rezultatet e hershme duken premtuese me kthime të larta dhe DD të ulët edhe duke përdorur disa çifte të rrezikshme. Ai pret që TDI të përafrohet, si dhe pjerrësia TDI të lëviz vazhdimisht në të njëjtin drejtim. Pastaj duke supozuar se nuk është brenda 15 pikave të një zone SR, ajo do të tregtojë. Dyfishi... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

FOREX FLEX EA UPDATE - STRATEGJIA E RE E KORRELUESHME E HEDGE E LIRUAR P URDORIMIN E PERFORMANCS: + 77.8% KTHIM MUJOR (TREGTIMI REAL!) ZBritje SPECIALE E KUFIZUAR - 67% ulje përfundon në disa orë të dashur tregtarë të huaj Forex, E RE! FOREX FLEX EA UPDATE - LIDHET STRATEGJIA E RE E KORRELUESHME E HEDGE https://www.bestforexeas.com/forex-flex-ea-review/ Steve dhe ekipi i tij i zhvilluesit Forex Flex EA më në fund kanë lëshuar Hedge EA të Ndërlidhura. Ky Këshilltar i Ekspertëve FX përdor një teknologji të re mbrojtëse të korrelacionit dhe tregon rezultate shumë fitimprurëse dhe të besueshme të tregtisë. Çfarë është mbrojtja e ndërlidhur? Tregtoni një palë dhe përdorni një palë tjetër që lëviz në një mënyrë të ngjashme për të mbrojtur pozicionin tuaj. Nje shembull... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

Përditësimi i FOREX FLEX EA - PEDRMIRVSIMI I PRORMIRSIMEVE TOR KORRELUESHME FANTASTIKE PPRMIRSIMI: + 50.1% KTHIM MUJOR (TREGTIMI REAL I LLOGARIS!!) ZBRITJE E VEÇANTE E KUFIZUAR - 67% P OFFRFUNDIMI N A PAS disa orë, i dashur! FOREX FLEX EA UPDATE - PMPRMIRSIMET FANTASTIKE T C KORRELUARA HEDGE EA https://www.bestforexeas.com/forex-flex-ea-review/ Steve dhe ekipi i tij i zhvilluesit Forex Flex EA kanë bërë disa përmirësime në Hedge EA të tyre të lidhura. Ky Këshilltar i Ekspertëve FX përdor një teknologji të re mbrojtëse të korrelacionit dhe tregon rezultate shumë fitimprurëse dhe të besueshme të tregtisë. Këtu keni një llogari që ka ecur mjaft mirë, skedari i vendosur është përfshirë në zonën e anëtarëve të Forex Flex EA... Lexo më shumë "

Michael Sommer
vjet 3 më parë

Përditësimi i FOREX FLEX EA - JAVA KRYESORE E LAJMEVE DHJETOR 12 - 15, 2017 PPRDIT USIMI I PERFORMANC :S: + 73.8% KTHIM MUJOR (Llogaria reale e tregtimit) I dashur koleg tregtar Forex, Paralajmërim: Java e Lajmeve Kryesore (11 - 15 Dhjetor) Merrni më shumë informacion këtu: https: //www.myfxbook.com/forex-economic-calendar Rekomandimi: Mos tregtoni këtë javë !! Nëse ka ndonjë javë për të kapërcyer, kjo ndoshta është. Ka ngjarje kryesore të lajmeve në të vërtetë çdo monedhë këtë javë që pothuajse me siguri do të shkaktojë paqëndrueshmëri ekstreme me rritje të mëdha. E njëjta kohë vitin e kaluar shkaktoi shumë telashe me shumë prej këtyre ngjarjeve të njëjta të lajmeve. Unë tashmë kam... Lexo më shumë "

Peter Aleksandri
Peter Aleksandri
muaj 3 më parë

a do të jem në gjendje të marr paraqitjen për strategjitë që përdor ea që japin përkatësisht 8%, 12%, 15% dhe 21% (ose më lart) në bazë mujore
gjithashtu cili është kapitali i sugjeruar për të filluar?

ibrahim
ibrahim
vjet 2 më parë

hello mund të marr backtest për ekspert për të parë se si ai punon

CopyFX
CopyFX
vjet 2 më parë

A funksionon në Metatrader 5?

vizion
vizion
1 vit më parë

Cilat janë dallimet në këtë EA, tani pavarësisht nga ndryshimet e çmimeve. Cili do të sugjerohet më së shumti