fibonacci EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Shkarko Pa pagesë Fibonacci EA

fibonacci EA

fibonacci EA është e bazuar në strategjinë e modifikuar Fibonacci. Ajo punon në të gjitha afatet kohore. Këshilltar Forex Ekspert përdor të dhëna nga dy ditë më parë për të hapur pozicionin (për shembull: nëse i bashkangjitni në tabelën H1, Këshilltari i Ekspertëve përdor 48 qirinj për të marrë një vendim).

fibonacci EA nuk varet nga një kornizë kohore. Kjo EA përdor vetëm mjetet e rimarrjes Fibonacci. Ky është një Këshilltar i shkëlqyeshëm i ekspertëve për kryeqytete të mëdha dhe të vogla. Ju keni fitime të zgjuara dhe humbje të zgjuar të ndalimit (Auto TP & SL). Ju mund të shihni nivelet SL dhe TP në grafikun tuaj.

 • Anti-humbjen opsion vendosur në EA ka dy variante: Anti-humbjen 1 Anti-humbjen 2
 • Për shembull, Anti-humbjen 2 është e mirë për EURUSD. Në qoftë se pozicioni juaj është e mbyllur në humbje, Anti-humbjen 2 do të fillojë (asnjë mbrojtës).

Fibonacci EA - Parametrat e hyrjes

———— <Strategjia 1> ————

 • Përdor strategjinë 1: False / Vërtetë -> kjo është një strategji kryesore
 • Auto marrë fitim: True -> nëse është vendosur në i rremë, Ju mund të ndryshojë TP or SL manualisht të optimizuar VM
 • Auto Stop Humbja: True
 • Merrni Fitimi: 30 -> manualisht për Fitimin Automatik: False
 • Stop Humbje: 30 -> manualisht për Humbjen e Ndalimit Automatik: False
 • Anti-humbjen 1: False -> nëse është vendosur në i vërtetëNjë pozicion të hapur në paralel me tregtisë së humbjes (TP SL nivele në Anti-Humbje: ½ stoploss e tregtisë humbje = ri tp sl dhe në anti-humbje); për shembull: ne kemi disa të tregtisë humbje me 30 pips (-30 pips). Anti-humbje do të fillohet me 15 pips e SL dhe TP
 • Anti-humbjen 2: True -> hapet një pozicion anasjelltas me tregtinë e humbjeve (TP SL nivele në Anti-Humbje: ½ stoploss e tregtisë humbje = reja SL TP në anti-humbje); për shembull: ne kemi disa të tregtisë humbje me 30 pips (-30 pips). Anti-humbje do të fillohet me 15 pips e SL dhe TP
 • AL Auto Merrni Fitimi: True -> nëse është vendosur në i rremë, Ju mund të ndryshojë TP dorë për Anti-humbjen
 • AL Auto Stop Humbja: True -> nëse është vendosur në i rremë, Ju mund të ndryshojë SL dorë për Anti-humbjen
 • AL Merrni Fitimi: 30 -> manualisht për Fitimin Automatik: False (AL Merr Fitimin Automatik: False)
 • AL Stop Humbja: 30 -> manualisht për Auto Stop Los: False (Humbja Automatike e Ndalimit: False)

———— <Strategjia 2> ————

 • Përdor strategjinë 2: False / Vërtetë -> kjo është një strategji thyerëse. Kjo strategji është shumë e dobishme për tregtinë tuaj
 • Blej Max urdhërojë një Day: 1 -> porosi maksimale e blerjes për çdo ditë
 • Shitet Max urdhërojë një Day: 1 -> porosi maksimale e shitjes për çdo ditë
 • Merrni Fitimi: 50
 • Stop Humbje: 50

———— <Strategjia 3> ————

 • Përdor strategjinë 3: False / True -> kjo është një strategji e dyanshme e thyerjes. Kjo strategji është e përshtatshme për fikse prirje ditë
 • Blej Max urdhërojë një Day: 1 -> porosi maksimale e blerjes për çdo ditë
 • Shitet Max urdhërojë një Day: 1 -> porosi maksimale e shitjes për çdo ditë
 • Auto Merrni Fitimi: False / True -> nëse është vendosur në i rremë, Ju mund të ndryshojë TP or SL me dorë
 • Auto Stop Humbja: False / True -> nëse është vendosur në i rremë, Ju mund të ndryshojë TP or SL me dorë
 • Merrni Fitimi: 30
 • Stop Humbje: 30
 • Vendosja Money Management
 • Fixed Lot -> nëse (Rreziku% Lot) është vendosur në i rremë, Ju mund të ndryshojë shumë me dorë
 • Min Lot
 • Max Lot
 • Rrezik% Lot: True / False
 • Rrezik%: 0.05
 • Trade Koha Filter
 • GMT Time: True / False
 • GMT Set: -
 • Koha e nisjes: 00: 00
 • Fundi: 23: 59
 • Tregtare në të gjitha javë: ju mund të kontrollojë tregton gjatë ditëve të javës

Shkarko Pa pagesë Fibonacci VM - Këshilltar i ekspertëve Fibonacci është e bazuar në strategjinë e modifikuar Fibonacci. Ajo punon në të gjitha afatet kohore.

Fibonacci EA - Avantazhet

 • Nuk ka dallim në mes backtests, testeve demo dhe testimi i vërtetë (tregtisë afatgjatë)

fibonacci EA punon në EURUSD, GBPUSD, USDCHF, EURJPY, USDCAD, AUDUSD GOLD.

 

Shkarko Pa pagesë Fibonacci EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet