Rishikimi i Universitetit të Divergjencës

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Rishikimi i Universitetit të Divergjencës - Programi Ultimate Forex Trading Education Created by Vladimir Ribakov
Rishikimi i Universitetit të Divergjencës - Programi i Arsimit Ultimate Trading Forex

Universiteti i Divergjencës është kursi më i plotë i studimeve Forex në shtëpi, përfshirë futjen fillestare të Forex, të krijuara nga tregtari Forex dhe mentor profesional Vladimir Ribakov.

Vladimir jep gjithçka për të Divergjenca Trading, metodën e tij kryesore tregtare, bazuar në programin e tij të seminareve në mbarë botën, 3.

Është 100% në internet, në mënyrë plotësisht të disponueshme në çdo kohë, çdo vend që preferoni. Shkoni në ritmin tuaj, është krejtësisht i rregullueshëm në orarin tuaj personal.

vladimir-së Universiteti i Divergjencës programi ofron gjithçka që ju nevojitet për të pasur sukses në tregun Forex:

  • Kurset unike 6 tregtare FX
  • Mbi 25-orë të tutorial të tregtimit të videove HD
  • Vetë-provime dhe shembuj tregtarë praktikë gjatë gjithë kursit
  • Aftësi për të përfunduar kursin me ritmin tuaj, kurdo dhe kudo që të doni
  • Mjetet tregtare të personalizuara të divergjencave nuk gjenden askund tjetër
  • Plotësisht i përputhshëm me pajisjet iPhone / iPad / Android
  • Rreth angazhimit 1-ore në ditë përshtaten për të përshtatur orarin tuaj

Siç e dini, tregtarët profesionalë të Forex-it pajtohen për një gjë: Divergjenca Punon Trading!

Për t'u bërë një mjeshtër i tregut FX dhe vazhdimisht të fitoni para, hapi juaj i parë është që të zotëroni tregtinë e divergjencave. Kur të regjistroheni Universiteti i Divergjencës, ju do të jeni një makinë për bërjen e parave deri në momentin që diplomoni.

Universiteti i Divergjencës - Rreth Krijuesit, Tregtarit Profesional dhe Mentorit Vladimir Ribakov

Me mbi 11 vite të historisë profesionale tregtare Forex, Vladimir Ribakov nuk është i huaj në tregjet e monedhës. Ju mund të jeni të njohur me hyrjen e tij famëkeqe në tregjet, ku ai humbi $ 10,000 nga paratë e prindërve të tij. Por ishte dështimi fillestar që e nxiti atë të bëhej një nga tregtarët më të suksesshëm në planet.

Megjithëse ka tregtuar llogari të mëdha për fondet dhe brokerat, ai e do thjeshtësinë e tregtimit në llogarinë e tij personale. Dhe kur ai nuk është duke tregtuar për vete dhe investitorët e tij, ai merr krenari të madhe për të udhëzuar qindra studentë çdo muaj dhe duke u mundësuar atyre që të arrijnë qëllimet e tyre personale tregtare.

Kontributi i Vladimir në komunitetin forex është e dyfishtë: sistemet tregtare dhe mjetet nga njëra anë, dhe edukimi gjithëpërfshirës dhe mentorimi për tregtarët që aspirojnë nga ana tjetër. Për shkak se ai ka pasur aq shumë sukses në të dyja këto fronte, Vladimir filloi të ndante njohuritë dhe aftësitë e tij në formën e seminareve personale në të gjithë botën.

Aktualisht, Vladimir jep seminare për tregtinë e Forex rreth katër herë në vit. Megjithatë, duke i dhënë seminareve 4 gjatë gjithë ditës nuk është vetëm kohë, por thjesht nuk mund të arrijë të njëjtën sasi të studentëve si në internet.

Shuma e reagimeve mbështetëse që Vladimir dhe ekipi i tij morën nga pjesëmarrësit në seminar e nxitën atë të fillojë Universiteti i Divergjencës dhe të bëjë seminare të tij në dispozicion të pothuajse të gjithë në botë.

Ai drejton Universitetin e Divergjencës, sepse ai me të vërtetë dëshiron t'u japë të tjerëve mundësinë për të marrë lirinë e vërtetë financiare!

Rishikimi i Universitetit të Divergjencës - Ultimate Forex Trading Arsimi Divergjenca Universiteti Krijuar nga Vladimir Ribakov Ofron të gjitha mjetet e Divergjencës Trading Ju duhet të ketë sukses në tregun FX

Universiteti i Divergjencës - Rreth Programit të Edukimit Forex Trading

Tregu Forex, gjithashtu i referuar zakonisht si tregu i këmbimit valutor, është tregu më i madh në të gjithë botën. Është e hapur 24 orë në ditë, 5 ditë në javë, dhe tregton shumë më tepër se $ 5 miliardë çdo ditë.

Pra, çfarë do të thotë kjo për tregtarin mesatar të kërkuar FX?

Me një treg që është aq i madh dhe kaq i lëngshëm, do të thotë se ka shumë vend për të gjitha llojet e tregtarëve për të marrë një fetë të vogël të byrekëve dhe për të fituar para çdo ditë. Për më tepër, forex trading ofron më shumë levave se tregtia tradicionale e kapitalit.

Kjo do të thotë vetëm tregu FX ofron mundësinë për të kthyer një sasi të vogël parash në një sasi të madhe.

Natyrisht, ju duhet të dini se çfarë jeni duke bërë. Kjo është ajo ku Universiteti i Divergjencës vjen në. Ky program u mëson tregtarëve se si të bëhen fitimprurës dhe të qëndrojnë fitimprurës në të gjitha kushtet e tregut.

Universiteti i Divergjencës - Çfarë do të gjeni në këto kurse Forex

Ndoshta gjëja e parë që do të vëreni është kjo Universiteti i Divergjencës nuk po premton tregti fitimprurëse si një softuer abonim i tregtisë së paskrupullt.

Të gjitha metodat tregtare dhe softueri që premtojnë fitime të garantuara janë një mashtrim. Kjo nuk është ajo Universiteti i Divergjencës është. Qëllimi është të ofrojë studentëve çdo mjet të mundshëm që ata kanë nevojë për të patur sukses në tregje.

Megjithëse askush nuk mund të jetë fitimprurës 100% e kohës, në qoftë se tregton tuaj janë me madhësi të saktë, të gjithë ju duhet të bëni është të fitojë më shumë se 51% të kohës dhe ju do të bëni para. Disa nga tregtarët më të suksesshëm në histori kanë vetëm norma fitimi prej rreth 60%.

Pra, nuk do të gjeni ndonjë metodë magjike për t'ju kthyer në një milioner forex brenda natës në Universiteti i Divergjencës. Kjo nuk ekziston, dhe nëse dikush ju thotë se ka, ata gënjejnë.

Megjithatë, ajo që ju do të gjeni në Universitetin Divergjenca është një seri e kurseve të lehtë për t'u kuptuar që do t'ju japë shansin më të mirë të mundshëm të suksesit në tregun e Forex. 

Universiteti i Divergjencës - Si të përfitoni nga Edukimi i Forex Trading i Vladimir Ribakov

Universiteti i Divergjencës është për fillestar të plotë dhe tregtarë të avancuar! Nëse jeni të ri në treg, ju mund të merrni Kursi Fillestar që shpejt dhe me efikasitet do t'ju sjellë deri në shpejtësi. Nëse jeni tashmë një tregtar i avancuar, ju mund të kaloni kursin hyrës dhe hidheni drejt në gjërat argëtuese!

Të gjitha kurset janë në dispozicion në 100% në internet dhe mbështeten në pajisje të shumëfishta. Ju mund ta përdorni falas iPhone, iPad, pajisje Android, PC ose laptop për të përfunduar kurset në Universiteti i Divergjencës.

Mësimet dhe kurset janë të dizajnuara për t'ju dhënë arsimim më të mirë të mundshëm dhe për të kaluar çdo provim me ngjyra fluturuese. Megjithatë, nëse nuk e kaloni një provim ose provim, mund ta rikthejë atë derisa ta bëni.

Universiteti i Divergjencës ka një ekip mbështetës të përkushtuar që është në disponim në 24 / 7 për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja dhe shqetësimeve rreth kursit. Nëse jeni regjistruar në kurs, ju gjithmonë mund t'i dërgoni email Vladimir drejtpërdrejtë dhe ai do të jetë më i lumtur për t'ju përgjigjur pyetjeve tuaja tregtare.

Universiteti i Divergjencës - Si të Merrni Hyrjen në Këtë Program Unik të Edukimit Forex Trading

Ekzistojnë dy mënyra që ju mund të përdorni Universiteti i Divergjencës. Ju ose mund ta blini atë për çmimin e listuar në këtë faqe, ose mund të regjistroheni (dhe të financoni) një llogari brokerimi me një nga ndërmjetësit tanë të preferuar.

  • OPTION #1: BËRË NJË BLERJE - Ky është një opsion i njohur për tregtarët që tashmë kanë llogari tregtare ose që nuk janë në gjendje të hapin një llogari në një nga ndërmjetësit tanë të listuar për shkak të kufizimeve ligjore, si vendi i banimit. Disa ndërmjetës nuk lejojnë që qytetarët e SH.B.A.-së, të regjistrohen për një llogari. Kjo është arsyeja pse ju gjithmonë mund ta blini softuerin përmes PayPal ose një karte krediti / debiti dhe ta shkarkoni atë menjëherë.
  • OPTION #2: HAPJA E NJË LLOGARI - Për tregtarët të cilët nuk dëshirojnë të shpenzojnë para për të marrë këtë produkt, një opsion i njohur është hapja dhe financimi i një llogarie brokerimi me një nga ndërmjetësit e preferuar. Nuk ka absolutisht asnjë kosto për ju dhe ju do të merrni softuerin sa më shpejt që llogaria të financohet.

E RËNDËSISHME: Të gjitha të dhënat tregtare në Universiteti i Divergjencës Faqja e internetit është në kohë reale dhe plotësisht transparente.

Politika e rimbursimit: Universiteti i Divergjencës ofron një garanci 100% të kënaqësisë me një garanci të parave mbrapa 30 ditë.

Universiteti i Divergjencës është në dispozicion me çmim të pabesueshëm, pra vetëm 997 dollarë. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizitoni faqen zyrtare të Universitetit të Divergjencës

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet