Digger EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Shkarko Pa pagesë Digger EA

Digger EA

Digger EA është i bazuar në aftësinë e çmimeve për të lëvizur në një drejtim të caktuar gjatë ditës dhe periudha shumë të paqëndrueshme. Backtest është kryer nga 2009.

La Këshilltar Forex Ekspert llogarit vëllimin e pozicionit bazuar në situatën e tregut. Roboti tregtar mund të përdorë deri në mesataren e 4. EA nuk përdor StopLoss.

Kjo EA mund të funksionojë në dy mënyra:

 1. Mënyra konservatore (ConservativeMode = vërtetë). Në këtë mënyrë, DiggerEA nuk përdor mesataren \ grid \ martingale MM. Roboti tregtare përdor humbjen e ndaluar dhe ndalon kohën për të kontrolluar rrezikun.
 2. Mënyra agresive (ConservativeMode = false). Në këtë mënyrë, robot tregtare mund të përdorë deri në mesataren e 4. EA nuk përdor humbjen e ndaluar.

Digger EA - Monitorimi Online

Afati kohor - M15. Çifte të monedhës: EURUSD, GBPUSD, USDCAD, NZDUSD. VM mund të jetë backtested nga bare apo çdo tik-tak.

Digger EA - Parametrat

 1. StartLots - Fillimi i madhësisë së lotit. Kjo është një shumë fillestare bazë për të hapur një tregti. Ajo mund të modifikohet nga EA bazuar në një situatë tregu, por jo më shumë se dy herë.
 2. UseMM_Balance - Vlera në valutë depozite. Nëse ky opsion është vendosur (dmth. Ndryshe nga 0), atëherë lotimi fillestar llogaritet për secilën pjesë të UseMM_Balance të depozitës. Nëse vendoset në 0, atëherë lotimi fillestar është i fiksuar dhe është i barabartë me StartLots. Për shembull, nëse StartLots = 0.1 dhe UseMM_Balance = 300, kur depozita është 300, EA do të hapë një porosi të 0.1 shumë, kur depozita është 600 - 0.2 shumë, kur depozita është shumë 900 - 0.3 etj. është e nevojshme për riinvestim.
 3. StartLots% Depo - vlera fillestare e lotit në%. Kur nuk është zero, shuma fillestare llogaritet si% e depozitave, parametrat StartLots dhe UseMM_Balance injorohen. Nëse është zero, atëherë EA do të punojë me StartLots dhe UseMM_Balance.
 4. TakeProfitPip - objektivi i fitimit në pips (kuotat me shifra 4) si nga çmimi i hapur tregtar.
 5. TrailingStopPip - ndalimi i mbrapa në pips.
 6. StepPip - hap i mesatarisht në pips.
 7. Rregullo StepAuto - rregullimin automatik të hapit të mesatarizimit. Nëse StepAutoAdjust = true, atëherë vlera e hapit do të rregullohet automatikisht nga EA bazuar në luhatshmërinë intraday dhe ditore
 8. SpreadFilterPip - filtri i përhapur në pips. Nëse përhapja është më shumë se kjo vlerë, atëherë sinjali do të injorohet.
 9. Moda Konservatore - if i vërtetë, EA nuk do të përdorë elementët e mesatarizimit dhe martingale \ rrjetit. DiggerEA do të tregtisë vetëm situata të favorshme dhe do të kontrollojë rrezikun duke përdorur humbjen e ndaluar (StopLossPip) dhe ndalimin e kohës (TimeStop).
 10. PchFilter - if i vërtetë, DiggerEA do të përdorë një filtër bazuar në vendndodhjen e çmimeve në intervalin e tregtimit brenda ditës. Për ConservativeMode = true only.
 11. SignalBarSize% ATR - madhësia e trupit të shiritit të sinjalit. Për ConservativeMode = true only.
 12. Madhësia e WickS% - madhësia hije (e sipërme \ ulët për blej \ shes) e shiritit të sinjalit. Për ConservativeMode = true only.
 13. TimeStop - një numër i caktuar i shufrave pas të cilave pozicioni do të mbyllet nëse tregtia nuk arrin të marrë fitim ose të ndalojë humbjen.
 14. Humbjet teknike ndalojnë. Kur shkaktohet humbja e ndalimit, të gjitha urdhrat do të mbyllen nga EA. Nëse vendoset në 0, humbja e ndalimit është çaktivizuar.
  StopLossPip - Ndaloni humbjen në pips nga çmimi i hyrjes.  StopLossPip duhet të ketë për ConservativeMode = true.
  StopOutLevel% - niveli i marzhit të llogarisë në%, në të cilin EA do të mbyllë të gjitha pozicionet tregtare.
  EquityStopLoss% - përqindja nga kapitali fillestar. Nëse kapitali aktual bie nën EquityStopLoss%, EA do të mbyllë të gjitha tregtitë.
 15. PriorityLevel= 0… 10 Nëse këshilltarë të shumtë marrin sinjalet për të hapur një pozicion të ri njëkohësisht, pozicioni do të hapet nga EA me një Prioritet Niveli më të lartë (0 - përparësia më e lartë).
 16. MagicNumber - numri unik i porosive të EA. Për të tregtuar instrumente të shumëfishta, duhet të hapni grafikë të veçantë për çiftet e kërkuara të valutave dhe të bashkëngjitni EA në secilën prej tyre. Në këtë rast, Numrat Magjikë të të gjithë DiggerEA duhet të jenë të njëjtë. Për të zvogëluar rrezikun, vetëm një EA mund të hapë tregtinë në të njëjtën kohë. Për shembull, nëse një DiggerEA merr sinjalin e hapjes ndërsa DiggerEA tjetri tashmë ka hapur pozicionin, sinjali do të injorohet dhe pozicioni i ri nuk do të hapet.
 17. ID - identifikues unik për EA. Përdoret për kontroll më të mirë të porosive kur ekzekutoni disa nga EA-të e mia (të tilla si Digger, Miracle) me të njëjtin numër MagicNumber.

Shkarko Pa pagesë Digger VM - Digger Këshilltar i ekspertëve është i bazuar në aftësinë e çmimeve për të lëvizur në një drejtim të caktuar gjatë ditës dhe periudhave shumë të paqëndrueshme.

Digger EA - Informacion shtesë

 • Depozita minimale - 200 dollarë.
 • shumë minimale - 0.01.
 • Leva minimale - 1: 100, rekomandohet vlera më e lartë.
 • Llojet e rekomanduara të llogarive - NDD dhe ECN.
 • EA nuk kërkon optimization.

Shkarko Pa pagesë Digger EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet