Valuta e matësit të fuqisë

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Best Forex EA's | Këshilltarët e ekspertëve FX Robots - Valuta e matësit të fuqisë

Valuta e matësit të fuqisë

I dashur shoku Forex tregtar,

Valuta e matësit të fuqisë ofrohet nga

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

si një mjet i fundit kërkimor për të gjithë tregtarët e tjerë të FX.

La Valuta e matësit të fuqisë ofron një pamje të tendencave të përgjithshme në tregun e monedhës. Ai përcjell performancën e secilës prej monedhave të zgjedhura kundër një shporti të çifteve më të lëngëta duke grumbulluar lëvizjet e kurseve të këmbimit në tregues të lehtë për t'u kuptuar Forex. Kështu që çdo indeks përfaqëson një varg ndryshimesh mesatare të normave krahasuar me çmimet e mbylljes për një datë bazë fikse. Këto ndryshime, apo kthime, janë shprehur në përqindje, me vlerat e indeksit në ditën bazë të vendosur në 100%. Si pasojë, një vlerë nën 100% nënkupton një ulje në krahasim me datën bazë dhe një vlerë mbi 100% tregon një rritje.

Monedhat e disponueshme në widget janë Euro (EUR), Pound (GBP), Franga Zvicerane (CHF), Dollari Amerikan (USD) dhe Jen (JPY). Palët e përdorura në llogaritjet e një indeksi të veçantë gjithmonë përmbajnë monedhën korresponduese si monedhën bazë, edhe nëse notacioni standard e ka listuar atë të dytë. Kështu, një rritje në indeks gjithmonë tregon për forcimin e monedhës kundrejt kolegëve të saj, ndërkohë që një rënie tregon një dobësim.

Widget lejon të vendosni datën bazë të dëshiruar dhe të tregoni periudhën e kohës që do të shfaqet në chart duke zgjedhur datën e fillimit, e cila është data e vlerës së parë të treguar dhe numri i ditëve për ta ndjekur atë.

Valuta e matësit të fuqisë

Cili është sekreti për të bërë shumë para në Forex?

  • Së pari është identifikimi i monedhës që ka shansin më të madh për të vlerësuar.
  • Së dyti është identifikimi i monedhës që ka shansin më të madh të zhvlerësohet.
  • E treta është që të përputhen me këto dy monedha.

Problemi i parë - A e vlerësoi apo zhvlerësoi dollari amerikan këtë vit? Ka shumë të ngjarë që ne nuk do të ishim në gjendje t'i përgjigjeshim kësaj pyetjeje, sepse mund të kishte vlerësuar kundër Euro dhe Jen japonez, por mund të ishte zhvlerësuar kundër Pound Britanik.

Problemi i dytë - Nëse ne e dimë tashmë të kaluarën duke pasur të dhëna për termin e fundit, dhe ne ende nuk mund të themi se cila monedhë Forex ishte më e fortë dhe cila monedhë Forex ishte më e dobët, atëherë si në botë mund të përpiqemi të parashikojmë edhe të ardhmen që nuk ka te dhena akoma?

Zgjidhja - Ky matës i thjeshtë i forcimit të monedhës nuk mund të parashikojë të ardhmen, por të paktën mund të na ndihmojë të vizualizojmë të kaluarën. Shirita horizontale gri (ose niveli 100) paraqet pozicionin neutral. Shumica e këtij niveli janë duke vlerësuar, dhe anasjelltas, monedhat më poshtë janë ato nënçmuese.

Merrni më shumë informacion dhe lexoni tonë Forex Top News tani!

Për suksesin tuaj tregtare,

Michael Sommer

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX