Rishikimi BF Scalper PRO EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 237 dollarë (çmim i zbritur për Forex Gold Investor EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 60 dollarë zbritje - ÇMIMI I RREGULLT: 297 dollarë

Përbashkët me ari Forex

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Këshilltar eksperti BF Scalper PRO dhe robot tregtar i FX - 2021 më i mirë i Forex EA

BF Scalper PRO EA

Çmimi: $137 (Discounted Price for BF Scalper PRO EA, 1 REAL & 3 DEMO ACCOUNTS, FREE UPDATES & SUPPORT)
Palë të monedhës: GBPUSD, EURUSD, EURCHF, EURAUD, EURCAD, GBPCAD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY
Afati: M15

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - 30% ulje - ÇMIMI I RREGULLT: 197 $

BF Scalper PRO EA është gati për kushtet e tregut 2021! Ju merrni një produkt të azhurnuar dhe të gatshëm për t'u përdorur!

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

BF Scalper PRO EA - Deklaratë e Llogarisë Drejtpërdrejt

Rishikimi i BF Scalper PRO EA - Një nga këshilltarët më të suksesshëm të ekspertëve Forex

BF Scalper PRO EA është një i fuqishëm dhe plotësisht i automatizuar Ekspert këshilltar FX që është krijuar për të maksimizuar fitimet tuaja. Ky është versioni profesional i shumë falas popullor BF Scalper EA. Krijuesit kanë zbatuar shumë karakteristika të reja shtesë   sistemet në këtë Versioni PRO për të të përmirësojë performancën e saj të përgjithshme.

La Këshilltar Forex Ekspert për platformën tregtare Metatrader 4 (MT4) mund të funksionojë GBPUSD, EURUSD, EURCHF, EURAUD, EURCAD, GBPCAD, USDCAD, USDCHF USDJPY palë monedhe duke përdorur kornizën kohore 15 minuta.

kjo Forex Robot Është zhvilluar nga një ekip ekspertësh për të siguruar që ajo është zgjidhja e përsosur tregtare për ju. Këtu janë karakteristikat më të rëndësishme të këtij këshilltari ekspertësh Forex Expert:

 • Logjikë tregtare e fortë, e pastër dhe e thjeshtë
 • Nivelet e arsyeshme të TP dhe SL - plus algoritmi i ri i bazuar në ATR
 • Nxjerrja e ulët
 • Performanca e ngurta 18-vjeçare backtest
 • Palë të shumta të monedhës mbështesin
 • Filter i Lajmeve të Avancuara
 • Filtri i paqëndrueshmërisë
 • Logjikë e re, e përmirësuar, shumë efektive e daljes
 • Sistemi i njoftimit me postë elektronike dhe shtypje
 • Sistemi i daljeve të së Premtes
 • Sistemi i Rrjetit (opsional)

Kjo do të thotë që ju të merrni jo vetëm sistemin më të mirë sot, por edhe sistemi më i mirë që shkon përpara. Përditësimet e reja ju dërgohen sapo të jenë gati. Kjo do të sigurojë që BF Scalper PRO EA mban në dhënien e ju më të mirë të rezultateve kohë pas kohe pas kohe.

BF Scalper PRO EA është zhvilluar nga një ekip ekspertësh të tregtarëve profesionale që duan të shohin të ketë sukses!

BF Scalper PRO EA - A nuk jeni i njohur me tregtinë në Forex?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e BF Scalper PRO EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Rishikimi BF Scalper PRO EA - BF Scalper PRO është një nga këshilltarët më të suksesshëm të ekspertëve Forex për platformën Metatrader 4 (MT4) dhe robotët e besueshëm të tregtimit FX të krijuar nga FXAutomater

BF Scalper PRO EA - A nuk keni dëgjuar më parë për robotët e tregtimit me FX?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e BF Scalper PRO EA është e gjitha për Isshtë një strategji e automatizuar Forex dhe një sistem analitik i programuar që ju lejon të rrini të qetë, të relaksoheni dhe thjesht të shikoni Robotin FX Trading të bëjë hilen e tij. Pasi të keni siguruar parametrat, shkallët dhe kufijtë e transaksioneve tuaja, Robot merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa përqendroni energjitë tuaja edhe në çështje të tjera të rëndësishme.

La BF Scalper PRO EA qëndron në funksion dhe 24/5 në kërkim të mundësive fitimprurëse të këmbimit dhe goditje kur mund të pritet fitim. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni një mundësi të vetme tregtare fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, BF Scalper PRO EA është pa paqëndrueshmëri emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme; në fakt do të përpilojë fakte dhe shifra dhe nuk do të lejojë frikën, frikën dhe stresin.

BF Scalper PRO EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

BF Scalper PRO EA tregton në orë të caktuara, analizon dhe përcakton drejtimin e çmimeve për orët e ardhshme çift ose ditë. Gjithashtu ky këshilltar ekspert ju lejon të tregtisë me rreziqe të caktuara dhe profitabilitetit dëshirueshme. Sistemi tregtar fiton fitim të madh dhe e hap tregton çdo ditë.

Krijuesit kanë zbatuar shumë karakteristika të reja shtesë   sistemet në këtë Versioni PRO:

 • Përmirësuar logjika e daljes zvogëlon tërheqjen dhe rrit efikasitetin e sistemit.
 • Përveç kësaj, e reja Algoritmi i llogaritjes së Humbjes bazuar në ATR bazuar / si opsion / punon në mënyrë të shkëlqyeshme duke përshtatur nivelet e Stop Humbjes me paqëndrueshmërinë aktuale të tregut, duke zvogëluar tërheqjen dhe duke rritur faktorin e fitimit.
 • Krijuesit kanë shtuar një Sistemi i Rrjetit për të bërë Scalper BF PRO më fitimprurës dhe më pak i varur nga ndërmjetësi.

Kjo Forex EA tregton në GBPUSD, EURUSD, EURCHF, EURAUD, EURCAD, GBPCAD, USDCAD, USDCHF USDJPY palë të monedhës. Parametrat e paracaktuar janë për GBPUSD. Krijuesit kanë përgatitur skedarë SET edhe për çifte të tjera të mbështetura. Ju lutemi, sigurohuni që keni ngarkuar skedarët SET për secilin palë monedhë individuale!

Menaxhimi i parave

BF Scalper PRO EA vjen me Sistemi i Menaxhimit të Parave. Ju mund të vendosni një rrezik në përqindje dhe robot automatikisht do të llogaritin pjesët sipas rrezikut dhe marzhit pa llogarinë tuaj.

Filter i Lajmeve të Avancuara

BF Scalper PRO EA është e pajisur me Filter i Lajmeve të Avancuara. Falë këtij filtri ju mund të shmangni tregtimin gjatë lajmeve dhe ngjarjeve më të rëndësishme. Filtri i lajmeve mund të rrisë faktorin e fitimit të sistemit dhe të zvogëlojë tërheqjen. Isshtë i çaktivizuar nga parazgjedhja dhe mund ta konfiguroni saktësisht.

Avancuar Time Management sistem

Me Sistemi i Menaxhimit të Kohës ju mund ta konfiguroni saktësisht robotin për të tregtuar vetëm gjatë orarit të caktuar. Ju gjithashtu mund ta konfiguroni robotin në tregti ose jo në ditë individuale të javës. Ky është një opsion shumë i fuqishëm i cili do t'ju lejojë të shmangni periudhat më të rrezikshme dhe të tregtoni periudhat më të mira kur roboti tregon rezultatet më të mira.

E premte Sistemi i daljeve

Ne të gjithë e dimë se ndonjëherë mund të jetë e rrezikshme për tregti të Premten sepse tregtia mund të mbetet gjatë fundjavës dhe mund të mbyllet në humbje të mëdha për shkak të boshllëqeve të së hënës. BF Scalper PRO EA ka një Sistemi i daljeve të së Premtes dhe mund ta konfiguroni robotin që të mbyllë të gjitha tregtitë të premten në mbrëmje në një kohë të dëshiruar dhe të ndalojë tregtinë pas kësaj kohe.

E-mail dhe shtytje Sistemi i njoftimeve

BF Scalper PRO EA do t'ju informojë për të gjitha veprimet e kryera në llogarinë tuaj. Itshtë e thjeshtë të vendosni terminalin tuaj për të marrë këto njoftime. Robot FX mund të dërgojë Njoftime me postë elektronike dhe shtytëse në telefonin tuaj celular dhe t'ju informojë në lidhje me tregtinë e tij. Si parazgjedhje, këto mundësi janë të paafta.

Dinamik Stop Humbje

BF Scalper PRO EA vjen me një të re Algoritmi i llogaritjes së Humbjes bazuar në ATR bazuar / si opsion / punon në mënyrë të shkëlqyeshme duke përshtatur nivelet e Stop Humbjes me paqëndrueshmërinë aktuale të tregut, duke zvogëluar tërheqjen dhe duke rritur Faktorin e Fitimit të sistemit.

Sistemi i Rrjetit (Optional)

Versioni i ri 1.2 (dhe më lart) i BF Scalper PRO EA vjen me Sistemi i Rrjetit. Sistemi i Rrjetit është zhvilluar për ta bërë Këshilltarin e Ekspertëve më fitimprurës dhe më pak të varur nga ndërmjetësi. Qëllimi ishte që EA të bëhej një strategji perfekte tregtare për të gjithë tregtarët. Sepse me sistemin e Rrjetit mund të mbulojë nevojat dhe pritjet e shumicës së tregtarëve Forex.

The Grid System is disabled by default. When you enable the Grid System you need also to configure it or to use one of the SET files. You will get several SET files for different currency pairs and for different scenarios. The Grid System can be used in many ways.

Mund ta përdorni si rrjet normal, rrjet me politikë rreziku martingale   në mënyrë më agresive. Pavarësisht se si do të përdorni sistemin e rrjetit ai do të përmirësohet BF Scalper PRO EA performanca nëse e konfiguroni si duhet.

BF Scalper PRO EA është në përputhje me çdo lloj ndërmjetësi dhe llogari FX për sa kohë që ndërmjetësi lejon tregtimin e Ekspertëve të Ekspertëve. Disa agjentë që zakonisht përdorim janë FXOpen, Tickmill, Tregjet IC ose Forex4you.

Kur blini këtë robot Forex, ju po bashkoheni në një grup. Ju po bashkoheni me një grup të vogël tregtarësh të cilët kanë vendosur se janë gati për ndryshim dhe të gatshëm për të arritur sukses të madh në Forex.

Politika e rimbursimit: Shitësi është i bindur në besueshmërinë e kësaj EA dhe për këtë arsye ofron 60 ditë paratë mbrapa garanci në rast të problemeve teknike dhe nëse tregtare është e pasuksesshme!

Unë kam më shumë besim në këtë këshilltar ekspert sesa të investoj në bursë, pasuri të paluajtshme, apo edhe nga këshillat e disa prej investitorëve më të mëdhenj në botë.

BF Scalper PRO EA është menjëherë në dispozicion në çmim të pabesueshme, pra vetëm 137 $. Pra, mos prisni për të rrëmbyer një kopje!

Vizitoni faqen zyrtare të internetit BF Scalper PRO EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

BF Scalper PRO EA - Rezultatet e Tregtimit të Llogarive Drejtpërdrejtë Duke përdorur Këtë Këshilltar Ekspert FX dhe Robot të Tregtimit Forex Me Çiftet e Valutave EURAUD, EURCAD, EURUSD, GBPCAD, GBPUSD, USDCAD Dhe USDCHF - Statistikat e Shtuara 2020


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

BF Scalper PRO EA - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo Duke përdorur këtë Këshilltar të Ekspertëve FX Dhe Robot Tregtare Forex Me GBPUSD, EURUSD, EURCHF, EURAUD, EURCAD, GBPCAD, USDCAD, USDCHF dhe USDJPY Palë të Valutës - Statistikat e Shtuara 2019

Vizitoni faqen zyrtare të internetit BF Scalper PRO EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
6 Comments
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet