Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Mirë se vini në këtë “FOREX EA’S MEST T MIRAT | KVSHILLUES T EX EKSPERTIT | Uebfaqja e FX ROBOTS ”

Top Ekspert Këshilltarët March 2021

Këshilltarët kryesorë të ekspertëve Mars 2021 - EA-të më të mira Forex - Robotët FX
I dashur shoku Forex tregtar,

Mirë se vini në këtë 100% website të lirë të testimit

Forex EA BEST'S | Ekspert Këshilltarët | Robots FX

Shikoni EA-të më të mira Forex, rishikimet dhe rezultatet e provuara dhe…

Forex EA më të mira | Këshilltarët ekspertë | Robots FX

Rishikimi Forex EA Flex

Forex Flex EA
Çmimi: 399.96 dollarë (çmim i zbritur për Forex Flex EA, licencë 1 Llogari LIVE për Metatrader 4 (MT4) OSE Metatrader 5 (MT5), llogari demo të pakufizuara, azhurnime falas & mbështetje miqësore 24/7)
Çiftet e valutave: Çdo (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF,

Këshilltar i ekspertëve Forex Flex - EA-ja më e mirë Forex 2016

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Eksploruesi i Tregtisë EA
Çmimi: $ 397 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: 27 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURU

Rishikimi i EA Explorer i Tregtisë

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Gëzuar Neuron EA
Çmimi: 349 € (1 LICENC FOR P ANR NJ NUM NUMR TL PALUAJTUAR T AC Llogarive REAL / DEMO, PPRDITSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: 25 palë (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, BE…

Gëzuar Neuron Rishikimi i EA

Forex Gold Investor Rishikimi EA

Forex Gold Investor EA
Çmimi: 207 dollarë (çmim i zbritur për 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: XAUUSD (Ari)
Afati: M15

Shënim: SHITJE WINTER - 30% zbritje - ÇMIM I RREGULLT: 297 $

Forex Gold Investor është gati për tregun 2021 XNUMX

Forex Gold Investor EA

FXGoodWay EA Rishikimi

FXGoodWay EA
Çmimi: 315 $ (FXGoodWay EURUSD me 1 LICENC,, 2 MODE, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: EURUSD, USDCHF
Afati: Çdo

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të FXGoodWay Expert Advisor në dispozicion tani:

- FXGood

FXGoodWay EA

Rishikimi MG Pro EA

MG Pro EA
Çmimi: 259.20 dollarë (çmim i zbritur për MG Pro EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, azhurnime FALAS & MB FREESHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: OFERTA E KOHS S KUFIZUAR - SHTES 10% O

Rishikimi MG Pro EA

Rishikimi i EA Kamion Forex

Forex Truck EA
Çmimi: 277 dollarë (Forex Truck EA, 1 LICENC,, PPRDITSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e monedhës: USDCAD
Afati: Çdo

Shënim: Forex Truck EA është kamioni juaj i besueshëm në autostradën e tregut Forex!
REZULTATET LIVE llogari tregtare:


Per

Rishikimi i EA Kamion Forex

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Robot me rreze X me Easy Money
Çmimi: $ 347 (ANEMTARSIMI NJ ONE VJET ME 1 LICENC, P URDITSIME FALAS & MB SSHTETJE MIKE)
Çiftet e valutave: EURUSD, GBPUSD
Afati: M1

Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të Easy Money X-Ray Robot të disponueshëm tani:
...

Rishikimi i robotit me rreze X me para të thjeshta

Rishikimi i sinjalit të NCM


Sinjali NCM
Shënim: Ka 2 paketa të ndryshme të NCM Signal të disponueshëm tani:

- Paketa IB - Llogaria e Re e Tregjeve IC: 39 $ në muaj (Çmimi i Ulur)
- JO Paketa IB - Llogaria Ekzistuese e Tregjeve IC: 79 $ në muaj (Çmimi i rregullt)

IMPORTANI

Rishikimi i sinjalit të NCM

Rishikimi SWING VIP EA

SWING VIP EA
Çmimi: 88.20 dollarë (çmim i zbritur për SWING VIP EA, 1 LLOGARI LIVE & 1 Demo, P URDITDSIME FALAS & MB SSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDCAD, CADCHF, EURUSD, NZDCAD Dhe USDCAD
Afati: M5

Shënim: Oferta me kohë të kufizuar - SHTES 10% ulje -

Rishikimi SWING VIP EA

FXStabilizer EA Rishikimi

FXStabilizer EA
Çmimi: 539 $ (FXStabilizer ULTIMATE me 1 LICENC UN TL KUFIZUAR, PPRDITPSIME FALAS & MBUPSHTETJE)
Çiftet e valutave: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP dhe GBPCHF
Afati: H1

Shënim: Ekzistojnë 2 paketa të ndryshme o

FXStabilizer EA

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Agimat FX Pro EA
Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Çiftet e valutave: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve Agimat FX Pro, lëshuar

Agimat FX Pro Rishikimi i EA

Shqyrtimi i tregjeve IC

Emri i kompanisë: International Capital Markets Pty Ltd (IC Tregjet)
Themeluar: 2007
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari ICN të Markave të Vogla dhe të merrni deri në 21.5% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!
...

Shqyrtimi i tregjeve IC

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Emri i kompanisë: Global Prime Pty Ltd (Global Prime)
Themeluar: 2010
Selia kryesore: Australi
Rregullatorët: ASIC
Depozita minimale: $ 200
Shënim: Hapni një llogari të Global Prime ECN dhe merrni deri në 22.85% zbritje të drejtpërdrejtë të komisioneve të drejtpërdrejta!

Kryeministri Global është

Shqyrtimi i Kryeministrit Global

Merrni më shumë informacion dhe lexoni produktin e mëposhtëm!

Agimat FX Pro Këshilltar i Ekspertëve dhe Robot i Tregtimit të Forex - EA më e mirë Forex për vitin 2021

Agimat FX Pro EA

Çmimi: 287 € (2 Llogari reale ose demo, azhurnime falas dhe mbështetje brenda 24 orëve)
Palë të monedhës: EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD
Afati: M1

ZYRTARE FOREX EA WEBSITE >> BLERË KËTË FOREX EA NOW! >>

Shënim: Versioni i ri i Këshilltarit të Ekspertëve të Agimat FX Pro, lëshuar në Gusht 2020, tregton në 6 çifte të ndryshme monedhash. Këto çifte janë EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD.

REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Agimat FX Pro EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Agimat FX Pro Rishikimi i EA - Këshilltari më i mirë i ekspertëve Forex për Metatrader 4

Agimat FX Pro EA është një fitimprurës dhe 100% plotësisht i automatizuar Ekspert këshilltar FX krijuar nga tregtari profesionist Dennis Buchholz. Që kur Dennis ka nisur të parën e tij Agimat FX Sistemi i Tregtisë në 2015, njerëzit vazhdojnë ta kërkojnë atë të krijojë një strategji të automatizuar (Këshilltar i Ekspertëve) bazuar në përbërësit kryesorë të Agimat.

Epo, zhvillimi i kësaj Forex Robot ka përfunduar në Prill 2017. Pas disa modifikimeve dhe testimeve të dizajnit, më e fundit Agimat FX Pro EA versioni ekzekutohet në një llogari të vërtetë tregtare që nga korriku 2019 me një rritje të qëndrueshme.

Ky Këshilltar i Ekspertëve është aktualisht një nga zgjidhjet më të mira të automatizuara të tregtimit të Forex në treg dhe i projektuar për të dhënë fitime me rrezik të ulët.

Agimat EA përfshin rrjete nervore dhe mësim të thellë, duke ekzekutuar platformën tuaj tregtare Metatrader 4 duke vendosur, menaxhuar dhe mbyllur tregtinë.

FX Robot funksionon më mirë EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD AUDUSD çifte duke përdorur harkun kohor 1 minutësh. Profshtë fitimprurëse në çdo ndërmjetësi që ofron llogari Metatrader 4 (MT4).

Kjo unik Agimat FX Pro EA u zhvillua nga një ekip ekspertësh tregtarësh që duan të shohin suksesin tënd!

nuk janë të njohur me Forex Trading?

Forex Trading është e shkurtër për Shkëmbimi i jashtëm Trading dhe i referohet fitimit ose humbjes që bëhet duke tregtuar valuta të ndryshme të huaja kundër njëri-tjetrit. Studimi i tregjeve të ndryshme ndërkombëtare, si ndikojnë ngjarjet gjeopolitike në ato tregje dhe analiza e nivelit të stabilitetit të një ekonomie të caktuar janë faktorë që ndihmojnë një tregtar në vlerësimin e asaj monedhe të huaj që do të forcohet ndaj një tjetre.

Tregtarët profesionistë dhe me përvojë që kanë sensin e gjashtë për tregti përfundojnë duke bërë mijëra dollarë thjesht duke blerë dhe shitur monedha të huaja në kohën e duhur. Ata përdorin kapitolin e tyre për të blerë valutën që do të forcohet dhe më pas do ta shesin atë kur të arrijë potencialin e saj.

Tingëllon lehtë? Teknikisht është, por vlerësimi i faktorëve të ndryshëm dhe veprimi në momentin e duhur nuk vjen natyrshëm për të gjithë. Por pse të humbni një mundësi kaq të lehtë dhe fitimprurëse kur ekziston teknologji për t'ju ndihmuar !! Po, fishkëllimat e kompjuterit e kanë bërë vërtet këtë herë.

Bëni përdorimin e Agimat FX Pro EA dhe kthejeni investimin tuaj në GOLD!

Agimat FX Pro Rishikimi i EA - Agimat FX Pro EA është Këshilltari më i mirë i ekspertëve FX për Platformën e Tregtimit të Metatrader 4 (MT4) dhe Robot të Besueshëm Forex Krijuar nga Dennis Buchholz

A nuk e keni dëgjuar për Robotët FX Trading Para?

para të lehtë pa asnjë përpjekje është ajo e Agimat FX Pro EA është mbi të gjitha. Kjo është një strategji e automatizuar Forex që ju lejon të rri duarkryq, relaksoheni dhe thjesht shikoni Robot Trading FX të bëjë mashtrim të saj. Pasi parametrat janë siguruar nga ju, Roboti merr përsipër dhe trajton të gjitha transaksionet për ju. Kjo ju lejon të merrni kontrollin ndërsa fokusoni energjitë tuaja në çështje të tjera të rëndësishme.

EA qëndron dhe funksionon 24/5 duke kërkuar mundësi tregtare fitimprurëse. Pra, nëse nuk e fikni, nuk do të humbni asnjë tregti të vetme fitimprurëse.

Ndryshe nga ne njerëzit, EA është e pastër nga paqëndrueshmëria emocionale dhe do të funksionojë vetëm në një mjedis krejtësisht llogaritës. Këshilltari ekspert nuk do të marrë vendime të menjëhershme.

Agimat FX Pro EA - Këshilltar ekspert fitimprurës dhe i besueshëm i FX duke përdorur strategjinë më të mirë të tregtarit të shkallëve Forex

Agimat FX Pro EA - Rreth logjikës së tregtimit, konfigurimit dhe kërkesave të tjera

Agimat FX Pro EA është një fitimprurës dhe i besueshëm Këshilltar Forex Ekspert për Metatrader 4 (MT4) bazuar në strategjinë e Agimat FX Sistemi i Tregtisë.

Ai gjithashtu ka një tipar mbrojtës shumë efikas. Mbrojtja e Agimat EA mbron llogarinë tuaj tregtare nga humbjet e konsiderueshme. Ju mund të mendoni për një mbrojtje si marrjen e sigurimit në tregtinë tuaj të hapur.

Kjo EA punon me EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD AUDUSD çifte vetëm në tabelën 1 minutëshe. Këto çifte që punojnë në një korrelacion të fortë dhe janë baza perfekte për të punuar sistemin me një performancë jashtëzakonisht të lartë të saktësisë. A keni frikë nga ndikimi i rëndësishëm i ngjarjeve të lajmeve si NFP etj? Mos u shqetëso, EA do të kujdeset automatikisht për të!

La Forex Robot kontrollohet nga rrjeti nervor i pronarit dhe goditjet (nëse është e nevojshme) për të zvogëluar sasinë e humbjeve që do të pësonit nëse ndodh diçka e papritur. Pa një tipar sigurie si kjo, një EA nuk mund të ketë sukses në planin afatgjatë dhe do t'ju hedhë llogari. Ju patjetër që doni ta shmangni atë!

kjo Këshilltar ekspert i Agimat FX Pro përdor gjithashtu Treguesi i parashikimit të së ardhmes së ekuacionit të Maxwell në llogari për të konfirmuar vendimet e tregtisë.

Nëse jeni duke përdorur rrymën Sistemi i Tregtisë Agimat për të bërë porositë tuaja manualisht, ju e dini se sa i saktë funksionon Treguesi i Parashikimit të Ardhmërisë së Maxwell. Tani imagjinoni këtë grup të fuqishëm të mjeteve të kombinuar me tiparin mbrojtës të përmendur më lart për një sistem tregtar të automatizuar. Kjo është Agimat FX Pro Forex EA.

Agimat FX Pro EA - I vetmi softuer i tregtimit Forex që ju nevojitet për të pasur sukses

Agimat FX Pro EA është në përputhje me të gjithë brokerat Metatrader 4 (MT4), si dhe me ndërmjetësit që përdorin përmbushjen e rendit të tipit ECN. Ky Këshilltar i Ekspertëve Forex kërkon një bilanc prej jo më pak se 1,000 USD ose ekuivalentin e tij në cent (10 dollarë). Levave të rekomanduara është 1: 100 dhe më e lartë.

Agimat FX EA mund të tregtojë me një maksimum prej gjashtë palësh në të njëjtën kohë. Ju lutemi këshillohuni që të keni bilancin e kërkuar para se të përdorni këtë Këshilltar të Ekspertëve FX.

  • 1 deri në 3 çifte = 1,000 USD ose ekuivalente
  • 3 deri në 5 çifte = 3,000 USD ose ekuivalente
  • Të 6 çiftet = 5,000 USD ose ekuivalente

Nëse po kërkoni një mënyrë për të rritur llogarinë tuaj tregtare me rrezik minimal, merrni sot Këshilltarin e Ekspertëve Forex.

Politika e rimbursimit: Pa rimbursim.

Agimat FX Pro EA është menjëherë në dispozicion me çmim të pabesueshëm, pra vetëm € 287. Pra, mos prisni të kapni kopjen tuaj!

Vizitoni faqen zyrtare të Agimat FX Pro EA


REZULTATET LIVE llogari tregtare:

Agimat FX Pro EA - Deklarata e Llogarisë së Drejtpërdrejtë

Agimat FX Pro EA - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2019

Këshilltar ekspert i Agimat FX Pro - Rezultatet e tregtimit të llogarisë së drejtpërdrejtë duke përdorur EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2019

Agimat FX Pro Robot - Rezultatet e Tregtimit të Llogarive Drejtpërdrejtë duke përdorur EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2019

Robot Forex Forex Agimat FX - Rezultatet e Tregtimit të Llogarive Drejtpërdrejtë duke përdorur EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2019

Data e fillimit: Korrik 3, 2019

Jetojnë broker: IC Tregjet


DEMO REZULTATET LLOGARIA TEST:

Agimat FX Pro EA - Pasqyra e Llogarisë Demo

Agimat FX Pro EA - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo duke përdorur EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2020

Këshilltar i Ekspertëve Agimat FX Pro - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo duke përdorur EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2020

Agimat FX Pro Robot - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo duke përdorur EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2020

Robot Agimat FX Pro Forex - Rezultatet e Testit të Llogarisë Demo duke përdorur EURUSD, USDCHF, GBPUSD, USDJPY, USDCAD dhe AUDUSD Çiftet e Valutave - Statistikat e Shtuara 2020

Data e fillimit: Nentor 19, 2020

ndërmjetësi Demo: IC Tregjet

Vizitoni faqen zyrtare të Agimat FX Pro EA

Regjistrohu
Njoftoni
mysafir
1 koment
Më i vjetër
Më të rejat Më të votuarat
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet