Добредојдовте на овој „НАЈДОБРИОТ FOREX EA |“ Експертски советници | Веб-страница на FX ROBOTS

2020 Топ Експерт советници август

Топ Експерт советници август 2020 - FX Роботи - Најдобар девизен курс ЕА
Почитувани девизен трговец,

Добредојдовте на овој веб-сајт 100% бесплатно тестирање

Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Погледнете ги најдобрите EA Forex, прегледите и докажаните резултати и сл…

Прочитај повеќе
Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Forex злато инвеститор ЕА Преглед

Forex Gold Investor EA
Цена: $ 197 (намалена цена за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Валута парови: XAUUSD (злато)
Временска рамка: M15

Забелешка: ОГРАНИЧНА ВРЕМЕ ПОНУДА - $ 200 OFF - Редовна цена: $ 397
Forex Gold Investor EA Review - Најдоброто искуство…

Прочитај повеќе
Forex Gold Investor EA

Flex forex ЕА Преглед

Forex ЕА Flex
Цена: $ 330 (намалена цена за 1 РЕАЛ демо сметки и Неограничено, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Парови на парови: Секое (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY се тестираат)
Временска рамка: Било

Забелешка: STRIC ...

Прочитај повеќе
Flex девизен курс експерт советник - 2016 Најдобар девизен курс ЕА

Среќна фреквенција ЕА преглед

Среќна фреквенција ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY
Временска рамка: M5

Забелешка: Строго ограничен попуст - 30% O…

Прочитај повеќе
Среќна фреквенција ЕА преглед

FXStabilizer ЕА Преглед

FXStabilizer ЕА
Цена: 295 УСД (цена за FXStabilizer EA AUDUSD или EURUSD со 1 неограничена лиценца, бесплатни ажурирања и поддршка)
Валутни парови: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP и GBPCHF
Временска рамка: H1

Забелешка: Постојат 4…

Прочитај повеќе
FXStabilizer ЕА

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција Преглед

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција
Цена: $ 237 (намалена цена за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, USDCAD, NZDUSD и AUDUSD
Временска рамка: M15

Забелешка: ОГРАНИЧЕНА ВРЕМЕ ПОНУДА - $ 110 OFF - RE…

Прочитај повеќе
Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција

GPS девизен курс роботот Преглед

ГПС девизен курс роботот
Цена: $ 149 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, EURGBP и USDCHF
Временска рамка: M15

GPS девизен курс роботот Преглед - профитабилен девизен експерт советник за Metatrader 4
GPS девизен курс роботот е многу профитабилен ...

Прочитај повеќе
ГПС девизен курс роботот

Најдобар девизен курс EA's | Стручните советници | FX Роботи - Услови на употреба

Услови на употреба

(Ефикасно како на 02 / 05 / 2018)

ОПШТИ

Добредојдовте на „НАЈДОБРИОТ FOREX EA |“ Експертски советници | FX ROBOTS ” веб-страница (BESTFOREXEAS), кој им овозможува на корисниците сигурна платформа за да го пронајдат совршено место и продавачи за да го направат вашиот настан незаборавно. Следниве услови и услови се применуваат кога ја гледате или користите веб-страницата или услугите преку https://www.bestforexeas.com

Ве молиме настојувајте внимателно да ги разгледате следниве термини. Со пристапување или користење на BESTFOREXEAS платформата или услугите, вие го означувате вашиот договор со овие Услови и правила. Ако не се согласувате со овие Услови, не можете да пристапите до нашата веб-страница или да ја користите BESTFOREXEAS платформата или услугите.

Заштита на личните податоци

BESTFOREXEAS ја почитува приватноста на сите нејзини веб-страници. Ние сериозно ја сфаќаме заштитата на вашата приватност и доверливоста. Ние разбираме дека сите посетители на нашата веб-страница имаат право да знаат дека нивните лични податоци нема да бидат користени за никакви цели кои не се наменети за нив и нема случајно да паднат во рацете на трети лица.

Ние се обврзуваме да ја зачуваме доверливоста на сите информации што ни ги доставувате, и се надеваме дека ќе возвраќате.

Нашите Услови за употреба и Политиката за приватност се во согласност со закон, спроведен во согласност со законот за САД и Обединетото Кралство, вклучително и оној што се бара со Регулативата за заштита на лични податоци на ЕУ (ГДР) на ЕУ. Законот бара од вас да ви кажам за вашите права и за нашите обврски кон вас во однос на обработката и контролата на вашите лични податоци. Ова го правиме сега, со барање да ги прочитате информациите дадени во www.knowyourprivacyrights.org

Освен како што е наведено подолу, ние не ги споделуваме, ниту продаваме, ниту ги откриваме на трети лица, сите информации собрани преку нашата веб-страница.

Исто така, побарајте ја страницата за приватност на BESTFOREXEAS, која објаснува како собираме, користиме и откриваме информации што се однесуваат на вашата приватност. Кога пристапувате или користите веб-сајтот или услугите на BESTFOREXEAS, го означувате вашиот договор со BESTFOREXEAS Полиса за приватност.

ЗА БЕСТFOREXEAS

BESTFOREXEAS е основана во 2011 од приватна заедница на успешни трговци, која обезбедува најдобри автоматизирани решенија за тргување на девизен пазар.

Forex trading е толку тешко и ние ќе ви помогнеме да бидете во можност да го изберите најдобриот Forex EA според вашите потреби. Многу forex трговци поминат години на тргување forex со речиси и да нема успех, но ние обезбеди докажано песна на евиденција за да се осигура дека овие Forex роботи навистина ќе ви помогнат да го подобрите вашиот трговски успех.

BESTFOREXEAS ви обезбедува осврти и докажани резултати од повеќе од 300 + FX стручни советници.

РЕГИСТРАЦИЈА; ПРАВИЛА ЗА КОНВЕРТИРАЊЕ НА КОРИСНИКОТ И КОРИСТЕЊЕ НА ПРОЕКТОТ

You need to be at least 18 years old to register for and use the BESTFOREXEAS products & website.
Ако сте корисник кој се регистрира со веб-страницата BESTFOREXEAS за да најдете информации, криптовалутни капи, индикатори и какви било криптовектурни материјали, тој / таа мора да создаде персонализирана сметка на нашата веб-страница која го вклучува вашето полно име и адреса за пристап до веб-страницата BESTFOREXEAS и да прима промотивни пораки од BESTFOREXEAS.

Вие се согласувате веднаш да не известите за било каква неовластена употреба на вашите лични податоци. Сепак, вие се согласувате дека BESTFOREXEAS нема да биде одговорен за какви било обврски, загуби или штети кои произлегуваат од неовластена употреба на вашето полно име и е-адреса.

РЕКЛАМИРАЊЕ НА ТРЕТА СТРАНА НА НАШИОТ ВЕБ-САЙТ

Трети лица можат да рекламираат на нашата веб страница. Притоа, тие партии, нивните агенти или други компании кои работат за нив може да користат технологија која автоматски собира информации за вас кога нивната реклама е прикажана на нашата веб-страница.

Тие исто така можат да користат друга технологија, како што се колачиња или JavaScript, за да ја персонализираат содржината и да ги мерат перформансите на своите реклами.

BESTFOREXEAS нема контрола врз овие технологии или податоците што ги добиваат овие партии. Соодветно на тоа, ова известување за приватност не ги опфаќа информативните практики на овие трети страни.

ПАРТНЕРСКИ И ИНФОРМАЦИИ ЗА БИЗНИС ПАРТНЕР

Ова е информација што ни ја дава Вие во својство на подружница на нас или како деловен партнер. Тоа ни овозможува да ги препознаеме посетителите кои сте ги упатиле кон нас и да ви заложуваме комисија поради ваквите упати. Исто така, вклучува информации кои ни овозможуваат да ви ја пренесеме комисијата.

BESTFOREXEAS не се користи за која било друга цел. BESTFOREXEAS се обврзува да ја зачува доверливоста на информациите и условите на нашата врска. Очекуваме било кој партнер или партнер да се согласи да возврати на оваа политика.

КОРИСТЕЊЕ НА ИНФОРМАЦИИ КОИ ГИ ИЗБИРАМЕ СИСТЕМИ КОГА ВЕЖИТЕ НАШИОТ ВЕБ-САЙТ

Колачињата

Колачињата се мали текстуални датотеки што се поставени на тврдиот диск на вашиот компјутер од вашиот веб-прелистувач кога посетувате која било веб-страница. Тие дозволуваат информациите собрани на една веб-страница да се чуваат сè додека не се потребни за употреба на друга, дозволувајќи им на веб-страницата да ви обезбеди персонализирано искуство и на сопственикот на веб-страницата статистика за тоа како ја користите веб-страницата за да може да се подобри.

Некои колачиња може да траат одредено време, како на пример еден ден или додека не го затворите вашиот прелистувач. Другите траат на неодредено време.

Вашиот веб прелистувач треба да ви овозможи да ги избришете сите што ќе ги изберете. Исто така, треба да ви овозможи да ја спречите или ограничите нивната употреба.

Веб-страницата BESTFOREXEAS користи колачиња. Тие се поставени од софтвер кој работи на нашите сервери, а со софтвер управувани од трети лица чии услуги ги користиме.

Кога првпат ќе ја посетите нашата веб-страница, ве прашуваме дали сакате да користиме колачиња. Ако одлучите да не ги прифатите, ние нема да ги користиме за вашата посета, освен за да забележите дека не сте се согласиле со нивната употреба за која било друга цел.

Ако одберете да не користите колачиња или да спречите нивна употреба преку поставките на прелистувачот, нема да можете да ги користите сите функционалности на нашата веб-страница.

Ние користиме колачиња на следниве начини:

 • За да следите како ја користите нашата веб-страница BESTFOREXEAS
 • За да снимите дали сте виделе одредени пораки што ги прикажуваме на нашата веб страница
 • За да бидете пријавени на нашиот сајт
 • За да ги снимите вашите одговори на анкети и прашалници на нашиот сајт додека ги пополнувате
 • За да ја снимите низата за разговор за време на разговор во живо со нашиот тим за поддршка

ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОПСТВЕНОСТ

Вие признавате и се согласувате дека BESTFOREXEAS и нашите даватели на лиценци ја задржуваат сопственоста на сите права на интелектуална сопственост од било кој вид поврзани со веб-страницата BESTFOREXEAS, вклучувајќи ги применливите авторски права, трговски марки и други сопственички права.

Други содржински врски и имиња на компании кои се споменати на веб-сајтот BESTFOREXEAS може да се трговски марки на нивните соодветни сопственици. BESTFOREXEAS ги задржува сите права кои не се експлицитно доделени според овој Договор.

E-mail не може да се користи за да се обезбеди известување

Комуникациите направени преку BESTFOREXEAS систем за електронска пошта и пораки нема да претставуваат правно известување до BESTFOREXEAS или било кој од неговите службеници, вработени, агенти или претставници во секоја ситуација каде што известувањето до BESTFOREXEAS е потребно со договор или со некој закон или пропис.

ПРАВНИ ОДРЕДБИ (ГАРАНЦИЈА)

Forex trading може да вклучи ризик од загуба надвор од вашите првични депозити. Не е погодно за сите инвеститори и треба да бидете сигурни дека го разбирате ризикот да се вклучи, барајќи независен совет доколку е потребно. Форекс сметки обично нудат различни степени на потпора и нивниот покачен профит потенцијал е контрабалансиран со еднакво висок ризик.

Никогаш не треба да ризикувате повеќе отколку што сте подготвени да изгубите и внимателно треба да го земете во предвид вашето тргување искуство.

Досегашното искуство и симулираните резултати не се потребни индикатори на идните перформанси. Сите содржини на оваа страница претставуваат единствено мислење на авторот и не претставуваат изразена препорака за купување некој од производите што се опишуваат тука.

ВЛАДАТА НА САД Потребна ОТКАЖУВАЊЕ

Тргувањето со девизи на маргина носи високо ниво на ризик и може да не биде погодно за инвеститорите. Високиот степен на потпора може да работи против вас, како и за вас. Пред да одлучите да инвестирате во било која девизна, треба внимателно да ги следите вашите инвестициски цели на ниво на искуство и ризичен апетит. Постои можност дека може да се одржи загуба на некоја или целата ваша почетна инвестиција и затоа не треба да вложувате пари што не можете да ги изгубите.

Треба да бидете свесни за ризикот да се вклучат во девизното тргување и да побарате совет од независен финансиски советник ако имате било какви сомнежи. Јасно се разбере ова; информациите содржани во овој курс не се покана за тргување со одредени инвестиции.

Тргувањето бара ризикување пари во потрага за идна добивка. Тоа е твојата одлука. Не ризикувајте пари што не можете да ги изгубите. Овој документ не ги зема предвид индивидуалните финансиски и лични околности. Таа е наменета само за образовни цели, а не како индивидуален инвестициски совет.

Не постапувајте на ова без совети од професионална инвестиција или финансиски советник, кој ќе потврди што е соодветно за вашите посебни потреби и околности. Неуспехот да побарате детален професионален совет пред да дејствувате може да доведе до тоа да постапувате спротивно на вашите сопствени интереси и може да доведе до можни загуби на капитал.

BESTFOREXEAS PRODUCTS & WEBSITE, IS PROVIDED “AS IS,” WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND. WITHOUT LIMITING THE FOREGOING, BESTFOREXEAS EXPRESSLY DISCLAIMS ALL WARRANTIES, WHETHER EXPRESS, IMPLIED OR STATUTORY, REGARDING OUR WEBSITE PRODUCTS OR CONTENTS INCLUDING WITHOUT LIMITATION ANY WARRANTY OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE, TITLE, SECURITY, ACCURACY AND NON-INFRINGEMENT.

Без ограничување на горенаведеното, BESTFOREXEAS НЕ ДАВА НИКАКВИ ГАРАНЦИИ ИЛИ ГАРАНЦИИ ДЕКА пристап до или оперативен нашата веб страница или СОДРЖИНА ЌЕ БИДЕ НЕПРЕКИНАТО ИЛИ БЕЗ ГРЕШКИ. ВИЕ преземе целосна одговорност и ризик од ЗАГУБИ КОИ ПРОИЗЛЕГУВААТ ОД симнување и / или употреба на документи, информации, производи, СОДРЖИНА ИЛИ ДРУГИ МАТЕРИЈАЛИ најдат на нашата веб. НЕКОИ ЈУРИСДИКЦИИ ОГРАНИЧУВААТ ИЛИ НЕ ДОЗВОЛУВААТ ОДРЕДУВАЊА НА ГАРАНЦИЈАТА, ОВАА ОВАА ОДРЕДБА МОЖЕ ДА НЕ СЕ ПРИМЕНУВА НА ВАС.

ДА ГИ СОГЛАСУВАТЕ ДЕКА:

Вие сте одговорни за сите на вашата комуникација и интеракција со ЗАСТАПНИК И ДРУГИТЕ КОРИСНИЦИ НА ВЕБ САЈТОТ И УСЛУГИ BESTFOREXEAS и со други лица со кои комуницираш или комуницирате КАКО РЕЗУЛТАТ НА КОРИСТЕЊЕТО НА BESTFOREXEAS веб сајт или производи, вклучувајќи, без ограничување, КАКВИ БИЛО ИНТЕРАКЦИИ СО ЛИНКИ ИЛИ КОРИСНИЦИ НА ТРЕТИ ЛИЦА ПРЕКУ ВЕБ-САЈТОТ ИЛИ НА ДРУГО.

Вие разбирате BESTFOREXEAS НЕ екран или распрашав во позадина на трети лица линкови, корисниците или други корисници на веб BESTFOREXEAS ИЛИ ПРОИЗВОДИ ниту, пак, BESTFOREXEAS СТАВЕТЕ секој обид да се потврди изјавите на врски, корисниците и другите агенти на BESTFOREXEAS веб-сајт или производи.

BESTFOREXEAS НЕ ДАВА ИЗЈАВИ ИЛИ ГАРАНЦИИ ВО ОДНОС НА СПРОВЕДУВАЊЕ НА ЛИНКОВИ ОД ТРЕТО ЛИЦЕ, ИЛИ ДРУГИ КОРИСНИЦИ НА СРЕДСТВА ОД BESTFOREXEAS веб сајт или услуги или нивната компатибилност со сите сегашни и идни корисници или продавачите на BESTFOREXEAS веб-сајт или производи.

ВИЕ затоа се согласувам да преземе разумни мерки на претпазливост во сите комуникации и интеракции со други корисници на веб И ПРОИЗВОДИ BESTFOREXEAS и со други лица со кои комуницираш или комуницирате КАКО РЕЗУЛТАТ НА КОРИСТЕЊЕТО НА BESTFOREXEAS веб-сајт или производи.

ОГРАНИЧУВА ОД ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ОДГОВОРНОСТА

Ништо во ова одрекување нема:

 • Ограничување или исклучување на било каква одговорност за смрт или лична повреда што е резултат на небрежност;
 • Ограничување или исклучување на било каква одговорност за измама или лажно лажно претставување;
 • Ограничете ги сите обврски на кој било начин што не е дозволено според важечкиот закон; или
 • Исклучете ги сите обврски кои не може да се исклучат според применливиот закон.

ИЗМЕНУВАЊЕ НА УСЛОВИТЕ ЗА УПОТРЕБА

BESTFOREXEAS може да ја ажурира страницата "Услови за користење" од време на време, доколку е потребно. Условите што важат за вас се оние кои се објавени овде на нашата веб-страница на денот кога ја користите нашата веб-страница. Ви препорачуваме внимателно да ја прочитате оваа страница или да отпечатите копија за вашата евиденција.

Ако имате било какви прашања во врска со нашите Услови за користење, ве молиме контактирајте не преку е-пошта [Email заштитени]

ОПШТИ УСЛОВИ

Доколку некој дел од овој Договор е неважечки или неприменлив, тој дел од Договорот ќе се толкува во согласност со применливиот закон. Останатите делови ќе останат во полна сила и ефект. Секој неуспех на BESTFOREXEAS за спроведување на било која одредба од овој Договор нема да се смета за откажување од нашето право да ја спроведеме таквата одредба. Нашите права според овој Договор ќе преживеат секое престанок на овој Договор.

Вие се согласувате дека било која причина за дејство поврзана со или што произлегува од вашиот однос со BESTFOREXEAS мора да започне во рок од една година по настанувањето на причината за дејството. Инаку, таквата причина за дејствување е трајно забранета.

ВИЕ ПРИФАЌАТЕ ДЕКА ТИ ГО ПРОЧИТАТЕ ОВИЕ УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ РАЗБИРАЈТЕ УСЛОВИ, И ЌЕ БИДАТ ВОЗДУШНИ ОД ОВИЕ УСЛОВИ. ПОНАТАМУ ПРИФАЌАТЕ ДЕКА BESTFOREXEAS УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗАЕДНО СО ПОЛИТИКА НА ПРИВАТНОСТ НА претставуваат комплексни и ексклузивни ИЗЈАВА НА ДОГОВОР МЕЃУ САД И ДЕКА ОД ТОА заменува сите предлог или претходен договор усно или писмено, како и сите други комуникации помеѓу САД СЕ ОДНЕСУВААТ НА РАБОТА ПРЕДМЕТ НА ОВОЈ ДОГОВОР.

ЛИЦЕНЦА НА АВТОРСКО ПРАВО

Авторско право (в) 2018 (и) на првата публикација BESTFOREXEAS
Предмет на изричивите одредби од овие услови на употреба

 1. Ние, заедно со нашите даватели на лиценци, поседуваме и ги контролираме сите авторски права и други права на интелектуална сопственост на веб-страницата BESTFOREXEAS и материјалот на нашата веб страница; и
 2. Сите авторски права и други права на интелектуална сопственост на веб-сајтот BESTFOREXEAS и материјалот на нашата веб-страница се задржани.

ПРАВО И ЈУРИСДИКЦИЈА

Нашите Услови за користење се собрани со цел да се усогласат со законот на секоја земја или законската јурисдикција во која имаме за цел да правиме бизнис. Ако мислите дека не го задоволува законот на вашата јурисдикција, би сакале да слушнеме од вас.

Сепак, на крајот тоа е ваш избор за тоа дали сакате да ја користите нашата веб-страница.