Добредојдовте во овој "Најдобар девизен курс ЕА" ЕКСПЕРТСКИ СОВЕТНИЦИ | FX ROBOTS "веб-страница!

2020 Топ Експерт советници јануари

Топ Експерт советници јануари 2020 - FX Роботи - Најдобар девизен курс ЕА
Почитувани девизен трговец,

Добредојдовте на овој веб-сајт 100% бесплатно тестирање

Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Погледнете ги најдобрите EA Forex, прегледите и докажаните резултати и…

Прочитај повеќе
Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Преглед на ИЦ пазари

Име на компанија: Меѓународни пазари на капитал Pty Ltd (ИЦ пазари)
Основана: 2007
Седиште: Австралија
Регулатори: ASIC
Минимален депозит: $ 200
Забелешка: Отворете ја IC Markets Вистинската ECN сметка и стани на 21.5% директен попуст во живо комисии!
...

Прочитај повеќе
Преглед на ИЦ пазари

Преглед на Pepperstone

Име на компанијата: Pepperstone Group (Pepperstone)
Основана: 2010
Седиште: Австралија
Регулатори: ASIC, FCA
Минимален депозит: $ 200
Забелешка: Отворете сметка на Pepperstone Razor и одете до 12.857% директен попуст во живо комисии попуст!

Pepperstone i…

Прочитај повеќе
Преглед на Pepperstone

Глобал премиер преглед

Име на компанијата: Global Prime Pty Ltd (Глобал премиер)
Основана: 2010
Седиште: Австралија
Регулатори: ASIC
Минимален депозит: $ 200
Забелешка: Отворете Глобална премија ECN сметка и стани на 22.85% директен попуст во живо комисии попуст!

Глобал премиер е…

Прочитај повеќе
Глобал премиер преглед

Среќна фреквенција ЕА преглед

Среќна фреквенција ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY
Временска рамка: M5

Забелешка: Строго ограничен попуст - 30% O…

Прочитај повеќе
Среќна фреквенција ЕА преглед

Flex forex ЕА Преглед

Forex ЕА Flex
Цена: $ 330 (намалена цена за 1 РЕАЛ демо сметки и Неограничено, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Парови на парови: Секое (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY се тестираат)
Временска рамка: Било


Забелешка: STRIC ...

Прочитај повеќе
Flex девизен курс експерт советник - 2016 Најдобар девизен курс ЕА

Кислород FX TRADER ЕА Преглед

Кислород FX TRADER EA
Цена: $ 119 (1 REAL & 1 DEMO ACCOUNT, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валута парови: EURUSD
Временска рамка: H4

Забелешка: Постојат 3 различни пакети на експерт советник за кислород FX TRADER во моментов:

- ОСНОВНИ: 1 REAL ...

Прочитај повеќе
Кислород FX TRADER EA

Forex Gump EA преглед

Forex Gump EA
Цена: € 199 (СТАНДАРД пакет со 1 REAL & 1 DEMO ACCOUNT, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY
Временска рамка: M1

Забелешка: Постојат 2 различни па ...

Прочитај повеќе
Forex Gump EA

Преглед на XFX EA

XFX EA
Цена: $ 260 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Парови на валути: AUDUSD, EURUSD
Временска рамка: Било

Преглед на XFX EA - најдобар експерт за девизен курс за девизен курс со мазна профитабилност
XFX EA е моќен и целосно автоматизиран FX експерт советник т…

Прочитај повеќе
Преглед на XFX EA

Robotron forex ЕА Преглед

Forex ЕА Robotron
Цена: $ 299 (цена за основно пакување, 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНИ Ажурирања и ПОДДРШКА)
Парови на валути: EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURUSD, USDCAD и USDCHF
Временска рамка: M5


Забелешка: Постојат 4 различни пакети на Forex Robotron E…

Прочитај повеќе
Forex ЕА Robotron

Преглед на FXGoodWay EA

FXGoodWay EA
Цена: $ 365 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD
Временска рамка: Било

Белешка: Нова верзија FxGoodWay X2 објавена во септември 2019
FXGoodWay EA Review - Најдобар девизен курс експерт советник со мазна профитабилност
FX…

Прочитај повеќе
FXGoodWay EA

FXHelix ЕА Преглед

FXHelix EA
Цена: $ 210 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: AUDUSD
Временска рамка: Било

Резултати во живо сметка за тргување:

FXHelix EA Review - Најдобар девизен курс експерт советник за автоматизирано тргување
FXHelix EA е моќен и полн…

Прочитај повеќе
FXHelix ЕА Преглед

Преглед на Макстурбо ЕА

Maxturbo EA
Цена:
Парови на валути: Секое (EURGBP се тестира и се препорачува за најдобри резултати од тргување)
Временска рамка: M15

Забелешка: Постојат 2 различни пакети на Maxturbo Expert Adv…

Прочитај повеќе
Преглед на Макстурбо ЕА

Преглед на FXShooter EA

FXShooter EA
Цена: $ 299 (ОСНОВЕН ПАКТ со 2 РЕАЛ или ДЕМО СМЕТКОВИ, БЕСПЛАТНИ Ажурирања и ПОДДРШКА)
Парови на валути: EURCHF, EURGBP, EURUSD, GBPCHF, GBPUSD, USDCAD и USDCHF
Временска рамка: M15

Забелешка: Постојат 2 различни пакети на FXShooter Ex…

Прочитај повеќе
Преглед на FXShooter EA

InControl forex ЕА Преглед

Forex ЕА inControl
Цена: $ 220 (Цена за EA без режим на ACCELERATOR, 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: AUDUSD, EURGBP
Временска рамка: M30


Забелешка: Следниве надградени верзии на девизен курс во Контролниот стручен советник се достапни ...

Прочитај повеќе
InControl Forex ЕА - надградена верзија Reborn

FXStabilizer ЕА Преглед

FXStabilizer ЕА
Цена: $ 295 (Цена за FXStabilizer EA AUDUSD со 1 НЕОГРАНИЧЕН ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP и GBPCHF
Временска рамка: H1


Забелешка: Постојат различни 4 ...

Прочитај повеќе
FXStabilizer ЕА

FXCharger ЕА Преглед

FXCharger ЕА
Цена: $ 385 (цена за BASIC пакет, 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНА ПОДДРШКА И АЖУРИРАЊА)
Валутни парови: EURUSD, AUDUSD и EURGBP
Временска рамка: H1


Забелешка: Постојат 2 различни пакети на FXCharger експерт советник во моментов:

- БА ...

Прочитај повеќе
FXCharger ЕА

Тргување менаџер Про ЕА Преглед

Тргување менаџер Про ЕА
Цена: $ 599 (Цена на попуст за СТАРТЕР пакет / 1 LIVE & 1 DEMO ACCOUNT, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Парови на парови: EURAUD, EURJPY, EURUSD, GBPJPY, GBPUSD, USDCAD и USDJPY
Временска рамка: H1


Забелешка: STRICTLY LIMI ...

Прочитај повеќе
Тргување менаџер Про ЕА

FXAdept ЕА Преглед

FXAdept EA
Цена: $ 269 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Парови на парови: USDJPY
Временска рамка: Било

Резултати во живо сметка за тргување:

Преглед FXAdept EA - Најдобар експерт советник за девизен курс за Metatrader 4
FXAdept EA е профитабилен Forex Expe…

Прочитај повеќе
FXAdept EA

Пребарувач на џет Трдер Про ЕА

Etет Трговец Про ЕА
Цена: $ 347 (1 LIFETIME LICENSE, бесплатни ажурирања и 24 / 7 ПРИЈАТЕЛ ПРИЈАТЕЛ)
Валута парови: EURUSD
Временска рамка: Било

Jet Trader Pro EA Преглед - профитабилен и стабилен експертски советник за девизен курс
Jet Trader Pro EA е моќен и в…

Прочитај повеќе
Пребарувач на џет Трдер Про ЕА

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција Преглед

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција
Цена: $ 237 (намалена цена за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, USDCAD, NZDUSD и AUDUSD
Временска рамка: M15


Забелешка: ЗИМА ПРОДАБА - 30% попуст - РЕГУЛАРНА ПР…

Прочитај повеќе
Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција

Преглед на FXSecret Бесмртни ЕА

FXSecret Бесмртно EA
Цена: $ 549 (1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валута парови: EURUSD
Временска рамка: H1

Преглед на FXSecret Бесмртно EA - Збир на 3 профитабилни системи за тргување со девизен курс
FXSecret Immortal EA е избалансиран и добро функциониран…

Прочитај повеќе
Преглед на FXSecret Бесмртни ЕА

GPS девизен курс роботот Преглед

ГПС девизен курс роботот
Цена: $ 149 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, EURGBP и USDCHF
Временска рамка: M15


GPS девизен курс роботот Преглед - профитабилен девизен експерт советник за Metatrader 4
GPS девизен курс роботот е многу профитабилен ...

Прочитај повеќе
ГПС девизен курс роботот

Forex Diamond EA Преглед

Forex ЕА Дијамант
Цена: $ 207 (намалена цена за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Парови на валути: EURUSD, GBPUSD, USDCHF и USDJPY
Временска рамка: M15


Белешка: ЗИМА ПРОДАБА - 30% попуст - РЕГУЛАРНА ЦЕНА: 297 УСД
Forex Diamond EA Прегледајте - Земете…

Прочитај повеќе
Forex ЕА Дијамант

Вести Акција Трговец ЕА Преглед

Вести Акција Трговец ЕА
Цена: $ 347 (ЕДНА ВРЕМЕ ПЛАТНОС, ЛИЦЕНТСКО ЛИЦЕНЦИЈА, БЕСПЛАТНИ АПДАТИ & ПОДДРШКА ПОДДРШКА)
Парови на валути: AUDJPY, AUDUSD, GBPUSD, NZDUSD, USDCAD и XAUUSD (злато)
Временска рамка: M5

Забелешка: Постојат 2 различни пакети на Вести…

Прочитај повеќе
Вести Акција Трговец ЕА Преглед

Преглед на FXrobotGO

FXrobotGO
Цена: 275 $ (1 LICENSE, БЕСПЛАТНИ АПДАТИ & 24 / 7 ДРУГО ПОДДРШКА
Парови на валути: AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDUSD, CHFJPY, EURCHF, NZDCAD, NZDJPY, USDCAD, USDCHF и USDJPY
Временска рамка: Било

Преглед FXrobotGO - профитабилен експерт за девизен курс…

Прочитај повеќе
Преглед на FXrobotGO

FxProud ЕА Преглед

FxProud EA
Цена: $ 299 (2 РЕАЛ или ДЕМО СМЕТКИ, ЛИЦЕНЦА НА 12 МЕСЕЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА НА 24 / 7 EMAIL)
Валутни парови: EURUSD, GBPUSD, USDCHF, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP, EURCHF, EURJPY, EURCAD, GBPCHF, GBPCAD, GBPJPY, CADJPY и CADCHF
...

Прочитај повеќе
FxProud EA BestForexEAs

Forex Cyborg Robot Review

Forex Cyborg Robot
Цена: € 499.99 (ЗЛАТ пакет со 1 РЕАЛНИ И НЕГОВОРЕН ДЕМО СМЕТКИ, БЕСПЛАТНИ АПДАТИ И ПОДДРШКА)
Парови на валути: AUDCAD, AUDCHF, AUDUSD, CADCHF, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPAUD, GBPCAD, GBPCHF,…

Прочитај повеќе
Forex Cyborg Robot

Пребарување на трговската месечина ЕА преглед

Трговец Месечината ЕА
Цена: $ 269 (1 LIFETIME LICENSE, БЕСПЛАТНИ АПДАТИ & 24 / 7 ПРИДОБРИСКО ПОДДРШКА
Парови на валути: AUDCAD, AUDNZD, AUDUSD, EURCAD, EURCHF, EURUSD, GBPAUD, GBPCAD, GBPCHF, NZDCAD, NZDUSD и USDSGD
Временска рамка: Било

Забелешка: Постојат 3…

Прочитај повеќе
Пребарување на трговската месечина ЕА преглед

Најдобрите пила девизен курс роботот Преглед

Најдобрите пила девизен курс роботот
Цена: $ 299 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD
Временска рамка: M15


Забелешка: Постојат 2 различни пакети на Најдобра скаларен девизен курс роботот достапен во моментов:

- ЕДИНИЦА: 1 реално и бесплатен ...

Прочитај повеќе
Најдобрите пила девизен курс роботот

FxDiverse ЕА Преглед

FxDiverse ЕА
Цена: $ 275 (Неограничена верзија со 1 живо и 3 ДЕМО СМЕТКОВИ, БЕСПЛАТНИ АПДАТИ И ПОДДРШКА)
Парови на валути: До 28 парови (AUDCAD, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADJPY, EURAUD, EURCAD, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURUSD, GBPAUD, GBPCAD, GBP…

Прочитај повеќе
FxDiverse ЕА

На контрола ЕА Преглед

На контрола ЕА
Цена: $ 2,990 (цена за неограничени СМЕТКИ, бесплатни ажурирања и поддршка)
Парови на парови: Секое (EURUSD, GBPUSD, USDCHF, USDJPY и CADJPY се тестираат и се препорачуваат)
Временска рамка: M15


На контрола на ЕА Преглед - профитабилен девизен курс експерт ...

Прочитај повеќе
На контрола ЕА

Преглед на ForexBot28

ForexBot28
Цена: $ 255 (1 LIFETIME LICENSE, бесплатни ажурирања и 24 / 7 ПРИЈАТЕЛ ПРИЈАТЕЛ)
Парови на валути: парови 28 (AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNZD, EURSGD, EURUSD, GBPAUD…

Прочитај повеќе
ForexBot28

Среќен MartiGrid EA Преглед

Среќен MartiGrid EA
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Парови на парови: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, GBPUSD, USDJPY и NZDUSD
Временска рамка: H1

Забелешка: СТРОГО ОГРАНИЧЕН ПОПУСТ - 30% OFF

Постојат 2 разлики ...

Прочитај повеќе
Среќен MartiGrid EA

Преглед на трговците за сонце ЕА преглед

Трговец Сонце ЕА
Цена: $ 269 (1 LIFETIME LICENSE, БЕСПЛАТНИ АПДАТИ & 24 / 7 ПРИДОБРИСКО ПОДДРШКА
Валутни парови: EURUSD, USDJPY
Временска рамка: Било

Забелешка: Постојат достапни 3 различни пакети на експертскиот советник FXTraderKit во моментов:

- Трговија…

Прочитај повеќе
Преглед на трговците за сонце ЕА преглед

Инка трговец ЕА Преглед

Инка трговец ЕА
Цена: $ 297 (ГОДИШЕН план за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, AUDUSD, NZDUSD, EURJPY, GBPJPY, AUDJPY и NZDJPY
Временска рамка: M15

Резултати во живо сметка за тргување:

Инвентар за трговија ...

Прочитај повеќе
Инка трговец ЕА

Forex срцевата детектор ЕА Преглед

Forex ЕА срцевата детектор
Цена: $ 67 (намалена цена за 1 РЕАЛНО & 1 DEMO СМЕТКА, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: GBPUSD, EURGBP
Временска рамка: M15


Забелешка: ОГРАНИЧЕНА ВРЕМЕНСКА ПОНУДА - 15% OFF - РЕДОВНА ЦЕНА: $ 79
Девизен курс на пулсот детектор Е ...

Прочитај повеќе
Forex ЕА срцевата детектор

EOS девизен курс ЕА Преглед

EOS девизен курс ЕА
Цена: $ 319.20 (намалена цена за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Валута парови: GBPUSD, USDCAD, USDCHF, EURGBP, EURCHF, GBPCAD, GBPAUD, EURAUD и AUDCAD
Временска рамка: M15


Забелешка: СТРОГО ОГРАНИЧЕН ПОПУСТ - 20% OFF - U ...

Прочитај повеќе
EOS девизен курс ЕА

Среќен девизен курс ЕА Преглед

Среќен девизен курс ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валута парови: EURUSD, EURCHF, GBPUSD и AUDUSD
Временска рамка: H1

Забелешка: СТРОГО ОГРАНИЧЕН ПОПУСТ - 30% OFF

Постојат 2 различни пакети на Happ ...

Прочитај повеќе
Среќен девизен курс ЕА

Fx Хантер ЕА Преглед

Fx Хантер ЕА
Цена: $ 499 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: AUDCAD, AUDNZD, EURSGD, GBPAUD, GBPCAD, GBPUSD, NZDCAD и NZDUSD
Временска рамка: M15


Забелешка: Сега можете да купите претплата на Fx Hunter EA од 1 до 6 месеци!

1 ...

Прочитај повеќе
Fx Хантер ЕА

Среќен алгоритам ПРО ЕА Преглед

Среќен алгоритам ПРО ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: EURUSD, USDCHF
Временска рамка: H1

Забелешка: СТРОГО ОГРАНИЧЕН ПОПУСТ - 30% OFF

Постојат 2 различни пакети на Среќен алгоритам ...

Прочитај повеќе
Среќен алгоритам ПРО ЕА

Среќен злато ЕА Преглед

Среќен злато ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валута парови: XAUUSD (злато)
Временска рамка: M30

Забелешка: СТРОГО ОГРАНИЧЕН ПОПУСТ - 30% OFF

Постојат 2 различни пакети на Среќен златен експерт Adviso ...

Прочитај повеќе
Среќен злато ЕА

Преглед на среќен начин ЕА

Среќен начин ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Парови на валути: USDCAD, AUDUSD, AUDCAD, CADCHF и AUDCHF
Временска рамка: H1

Забелешка: СТРОГО ОГРАНИЧЕН ПОПУСТ - 30% OFF

Постојат 2 различни пакети o…

Прочитај повеќе
Преглед на среќен начин ЕА

Најдобар девизен курс EA's | Стручните советници | FX Роботи - Услови на употреба

Услови на употреба

(Ефикасно како на 02 / 05 / 2018)

ОПШТИ

Добредојдовте на „НАЈДОБРИОТ FOREX EA |“ Експертски советници | FX ROBOTS ” веб-страница (BESTFOREXEAS), кој им овозможува на корисниците сигурна платформа за да го пронајдат совршено место и продавачи за да го направат вашиот настан незаборавно. Следниве услови и услови се применуваат кога ја гледате или користите веб-страницата или услугите преку https://www.bestforexeas.com

Ве молиме настојувајте внимателно да ги разгледате следниве термини. Со пристапување или користење на BESTFOREXEAS платформата или услугите, вие го означувате вашиот договор со овие Услови и правила. Ако не се согласувате со овие Услови, не можете да пристапите до нашата веб-страница или да ја користите BESTFOREXEAS платформата или услугите.

Заштита на личните податоци

BESTFOREXEAS ја почитува приватноста на сите нејзини веб-страници. Ние сериозно ја сфаќаме заштитата на вашата приватност и доверливоста. Ние разбираме дека сите посетители на нашата веб-страница имаат право да знаат дека нивните лични податоци нема да бидат користени за никакви цели кои не се наменети за нив и нема случајно да паднат во рацете на трети лица.

Ние се обврзуваме да ја зачуваме доверливоста на сите информации што ни ги доставувате, и се надеваме дека ќе возвраќате.

Нашите Услови за користење и Политика за приватност се во согласност со законите на САД и Велика Британија, соодветно спроведени, вклучувајќи го она што се бара со регулативата на ЕУ за заштита на општите податоци (GDPR). Законот бара од нас да ви кажам за вашите права и за нашите обврски кон вас во однос на обработка и контрола на вашите лични податоци. Ние го правиме ова сега, барајќи од вас да ги прочитате информациите доставени на www.knowyourprivacyrights.org

Освен како што е наведено подолу, ние не ги споделуваме, ниту продаваме, ниту ги откриваме на трети лица, сите информации собрани преку нашата веб-страница.

Исто така, побарајте ја страницата за приватност на BESTFOREXEAS, која објаснува како собираме, користиме и откриваме информации што се однесуваат на вашата приватност. Кога пристапувате или користите веб-сајтот или услугите на BESTFOREXEAS, го означувате вашиот договор со BESTFOREXEAS Полиса за приватност.

ЗА БЕСТFOREXEAS

BESTFOREXEAS е основана во 2011 од приватна заедница на успешни трговци, која обезбедува најдобри автоматизирани решенија за тргување на девизен пазар.

Forex trading е толку тешко и ние ќе ви помогнеме да бидете во можност да го изберите најдобриот Forex EA според вашите потреби. Многу forex трговци поминат години на тргување forex со речиси и да нема успех, но ние обезбеди докажано песна на евиденција за да се осигура дека овие Forex роботи навистина ќе ви помогнат да го подобрите вашиот трговски успех.

BESTFOREXEAS ви обезбедува осврти и докажани резултати од повеќе од 300 + FX стручни советници.

РЕГИСТРАЦИЈА; ПРАВИЛА ЗА КОНВЕРТИРАЊЕ НА КОРИСНИКОТ И КОРИСТЕЊЕ НА ПРОЕКТОТ

Треба да имате најмалку 18 години за да се регистрирате и да ги користите производите на BESTFOREXEAS и веб страната.
Ако сте корисник кој се регистрира со веб-страницата BESTFOREXEAS за да најдете информации, криптовалутни капи, индикатори и какви било криптовектурни материјали, тој / таа мора да создаде персонализирана сметка на нашата веб-страница која го вклучува вашето полно име и адреса за пристап до веб-страницата BESTFOREXEAS и да прима промотивни пораки од BESTFOREXEAS.

Вие се согласувате веднаш да не известите за било каква неовластена употреба на вашите лични податоци. Сепак, вие се согласувате дека BESTFOREXEAS нема да биде одговорен за какви било обврски, загуби или штети кои произлегуваат од неовластена употреба на вашето полно име и е-адреса.

РЕКЛАМИРАЊЕ НА ТРЕТА СТРАНА НА НАШИОТ ВЕБ-САЙТ

Трети лица можат да рекламираат на нашата веб страница. Притоа, тие партии, нивните агенти или други компании кои работат за нив може да користат технологија која автоматски собира информации за вас кога нивната реклама е прикажана на нашата веб-страница.

Тие исто така можат да користат друга технологија, како што се колачиња или JavaScript, за да ја персонализираат содржината и да ги мерат перформансите на своите реклами.

BESTFOREXEAS нема контрола врз овие технологии или податоците што ги добиваат овие партии. Соодветно на тоа, ова известување за приватност не ги опфаќа информативните практики на овие трети страни.

ПАРТНЕРСКИ И ИНФОРМАЦИИ ЗА БИЗНИС ПАРТНЕР

Ова е информација што ни ја дава Вие во својство на подружница на нас или како деловен партнер. Тоа ни овозможува да ги препознаеме посетителите кои сте ги упатиле кон нас и да ви заложуваме комисија поради ваквите упати. Исто така, вклучува информации кои ни овозможуваат да ви ја пренесеме комисијата.

BESTFOREXEAS не се користи за која било друга цел. BESTFOREXEAS се обврзува да ја зачува доверливоста на информациите и условите на нашата врска. Очекуваме било кој партнер или партнер да се согласи да возврати на оваа политика.

КОРИСТЕЊЕ НА ИНФОРМАЦИИ КОИ ГИ ИЗБИРАМЕ СИСТЕМИ КОГА ВЕЖИТЕ НАШИОТ ВЕБ-САЙТ

Колачињата

Колачињата се мали текстуални датотеки што се поставени на тврдиот диск на вашиот компјутер од вашиот веб-прелистувач кога посетувате која било веб-страница. Тие дозволуваат информациите собрани на една веб-страница да се чуваат сè додека не се потребни за употреба на друга, дозволувајќи им на веб-страницата да ви обезбеди персонализирано искуство и на сопственикот на веб-страницата статистика за тоа како ја користите веб-страницата за да може да се подобри.

Некои колачиња може да траат одредено време, како на пример еден ден или додека не го затворите вашиот прелистувач. Другите траат на неодредено време.

Вашиот веб прелистувач треба да ви овозможи да ги избришете сите што ќе ги изберете. Исто така, треба да ви овозможи да ја спречите или ограничите нивната употреба.

Веб-страницата BESTFOREXEAS користи колачиња. Тие се поставени од софтвер кој работи на нашите сервери, а со софтвер управувани од трети лица чии услуги ги користиме.

Кога првпат ќе ја посетите нашата веб-страница, ве прашуваме дали сакате да користиме колачиња. Ако одлучите да не ги прифатите, ние нема да ги користиме за вашата посета, освен за да забележите дека не сте се согласиле со нивната употреба за која било друга цел.

Ако одберете да не користите колачиња или да спречите нивна употреба преку поставките на прелистувачот, нема да можете да ги користите сите функционалности на нашата веб-страница.

Ние користиме колачиња на следниве начини:

 • За да следите како ја користите нашата веб-страница BESTFOREXEAS
 • За да снимите дали сте виделе одредени пораки што ги прикажуваме на нашата веб страница
 • За да бидете пријавени на нашиот сајт
 • За да ги снимите вашите одговори на анкети и прашалници на нашиот сајт додека ги пополнувате
 • За да ја снимите низата за разговор за време на разговор во живо со нашиот тим за поддршка

ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОПСТВЕНОСТ

Вие признавате и се согласувате дека BESTFOREXEAS и нашите даватели на лиценци ја задржуваат сопственоста на сите права на интелектуална сопственост од било кој вид поврзани со веб-страницата BESTFOREXEAS, вклучувајќи ги применливите авторски права, трговски марки и други сопственички права.

Други содржински врски и имиња на компании кои се споменати на веб-сајтот BESTFOREXEAS може да се трговски марки на нивните соодветни сопственици. BESTFOREXEAS ги задржува сите права кои не се експлицитно доделени според овој Договор.

E-mail не може да се користи за да се обезбеди известување

Комуникациите направени преку BESTFOREXEAS систем за електронска пошта и пораки нема да претставуваат правно известување до BESTFOREXEAS или било кој од неговите службеници, вработени, агенти или претставници во секоја ситуација каде што известувањето до BESTFOREXEAS е потребно со договор или со некој закон или пропис.

ПРАВНИ ОДРЕДБИ (ГАРАНЦИЈА)

Forex trading може да вклучи ризик од загуба надвор од вашите првични депозити. Не е погодно за сите инвеститори и треба да бидете сигурни дека го разбирате ризикот да се вклучи, барајќи независен совет доколку е потребно. Форекс сметки обично нудат различни степени на потпора и нивниот покачен профит потенцијал е контрабалансиран со еднакво висок ризик.

Никогаш не треба да ризикувате повеќе отколку што сте подготвени да изгубите и внимателно треба да го земете во предвид вашето тргување искуство.

Досегашното искуство и симулираните резултати не се потребни индикатори на идните перформанси. Сите содржини на оваа страница претставуваат единствено мислење на авторот и не претставуваат изразена препорака за купување некој од производите што се опишуваат тука.

ВЛАДАТА НА САД Потребна ОТКАЖУВАЊЕ

Тргувањето со девизи на маргина носи високо ниво на ризик и може да не биде погодно за инвеститорите. Високиот степен на потпора може да работи против вас, како и за вас. Пред да одлучите да инвестирате во било која девизна, треба внимателно да ги следите вашите инвестициски цели на ниво на искуство и ризичен апетит. Постои можност дека може да се одржи загуба на некоја или целата ваша почетна инвестиција и затоа не треба да вложувате пари што не можете да ги изгубите.

Треба да бидете свесни за ризикот да се вклучат во девизното тргување и да побарате совет од независен финансиски советник ако имате било какви сомнежи. Јасно се разбере ова; информациите содржани во овој курс не се покана за тргување со одредени инвестиции.

Тргувањето бара ризикување пари во потрага за идна добивка. Тоа е твојата одлука. Не ризикувајте пари што не можете да ги изгубите. Овој документ не ги зема предвид индивидуалните финансиски и лични околности. Таа е наменета само за образовни цели, а не како индивидуален инвестициски совет.

Не постапувајте по ова без совет од вашата инвестиција или професионален финансиски советник, кој ќе потврди што е соодветно за вашите конкретни потреби и околности. Неуспехот да се побара детален професионален совет пред да се делува може да доведе до делување спротивно на вашите сопствени интереси и може да доведе до можни загуби на капиталот.

БЕСТFOREXEAS ПРОИЗВОДИ И ВЕБСАЈТОТ, СЕ ОБЕЗБЕДЕНИ "КАКО ШТО СЕ", БЕЗ ГАРАНЦИЈА ОД БИЛО КАКОВ ВИД. Без ограничување на горенаведеното, BESTFOREXEAS ИЗРЕЧНО СЕ ОГРАДУВА ОД СИТЕ ГАРАНЦИИ, БИЛО ИСТИТЕ ДА СЕ ИЗРЕЧНИ, ИМПЛИЦИРАНИ ИЛИ ЗАКОНСКИ, во врска со нашата веб страница ПРОИЗВОДИ ИЛИ СОДРЖИНА, ВКЛУЧУВАЈЌИ БЕЗ ОГРАНИЧУВАЊЕ БИЛО КАКВИ ГАРАНЦИИ ЗА ПРОДАЖБА, СООДВЕТНОСТ ЗА ОДРЕДЕНА НАМЕНА, НАЗИВ, СИГУРНОСТ, ТОЧНОСТА И НЕПОВРЕДЛИВОСТ.

Без ограничување на горенаведеното, BESTFOREXEAS НЕ ДАВА НИКАКВИ ГАРАНЦИИ ИЛИ ГАРАНЦИИ ДЕКА пристап до или оперативен нашата веб страница или СОДРЖИНА ЌЕ БИДЕ НЕПРЕКИНАТО ИЛИ БЕЗ ГРЕШКИ. ВИЕ преземе целосна одговорност и ризик од ЗАГУБИ КОИ ПРОИЗЛЕГУВААТ ОД симнување и / или употреба на документи, информации, производи, СОДРЖИНА ИЛИ ДРУГИ МАТЕРИЈАЛИ најдат на нашата веб. НЕКОИ ЈУРИСДИКЦИИ ОГРАНИЧУВААТ ИЛИ НЕ ДОЗВОЛУВААТ ОДРЕДУВАЊА НА ГАРАНЦИЈАТА, ОВАА ОВАА ОДРЕДБА МОЖЕ ДА НЕ СЕ ПРИМЕНУВА НА ВАС.

ДА ГИ СОГЛАСУВАТЕ ДЕКА:

Вие сте одговорни за сите на вашата комуникација и интеракција со ЗАСТАПНИК И ДРУГИТЕ КОРИСНИЦИ НА ВЕБ САЈТОТ И УСЛУГИ BESTFOREXEAS и со други лица со кои комуницираш или комуницирате КАКО РЕЗУЛТАТ НА КОРИСТЕЊЕТО НА BESTFOREXEAS веб сајт или производи, вклучувајќи, без ограничување, КАКВИ БИЛО ИНТЕРАКЦИИ СО ЛИНКИ ИЛИ КОРИСНИЦИ НА ТРЕТИ ЛИЦА ПРЕКУ ВЕБ-САЈТОТ ИЛИ НА ДРУГО.

Вие разбирате BESTFOREXEAS НЕ екран или распрашав во позадина на трети лица линкови, корисниците или други корисници на веб BESTFOREXEAS ИЛИ ПРОИЗВОДИ ниту, пак, BESTFOREXEAS СТАВЕТЕ секој обид да се потврди изјавите на врски, корисниците и другите агенти на BESTFOREXEAS веб-сајт или производи.

BESTFOREXEAS НЕ ДАВА ИЗЈАВИ ИЛИ ГАРАНЦИИ ВО ОДНОС НА СПРОВЕДУВАЊЕ НА ЛИНКОВИ ОД ТРЕТО ЛИЦЕ, ИЛИ ДРУГИ КОРИСНИЦИ НА СРЕДСТВА ОД BESTFOREXEAS веб сајт или услуги или нивната компатибилност со сите сегашни и идни корисници или продавачите на BESTFOREXEAS веб-сајт или производи.

ВИЕ затоа се согласувам да преземе разумни мерки на претпазливост во сите комуникации и интеракции со други корисници на веб И ПРОИЗВОДИ BESTFOREXEAS и со други лица со кои комуницираш или комуницирате КАКО РЕЗУЛТАТ НА КОРИСТЕЊЕТО НА BESTFOREXEAS веб-сајт или производи.

ОГРАНИЧУВА ОД ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ОДГОВОРНОСТА

Ништо во ова одрекување нема:

 • Ограничување или исклучување на било каква одговорност за смрт или лична повреда што е резултат на небрежност;
 • Ограничување или исклучување на било каква одговорност за измама или лажно лажно претставување;
 • Ограничете ги сите обврски на кој било начин што не е дозволено според важечкиот закон; или
 • Исклучете ги сите обврски кои не може да се исклучат според применливиот закон.

ИЗМЕНУВАЊЕ НА УСЛОВИТЕ ЗА УПОТРЕБА

BESTFOREXEAS може да ја ажурира страницата "Услови за користење" од време на време, доколку е потребно. Условите што важат за вас се оние кои се објавени овде на нашата веб-страница на денот кога ја користите нашата веб-страница. Ви препорачуваме внимателно да ја прочитате оваа страница или да отпечатите копија за вашата евиденција.

Ако имате било какви прашања во врска со нашите Услови за користење, ве молиме контактирајте не преку е-пошта [Email заштитени]

ОПШТИ УСЛОВИ

Доколку некој дел од овој Договор е неважечки или неприменлив, тој дел од Договорот ќе се толкува во согласност со применливиот закон. Останатите делови ќе останат во полна сила и ефект. Секој неуспех на BESTFOREXEAS за спроведување на било која одредба од овој Договор нема да се смета за откажување од нашето право да ја спроведеме таквата одредба. Нашите права според овој Договор ќе преживеат секое престанок на овој Договор.

Вие се согласувате дека било која причина за дејство поврзана со или што произлегува од вашиот однос со BESTFOREXEAS мора да започне во рок од една година по настанувањето на причината за дејството. Инаку, таквата причина за дејствување е трајно забранета.

ВИЕ ПРИФАЌАТЕ ДЕКА ТИ ГО ПРОЧИТАТЕ ОВИЕ УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ РАЗБИРАЈТЕ УСЛОВИ, И ЌЕ БИДАТ ВОЗДУШНИ ОД ОВИЕ УСЛОВИ. ПОНАТАМУ ПРИФАЌАТЕ ДЕКА BESTFOREXEAS УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗАЕДНО СО ПОЛИТИКА НА ПРИВАТНОСТ НА претставуваат комплексни и ексклузивни ИЗЈАВА НА ДОГОВОР МЕЃУ САД И ДЕКА ОД ТОА заменува сите предлог или претходен договор усно или писмено, како и сите други комуникации помеѓу САД СЕ ОДНЕСУВААТ НА РАБОТА ПРЕДМЕТ НА ОВОЈ ДОГОВОР.

ЛИЦЕНЦА НА АВТОРСКО ПРАВО

Авторско право (в) 2018 (и) на првата публикација BESTFOREXEAS
Предмет на изричивите одредби од овие услови на употреба

 1. Ние, заедно со нашите даватели на лиценци, поседуваме и ги контролираме сите авторски права и други права на интелектуална сопственост на веб-страницата BESTFOREXEAS и материјалот на нашата веб страница; и
 2. Сите авторски права и други права на интелектуална сопственост на веб-сајтот BESTFOREXEAS и материјалот на нашата веб-страница се задржани.

ПРАВО И ЈУРИСДИКЦИЈА

Нашите Услови за користење се собрани со цел да се усогласат со законот на секоја земја или законската јурисдикција во која имаме за цел да правиме бизнис. Ако мислите дека не го задоволува законот на вашата јурисдикција, би сакале да слушнеме од вас.

Сепак, на крајот тоа е ваш избор за тоа дали сакате да ја користите нашата веб-страница.