Слободен вино Е.А.

Добредојдовте на овој „НАЈДОБРИОТ FOREX EA |“ Експертски советници | Веб-страница на FX ROBOTS

2020 Топ Експерт советници август

Топ Експерт советници август 2020 - FX Роботи - Најдобар девизен курс ЕА
Почитувани девизен трговец,

Добредојдовте на овој веб-сајт 100% бесплатно тестирање

Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Погледнете ги најдобрите EA Forex, прегледите и докажаните резултати и сл…

Прочитај повеќе
Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Flex forex ЕА Преглед

Forex ЕА Flex
Цена: $ 330 (намалена цена за 1 РЕАЛ демо сметки и Неограничено, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Парови на парови: Секое (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY се тестираат)
Временска рамка: Било

Забелешка: STRIC ...

Прочитај повеќе
Flex девизен курс експерт советник - 2016 Најдобар девизен курс ЕА

Среќна фреквенција ЕА преглед

Среќна фреквенција ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY
Временска рамка: M5

Забелешка: Строго ограничен попуст - 30% O…

Прочитај повеќе
Среќна фреквенција ЕА преглед

Пребарувач на џет Трдер Про ЕА

Etет Трговец Про ЕА
Цена: 347 УСД (1 БЕСПЛАТНО ВРСЕ 12 месеци
Валута парови: EURUSD
Временска рамка: Било

Забелешка: Постојат 2 различни пакети Jet Trader Pro експерт советник во моментов:

- Авион Т…

Прочитај повеќе
Пребарувач на џет Трдер Про ЕА

FXStabilizer ЕА Преглед

FXStabilizer ЕА
Цена: 295 УСД (цена за FXStabilizer EA AUDUSD или EURUSD со 1 неограничена лиценца, бесплатни ажурирања и поддршка)
Валутни парови: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP и GBPCHF
Временска рамка: H1

Забелешка: Постојат 4…

Прочитај повеќе
FXStabilizer ЕА

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција Преглед

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција
Цена: $ 237 (намалена цена за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, USDCAD, NZDUSD и AUDUSD
Временска рамка: M15

Забелешка: ОГРАНИЧЕНА ВРЕМЕ ПОНУДА - $ 110 OFF - RE…

Прочитај повеќе
Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција

GPS девизен курс роботот Преглед

ГПС девизен курс роботот
Цена: $ 149 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, EURGBP и USDCHF
Временска рамка: M15

GPS девизен курс роботот Преглед - профитабилен девизен експерт советник за Metatrader 4
GPS девизен курс роботот е многу профитабилен ...

Прочитај повеќе
ГПС девизен курс роботот

Добијте повеќе информации и прочитајте го следниот преглед на производот!

Преземи слободен вино ЕА

Слободен вино Е.А.

Овој ЕА е бесплатна верзија на Vino EA. За разлика од целосната верзија, параметрите не може да се променат и големината на сетот е поставена на 0.01.

Вино бесплатно ЕА - Опис

Vino EA е мрежа Експерт советник користејќи главно прилагодени осцилатори за анализа на пазарните цени и нестабилноста со цел да се идентификуваат пресврт на трендови. Таа користи мрежа од нарачки што ја зголемува големината на лота само откако ќе се постигне загуба на стоп.

Вклучува автоматска загуба за стоп, која ја пресметува вредноста на стоп загуба врз основа на нестабилноста на цените.

Бесплатно Вино ЕА - Барања

 • Стандардните параметри се оптимизирани за EURUSD M15
 • Минималниот препорачан депозит е $ 1000 за почетна лота поставена на 0.1

Вино слободен EA - влезови

 • Почетна лота - почетна лота;
 • Фактор на лото - фактор на лото за втора и последователна нарачка;
 • Заработи профит - заработи профит;
 • Загуба од мрежа - големина на загуба на стоп;
 • Автоматска патека - вистина ако сакате да го активирате автоматскиот механизам на заостаната станица. Инаку, лажни
 • Растојание на патеката - заостанувачко растојание на стоп (само за автоматско застанување)
 • Макс Лот - максимум многу за операцијата ЕА;
 • Max Spread - дозволено максимално ширење пред активирање на нарачката во очекување;
 • Магичен број - магичен број за да се разликуваат наредбите на EA.

Download Free Vino EA - Овој стручен советник за мрежи користи осцилатори за да ги анализира пазарните цени и нестабилноста за да ги идентификува пресврт на трендовите.

Преземи слободен вино ЕА

Зачленете се
Известување за
гостин

Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.

0 коментари
Влезни повратни информации
Погледнете ги сите коментари