Бесплатно Вистинско скалило ЕА

Добредојдовте на овој „НАЈДОБРИОТ FOREX EA |“ Експертски советници | Веб-страница на FX ROBOTS

2020 Топ Експерт советници август

Топ Експерт советници август 2020 - FX Роботи - Најдобар девизен курс ЕА
Почитувани девизен трговец,

Добредојдовте на овој веб-сајт 100% бесплатно тестирање

Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Погледнете ги најдобрите EA Forex, прегледите и докажаните резултати и сл…

Прочитај повеќе
Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Flex forex ЕА Преглед

Forex ЕА Flex
Цена: $ 330 (намалена цена за 1 РЕАЛ демо сметки и Неограничено, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Парови на парови: Секое (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY се тестираат)
Временска рамка: Било

Забелешка: STRIC ...

Прочитај повеќе
Flex девизен курс експерт советник - 2016 Најдобар девизен курс ЕА

Среќна фреквенција ЕА преглед

Среќна фреквенција ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY
Временска рамка: M5

Забелешка: Строго ограничен попуст - 30% O…

Прочитај повеќе
Среќна фреквенција ЕА преглед

FXStabilizer ЕА Преглед

FXStabilizer ЕА
Цена: 295 УСД (цена за FXStabilizer EA AUDUSD или EURUSD со 1 неограничена лиценца, бесплатни ажурирања и поддршка)
Валутни парови: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP и GBPCHF
Временска рамка: H1

Забелешка: Постојат 4…

Прочитај повеќе
FXStabilizer ЕА

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција Преглед

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција
Цена: $ 237 (намалена цена за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, USDCAD, NZDUSD и AUDUSD
Временска рамка: M15

Забелешка: ОГРАНИЧЕНА ВРЕМЕ ПОНУДА - $ 110 OFF - RE…

Прочитај повеќе
Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција

GPS девизен курс роботот Преглед

ГПС девизен курс роботот
Цена: $ 149 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, EURGBP и USDCHF
Временска рамка: M15

GPS девизен курс роботот Преглед - профитабилен девизен експерт советник за Metatrader 4
GPS девизен курс роботот е многу профитабилен ...

Прочитај повеќе
ГПС девизен курс роботот

Добијте повеќе информации и прочитајте го следниот преглед на производот!

Преземи Бесплатно Вистински измамник ЕА

Бесплатно Вистинско скалило ЕА

Производот е бесплатна верзија на Експерт советник со исто име. За разлика од целосната верзија, сегашната тргува само со фиксна партија со минимални количини. ЕА применува единствен трговски алгоритам базиран на движење на цените за да го анализира статусот на пазарот. TakeProfit и StopLoss вредностите може да се постават рачно или автоматски од страна на EA. Позициите се затворени со профит, време или по постигнување на TakeProfit или StopLoss ниво. ЕА не користи ниту мартингал, ниту хеџинг и не бара сложено поставување. Таа е погодна за инструменти за тргување со три или пет децимални места и оптимизирана за тргување EURUSD M15.

Бесплатни вистинити скалапер EA - карактеристики

 • Подготвен да отиде без посебно поставување.
 • Можно е да се одреди максималната големина на ширење, но не повеќе од 20 поени.
 • Може да се овозможи тргување на одреден ден од седмицата.
 • Минимален почетен депозит е $ 50.
 • ЕА најдобро функционира на EURUSD M15.
 • Поддржува било кој тип на извршување.
 • Работи на стандардни и ECN сметки.

Бесплатни вистинити скалапер ЕА - предности

 • Лесен за користење, без комплексни поставки.
 • Ниско повлекување.

Бесплатни паралелки со вистинска скалапер

 • Трговија - поставки за тргување.
 • Магијата - магичен број на нарачката на ЕА.
 • Лизгање - лизгање во цевки. Препорачаните вредности се 0 до 3.
 • StopLoss - StopLoss вредност. Ако 0, вредноста се пресметува и става EA.
 • TakeProfit - Земете ја вредноста на профилот во цевки. Ако 0, вредноста се пресметува и става EA.
 • Max_Spread - максимална дозволена големина на ширење за отворање на позициите, во поени. Ако 0, вредностите не надминуваат 20 поени.
 • Max_Lot - максимална дозволена големина на многу.
 • TimeTrade - поставки за време на тргување.
 • OpenHour - час на започнување со тргување.
 • OpenMinute - минута за почетна трговија.
 • CloseHour - краен час за тргување.
 • CloseMinute - крајна минута за тргување.
 • MarketWatch - за брокерите што не дозволуваат да се постави StopLoss, TakeProfit истовремено со отворање на позиција.

Бесплатна вистинска скалапер EA - Барања

 • Препорачан пар: EURUSD.
 • Временска рамка: M15.

Превземи Бесплатно Вистинско скалило ЕА - Експертскиот советник го применува единствен алгоритам за тргување базиран на движење на цените за да го анализира статусот на пазарот.

Преземи Бесплатно Вистински измамник ЕА

Зачленете се
Известување за
гостин

Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.

0 коментари
Влезни повратни информации
Погледнете ги сите коментари