Слободен орел EA

Добредојдовте на овој „НАЈДОБРИОТ FOREX EA |“ Експертски советници | Веб-страница на FX ROBOTS

2020 Топ Експерт советници август

Топ Експерт советници август 2020 - FX Роботи - Најдобар девизен курс ЕА
Почитувани девизен трговец,

Добредојдовте на овој веб-сајт 100% бесплатно тестирање

Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Погледнете ги најдобрите EA Forex, прегледите и докажаните резултати и сл…

Прочитај повеќе
Најдобар девизен курс ЕА | Стручните советници | FX роботи

Flex forex ЕА Преглед

Forex ЕА Flex
Цена: $ 330 (намалена цена за 1 РЕАЛ демо сметки и Неограничено, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Парови на парови: Секое (EURUSD, GBPUSD, GBPCHF, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY се тестираат)
Временска рамка: Било

Забелешка: STRIC ...

Прочитај повеќе
Flex девизен курс експерт советник - 2016 Најдобар девизен курс ЕА

Среќна фреквенција ЕА преглед

Среќна фреквенција ЕА
Цена: € 209.30 (намалена цена за 2 ЛИЦЕНЦИ, БЕСПЛАТНИ ПОДАТОЦИ И ПОДДРШКА)
Валутни парови: AUDUSD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDCHF и USDJPY
Временска рамка: M5

Забелешка: Строго ограничен попуст - 30% O…

Прочитај повеќе
Среќна фреквенција ЕА преглед

Пребарувач на џет Трдер Про ЕА

Etет Трговец Про ЕА
Цена: 347 УСД (1 БЕСПЛАТНО ВРСЕ 12 месеци
Валута парови: EURUSD
Временска рамка: Било

Забелешка: Постојат 2 различни пакети Jet Trader Pro експерт советник во моментов:

- Авион Т…

Прочитај повеќе
Пребарувач на џет Трдер Про ЕА

FXStabilizer ЕА Преглед

FXStabilizer ЕА
Цена: 295 УСД (цена за FXStabilizer EA AUDUSD или EURUSD со 1 неограничена лиценца, бесплатни ажурирања и поддршка)
Валутни парови: AUDUSD, EURUSD, EURJPY, USDJPY, USDCAD, CHFJPY, EURGBP и GBPCHF
Временска рамка: H1

Забелешка: Постојат 4…

Прочитај повеќе
FXStabilizer ЕА

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција Преглед

Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција
Цена: $ 237 (намалена цена за 1 ЛИЦЕНЦА, БЕСПЛАТНО надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, USDCAD, NZDUSD и AUDUSD
Временска рамка: M15

Забелешка: ОГРАНИЧЕНА ВРЕМЕ ПОНУДА - $ 110 OFF - RE…

Прочитај повеќе
Вол Стрит девизен курс роботот 2.0 Еволуција

GPS девизен курс роботот Преглед

ГПС девизен курс роботот
Цена: $ 149 (1 ДОЗВОЛА, бесплатни надградби и поддршка)
Валута парови: EURUSD, GBPUSD, EURGBP и USDCHF
Временска рамка: M15

GPS девизен курс роботот Преглед - профитабилен девизен експерт советник за Metatrader 4
GPS девизен курс роботот е многу профитабилен ...

Прочитај повеќе
ГПС девизен курс роботот

Добијте повеќе информации и прочитајте го следниот преглед на производот!

Слободен Download Smile Eagle EA

Слободен орел EA

Насмевка Орел Е.А. е бесплатна верзија на Девизен курс експерт советник со исто име. За разлика од целосната верзија, не е можно да се промени големината на лота и нивото на активирање на блокот за земање профит во Експертскиот советник. Оптимизирано е за тргување: EURUSD, GBPUSD, USDCHF, EURGBP, USDJPY, EURAUD, EURCHF. Препорачана временска рамка е M15.

Слободен орел EA не тргува со парови со ширење поголемо од 20 поени. Не го тестирајте EA во режимот „Само за отворена цена“. Бидејќи брокерите поставуваат голема широчина за викендите, поставете го тековниот распон на 2-5 поени при тестирање на EA. Неопходно е да се постави единствена вредност на магичниот идентификатор на нарачката на ЕА за секој пар. При тестирање на ЕА и тргување со брокери со извршување на нарачките од пазарот, поставете MarketWatch = true.

на Експерт советник може да се користи на било кој пар со мала ширина.

Насмевка орел EA Бесплатно - карактеристики

 • Минималниот депозит е $ 100, без оглед на бројот на вклучени валутни парови.
 • Подготвен да отиде без посебно поставување.
 • Време на тргување: 24 часа на ден.
 • Поддржува било кој тип на извршување.
 • Работи на сите брокери.
 • Се препорачува ECN-сметка.

Слободен насмевка Eagle EA - предности

 • Не го користи Мартингал.
 • Без хеџинг.
 • Не продолжува да губи занаети.
 • Ниско тргување пропаѓање.
 • Лесен за користење, без комплексни поставки.

Насмевка орел EA Бесплатни - Параметри

 • Трговија - поставки за тргување;
 • Магијата - единствена лична карта на налозите на ЕА. Потребно е да се постави посебна вредност за секој пар.
 • Slippage - лизгање во цевки. Препорачаните вредности се 0 до 3.
 • StopLoss - Стоп за загубата на вредноста во цевки. Ако 0 - пресметано и поставено од EA;
 • TakeProfit - Земете профитна вредност во цевки. Ако 0 - пресметано и поставено од EA;
 • MarketWatch - точно е за брокерите со извршување на нарачките од пазарот.

Преземете бесплатен ореол EA EA - Бесплатна верзија на Forex експертски советник со исто име, оптимизиран за тргување со валутни парови на 7.

Преземи бесплатен орел EA

Зачленете се
Известување за
гостин

Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.

0 коментари
Влезни повратни информации
Погледнете ги сите коментари