1
Оставете го вашиот коментар

аватар
1 Теми за коментари
0 Одговори на темата
0 Следбеници
Повеќе реагирал коментар
Тема на најжешките коментари
1 Коментира автори
Михаел Зомер Неодамнешни коментари автори

Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.

Зачленете се
Најновиот најстар повеќето гласаа
Известување за
Михаел Зомер
гостин

FOREX INCONTROL EA - профитабилен девизен советник - декември 2017 Ажурирање Божиќ ПОСЕБНА ПОНУДА - 15% OFF Почитуван колега Forex, ВЕСТИ! И двете Forex inControl EA верзии се достапни по намалена цена сега! Добијте повеќе информации и бонуси тука: https://www.bestforexeas.com/forex-incontrol-ea-review/ Forex inControl EA е многу профитабилен девизен експертски советник и 100% автоматизиран систем за тргување развиен од професионални трговци кои сакаат да ве видат успее! Овој Forex EA се базира на различни стратегии за тргување и остварува профит на валутните парови на 4. Forex Robot секогаш користи StopLoss, кој го поставува максималниот ризик за секоја трговија. Исто така, постои... Прочитај повеќе »